Forum
tukaj bove z prijateljico naredile zgodbo
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"živijo to sem jaz kaja polek mene sedi tjara uf kako mrzlo je pa še sneg je brrrrrrrrrrrrrrrr"
"tako mrzlo je, da se mi s sestro ne da niti kepati... najraje bi le ležale se pogovarjale in pile vročo čokolado.... nakar pride najin brat blaž.."blaž je najin brat
"blaž si nor mrzlo me je ne kepaj me, zmrznila bom,mamii blaž me kepa."
"mama mu reče: "daj pusti ju, punci! kaj nevidiš da sejima nič neda?? tako sta pridni v šoli, naj si privoščita malo počitnic!." Ob stavku "pridni v šoli" se z Kajo spogledava in zvito nasmehniva.."
"ja sj"rečem in se nasmejim:"kako pridni saj sem test raztrgala in polomila kljuko. pa še v šoli imam 2 cveka:"
mama se namrdne ampak ne reče nič. Blaž se zareži in vrže vame še zadnjo kepo. Stresem se od mraza in počasi srkam vročo čokolado.... Nakar pozvoni. Pride soseda Marica in potoži, da ji je Blaž uničil novo lopato za sneg. "Samo malo sem jo uporabil za ščit pri mojih igrah s prijatelji" reče Blaž. Mama ga okara in Blaž gre v trgovino po novo lopato...
hahaha"no tjara saj je starejši od mene in od tebe pa se je igral vojake in to z lopato hahaha to so pa najboljši dnevi"
"že bodo počitnice juhuuuuuuuuuuuuuuuuuu.samo še danes hahaha."minili so že štirje dnevi in jutri je božič.jaz povem tjari"tjara jutri je božič in midvi imave polno naloge pa še počitnice so.to nam očiteljica ni hotela dati!oh a bi šla z mano na zabavo da bo žur in rakete bodo metali plijs samo še dve punci rabijo za delat pizze in to nama zelo dobro gre??? in te punci sve lahko midve."
seveda! odvrnem kaji. Se že veselim! za žur morava po novi obleki¨! kaj praviš, bi šli zdaj v mesto po nakupih?? kaja seveda prikima in odpaviva se v mesto. tam pa ravno med pomerjanjem bele obleke z oranžnimi našitki zagledava nekoga, ki si ga najmanj želiva srečati. pred trgovini nama s prijatelji maha blaž in naju slika. vsi se smejijo in stečejo proč. midve pa napol v obleki napol v spodnjih gatah odhtiva ven, da bi rešili fotografijo in jo zbrisali. nerode mi2 se spotakeva ob vse kar nama pride na poti, a še vedo slediva malomarnežem...
"ja tak je blaž kot otrok je ampk blaž mora slike za zabavo kero ve midvi šle" in še bolj stečeva za njim "oh nikoli nebove rešile te slikce saj je že v avtu pa vsi naju gledajo"
dobim idejo. vzamem žebelj ki je bil na tleh in ga zapičim v gumo avtomobila. brat se odpelje a ne pride daleč. zahihitava se in stečeva da bi rešili fotografijo
in je uspelo "no vidiš vse uspe saj sve zakonvse nama uspe hitro plačajve obleke
saj je cvililo."
ko plačava obleke greva domov, in tam zbriševa fotografijo. še sreča da je blažu fotoaparat padel na tla v sneg! in potem sva ga dobro omalžale. vse prezeble (pol ure sva bile napol nage na snegu) se grejeva ob radiatorju in primerjava novi obleki...
"no blaž bo to vse povedal mamici saj pa kaj me briga že je tako pijan hahaha"že pol ure sve bile pri jadjaturju"a se ti zdi primerna obleka???."
"seveda! obleke sta super" odvrnem"... kaj nama še manjka?? kakšni lepi čevlji?" vpraša,.
"Ja, obujta kar mamine cokle, ne bosta zledali čudno, to je za vaju čisto normalno" se posmehne blaž
"kakšne cokle, blaž?? kaj govoriš??" zavpije mama medtem ko pripravlja orehove zvitke...
"ja tebi pa k svečani obleki japonke super bi bilo zate"

zares sva odšle po nakupih. vsaka si je kupila čevlje s peto. jaz sem vzela z malo manjšo saj neznam prav dobro odit z njimi. ko sva končale, sva na blagajni ugotovili da nama je ropar ukradel torbico z denarjem...
"ooooojej kaj ve storile?"sem zakričala"hej saj to je blaž in njegovi prijatelj miha to ni fer"stojta"
stekle sva za njima in se spraševale, zakaj je blaž tako nesramen o naju. denar sva dobile nazaj ampak ko sva prile nazaj do trgovine s čevlji, so jo že zaprli in rez čevljev sva odšli domov.
"ja veš zakaj ker hoče met eno punco ki njemu ukazuje ker je enkrat rekla kradi sestrama"
in jo upošteva, če hoče da je njegova punca... čeprav je grda, enkrat sem jo videla!pogovorit se bo treba z njo in blažem!
