Forum
Hey! Napisala bom izmišljeno zgodbo o Ariani Grande in Justinu Biebru(nisem belieberka ampak men sta ful cute skup pa če mi verjamete al ne) Prosim če ti zgodba ni všeč je ni treba brati in pokvarit teme z negativnimi komentarji. Oglašujete še lahko sam ne pa preveč prosim. Včasih bom pisala kot Ariana včasih pa kot Justin. Nato se bo zgodba nadaljuje nekaj let pozneje.

"ARIANA"
"AHHHH NE NOOO, spet ta presneta šola. Prvi dan v šestem razredu bom zamudila. Kakšna krava ej!"
Hitro sem se oblekla

jaz-J,mami-M
J: Mami, mami!
M: Jutro ljubica.
J: Mami pa kaj si ti zmešana?! Zakaj me nisi zbudila?!
M: Hotela sem da se naspiš. Izvoli palačinke

Hitro sem pojedla palačinke in odhitela v šolo
Odhitela sem v razred. Prej sem bila B razred in tudi zdaj sem ampak moja najboljša prijateljica Elizabeth je zdaj C razred (prej sva bili obe B). Bila sem zelo žalostna ampak vsaj nove prijateljice bom dobila in tako ali tako bova z Liz (kratica za Elizabeth) še vedno BFF in na hodniku se bova videli in so pogovarjali. Ko sem prišla v razred sem rekla "Oprostite zamudila sem avtobus" je učiteljica rekla "Že vredu Ariana. Vsedi se na svoje mesto zraven Erin". Prisedla sem. Erin se mi je prijazno nasmehnila. Prva ura se je kmalu končala. Videla sem Liz in hotela do nje a se je vame zaletel Justin iz 9.B. Postala sem vsa rdeča saj sem vanjga zaljubljena od velikonočnega petka v 5.razredu (on je bil 8.razred). Opravičil se mi je in šel naprej. Opazila sem Liz ki me je ves čas gledala. Njen pogled je pravil "Uuuuu. Ariana. Poglej kdo se je zaletel vate". Grozeče sem jo pogledala in šla do nje.

jaz-j, Liz-L
J-ne glej me več tako
L-če si mu pa všeč
J-ne mu nisem tako ali tako je 9. razred
L-poglej njegov BFF je moj sosed...
J-ti sovaržiš Briana
L-ne pa ne
J-lani si mi ves čas govorila da ga sovražiš
L-no ja...
J-vedela sem, vedela sem! Zaljubljena si v Briana *nasmehnila sem se ji*
L-morda *zardeva*. Ja no ti si pa v Justina

Obe sva se zasmejali. Zazvonil je zvonec in odhiteli sva vsaka v svoj razred

Pozabila sem se predstavit. Sem Ariana Grande in stara sem 12 let (letos bom 13 tako kot Liz). Moja BFF je Elizabeth Gillies. Zaljubljena sem v Justina Bieberja. Moji mami je ime Joan.

JAZ:

ELIZABETH:

ERIN:

JUSTIN:

BRIAN:
MAMA:

JAZ IN LIZ SKUPAJ:

UPAM DA VAM JE UVOD UŠEČ
MNENJE?
KAKŠN NEXT MOGOČE?
22. junij 2014
ŠE BRIAN:

22. junij 2014
Brian je Justinov BFF in Lizin sosed
22. junij 2014
next
22. junij 2014
next
22. junij 2014
Thanks ju3 al pa zvečer dobite next
22. junij 2014
ok
22. junij 2014
next, next, nekxt.... fulllllllll dobr si to napisala.....
23. junij 2014
hvala vam vsem<333
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Po pouku sem šla iz razreda in se odpravila po stopnicah navzdol. Zaslišala sem Liz kako sopiha za menoj.

Liz-L, Jaz-J
L-ej Ari! Počak me
J-kaj kaj kje gori *skoraj me je prevrnila*
L-zakaj me nisi počakala
J-itak že cel dan hodim od razreda do razreda. Ne da se mi še več časa gledat prfokse
L-sej je vseeno. Pojdiva na kosilo
J-oki

Na stopnicah v prvem nadstropju sem se zaletela v Justina. Postala sem rdeča kot kuhan rak. Pogledal me je, se mi nasmehnil in me vprašal če sem v redu."Ja super sem le sonce me je malo opeklo" "o božica". Šel je naprej. Liz se je spet zasmejala jaz pa sem ji eno prisolila. "au" "to se zgodi če me izzivaš" sem rekla in se še enkrat zasmejala. Pojedli sva kosilo in šli domov. Pospremila sem jo. Na vrtu se je Brian igral z svojo mucko Lilly. Takoj ko naju je Lilly zagledala je stekla k meni in Liz. Prišel je Brian in rekel "izgleda da sta ji všeč je". Vrnili sva mu Lilly in šel je nazaj na vrt.Liz ga je opazovala jaz pa sem se medtem izmuznila ker je nisem hotela motiti. Hihi vem poredna sem bila. Ni bilo lepo od mene. Doma sem se samo vrgla na posteljo in premišljevala. Upam da se bo kaj spletlo med njima ker ni mogoče da bi bilo kaj z mano in Justinom. On je tako srčkan in talentiran in vsi ga imajo radi jaz pa sem grda in ne talentirana in nakratko se en velik blek.Iz telefona se je oglasila pesem 24/seven od BTR. Takoj sem vedela da je Liz. Ojoj zdaj me bo pa nadrla.

jaz-J, Liz-L
L-hej
J-hej
L-zakaj si me pustila samo
J-ker sem mislila da se bo kaj spletlo med vama
L-zakaj si to mislila
J-ker med mano in Justinom ne bo nič on je itak 9 class. Želim le da si srečna
L-prava prijateljica si in boš videla da si Justinu všeč
J-hvala da mi stojiš ob strani. In se je kaj zgodilo
L- ah nič ni bilo. Takoj ko si odšla sem odšla gor
J-aha no se vidimo čaww
L-čaww