"ja"povem"ampak ta njegova punca noče govorit znama kr govori po šoli kako naju je blaž sliku.oh še dobro da so na naši šoli sm najini prjatli razn blažove punce in blaža.kaj blaž sploh vidi na njej???"se sprašujem"aha lepe učke in lasje."
odločiva se, da bova naredili konec. Kaji rečem: "greva narest maščevalni načrt, kaj praviš! nekaj zelooo zlobnega morava narediti!" kaja se strinja in me upraša: "imaš kaj v mislih" jaz: ne....
"hmm kaj pa če bi midvi povedale mami da ima blaž punco in še nekaj"rečem"samo kaj še"pove tjara"ja nevem kaj pridi na računalniku bove pogledale zlobne stvari.si za??"tjara prikima in hitro stečeve na računalnik v hišo."oh tjara jutri je zabava lahko na zabavi kj naredive.že vem kaj sigurno ta tam plesala blaž in njegova punca lia no tam ve se skrile za drevo saj bo zunaj in kao da bi šle mimo in lepilo na tla potem ta tam njiva sigurno stopila na lepilo.ti za lio jaz za blažom bo dober??"
"super!" odgovorim. "dajva ju skupaj posneti in objavit na internetu! se strinjaš?" "jaaaa itak" mi reče kaja. "jaz bom naštimala fotoaparat za ju3 zvečer!" rečem. "ok, daj!" ko sva se tako pogovarjale a vstopi blaž.. je kaj slišal..??
"večerja"reče in se nama nasmehne."kaj je pa to?" rečm nevem reče tjara"nevem mogoče se spru s tisto punco.
odideva na večerjo. po njej sva se počutile bolje saj je bila za večerjo najina naj hrana. po večerji sva naredili domačo nalogo in se pripravili za jutrišnjo zabavo in test iz matematike
"hmm v šoli nista skupaj kaj se dogaja.danes ja zabava."
matematiko sva dobro pisali, no vsaj take občutke sva imeli. zato je bilo še bolj zabavno, ko sva se pripravljali na zabavo.
"hej saj čez 2 uri je zabava oblečiva se če hočeva še prej v kino."
in greva in si ogledava en film ampak sva napeti zaradi zabave.
"uf konec končo zabava"in na zabavi je blaž zelo prijazen."kaj je z blažom" reče tjara "nevem mogoče ga je spet pičila čebela,komar,osa.samo res zlo čuden"
NADELJEVANJE...........................................................................................................
SORY KR GLIH KO JE NAPETO
12. januar 2013
next
12. januar 2013
hvala
12. januar 2013
u109487
u109487
nexxt
12. januar 2013
hvala
12. januar 2013
next
12. januar 2013
u102960
u102960
Next
12. januar 2013
hvala
z prijateljico semorm zmenit kdaj bove nadeljevale potem va javim ko bove.in oglašujte da prej ne bo več zgodbe če ne bo dosti nextov
12. januar 2013
next!!
12. januar 2013
hvala
12. januar 2013
next sam ne tok dolg pisat k pol se mi neda brt
NEXT
13. januar 2013
HVALA NEBEVE
13. januar 2013
OK
13. januar 2013
JA IN KDAJ BOVE ZAČELE VAM JAVM
13. januar 2013
OK
13. januar 2013
IN KAKO KJ
13. januar 2013
MAL OGLAŠUJTE PA BO PREJ NADELJEVANJE
13. januar 2013
DOBER BOMO
13. januar 2013
MEN JE IME TUD KAJA
13. januar 2013
MEN PA NAJA
13. januar 2013
AAAAAAAAAAAAAAAAA OK ČAW MORAM IT
13. januar 2013
OK............................ AJDE LEPO SE MEJ KAJA
13. januar 2013
next
13. januar 2013
nekst!
13. januar 2013
hvala
14. januar 2013
piše se next
14. januar 2013
u118300
u118300
Next
14. januar 2013
hvala nenadoma nč ne piše prjatlca zato bove še dolgo.edino če boste nextali galsovali in drugim govorili naj pišejo next.še enkrat vam hvala tukaj bomo meli tudi vprašanja in katera zmaga bo lahko pisala z mano zgodbo.katera pa izgubi pa neki dobi.morm se še odloči kj dobi poraženka ostale pa dobijo eno kinder čokolado.hvala <3 Tajči <3,lea tomlinson<3 ,♫♥kiss.me♥♫ ,rebekaa <333,րօƙεოօղ유 ,ninica15,Matic <3 ,҉тιηкєя●вєℓℓ ҉ ,_●мααω●_ .hvala vam in res mislim oglašujte.
________________________________________________________________________________
hvala za razumevanje hvala
15. januar 2013
u28319
u28319
● нєιι;∂
● α вι ρσgℓє∂αℓα؟ =» http://www.igre123.com/forum/tema/dreams-are-true-%28ft.1d%29/48759/1
● нναℓα čє вσš!
● ѕσяяу, кєя ѕмєтιм!!
σ.σ
16. januar 2013
u28319
u28319
+ Neext.!
16. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg