Forum
Ta zgodba je resnična... pisala jo bom po delih vsaj 5 nextov napišite pa začnem

1del......

Moje ime je Aby opisujem svojo resnično zgodbo...Neko jutro je bilo prav kot vsako jutro odšla sem na busa nato pa v šolo tam me je čakala moja frendica beka...skupaj sva se vsedli na gugalnice in se smejali dokler ni momo prišel fant... obedve ga pogledava on se nama pa prav lepo nasmeji.....bilo je kot v pravljici še v tistem trenutku sem se zaljubila vanj videla sem samo lepi nasmeh in modre oči....beka se je začela smejati iin je rekla haha kak je pa tale tip grozen bila sem tiho...vse do drugega dne vse je bilo drugače jas sem bila ''in love'' beka zato ni vedela....ko sem tega fanta drugi dan videla v šoli mi je bil še bol všeč....spet se je lepo smejal in mi pomežiknil.....vse je bilo lepo dokler ni mimo prišla.....

nadaljujem ko napišete usaj 5 nextov...zgodba je res dobra in je resnična pa še zdaj se odvija.....opisuje ljubezenske težve,zlomljeno srce,zaaljubljeno dekle,.... zgodba je resnična odvija se v mojih očeh (to dekle sem jas) imena so zmišlena slike bodo iz neta...

NADALJUJEM?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. julij 2011

Aby (jas)

Beka

Fant z modrimi očmi...
03. julij 2011
u28213
u28213
Next! ušeč ušeč...
03. julij 2011
thnx še 4 nexti pa nadaljujem...
03. julij 2011
next
PS:mimogrede piši bolj daljše..
03. julij 2011
u53481
u53481
NeexT
03. julij 2011
next!!!!!!!!!!
03. julij 2011
še 1 next hitr pliss!
03. julij 2011
next
03. julij 2011
u36360
u36360
next
03. julij 2011
okej nextam...
2. del

dokler nista mimo prišli tjaša in maša....tjaša mi je šla tok na žiuce...bla je prava bitch...
dobesedno...no in beka ji je povedla za tega fanta in se norčevala z njega...ker sem bla od beke bff sem mogla it zravn ko mu je v omarco vrgla neki listek naj se javi pr hišnku no oglaunem skos ga je zabavala.....jas sem pa bila vanj....in tko me je zanimal da sme okoli povprašala kako mu je ime....ime mu je bilo anže....vsak dan sem imla oči n apecljih in se ozirala za njim....res sem se zaljubila....blond lasje modre oči....popolnost....bil je 2 leti starejši od mene...pa kaj....nekega dne pa sem izvedela da tjaša hodi z njim (anžetom) skoraj me je pobralo jokala sem a ni nič pomagalo...tjaša je bila res bitch....jas pa nisem vedela kaj naj storim saj je bila skrivnost da sem jas vanj zaljubljena....do mene prileti beka z veselo novico..... 5 nextov in neextam
03. julij 2011

Tjaša....
03. julij 2011

Mašaa
03. julij 2011
u50067
u50067
next!
03. julij 2011
bom kr nextala sel vem da jih zaj nekej bere zgodbo.........

3del....

Do mene prilti beka z veselo novico....povedala mi je da sta tjaša in anže šla na razen in se smejala....te dni se ni dogajalo nič pametnega.........živela sme le za anžeta in sanjala da bi nekoč bila skupaj...z beko sma se po nepotrebenem skregali in nisva več bili bff......bff sem postala z mašo.......po 1 mescu sem ji zapala da sme zaljubljena v anžeta... minilo je že 6 mescev....in jas še kr sanjrim.......Maša me je seveda spodbujala in mi zapupala kakšen je anže saj se je prej družla z tjašo in je bila frendica tudi z anžetom.....povedala mi je da je prijten fant...in da rad posluša muzko in se smeji....imel je prekrasen nasmeh in prelepe modre oči........minevali so dnevi in tedni..............jas pa vedno bolj zaljubljena....in vedno bol zasanjana...pogosto sme obiskovala igrišče......v domačem kraju...z mašo sva živeli slab km stran...skoraj vsak vikend sva se dobili na igrišču....tam sva se zabaali.........vse dokler ni nekega dne........................................................................................
03. julij 2011
3-5 nextov in nadaljujem...
03. julij 2011
next.....
03. julij 2011
zgodba je dobra>!!
03. julij 2011
thnx
03. julij 2011
u53481
u53481
Neext plosim Najbolša zgodba
03. julij 2011
next!!!!!!!
PSrosim piši BOLJ RAZLOČNO, ker nič ne razumem!
03. julij 2011
next
03. julij 2011
res cool zgodba
03. julij 2011
u53395
u53395
hahhahhahaa zac efron je en navadn gnusn Gay (;
03. julij 2011
vse dokler nekega dne....ni na igrišče prišu anže...meni so se kr kolene tresle ko sem ga zagledla...xD dobro srce sem mela v hlačah ampak on je nogomet špilu tabolš....
in me je kr naprej gledal.... jas pa njega...res je blo zelo lepo in mi je biu ušeč.....
drgi dan v šoli mi pride sms....od neznane št. pogruntala sem da je biu anže
anže: A
A: hej ljubica veš da si mi všeč
in mi piše te stvari....no in zaljubila sma se kok sma se lahko in sma bila par....kak je blo lepo vsak dan na busu sma se za roke držala in se pogovarjala....kok nama fajn gre....no in anže me je povabo na igrišče skupaj s svojo bff.... sva šli tja....in tam je blo pouno fantov....ki so najo s pirom polili!!!!!! jas tega nisem zamerla anže je pa mislo da sem pa je reko Aby daj dol sončne očale in me glej voči in res gledala sem njegove modre sladke oči...bila sem čisto zamišljena in stremla v njegove oči....dokler niso frendi naju prekinli... še danes nemorem vrjet da sva gdaj prišla skup.....prišel je čas ko sem mogla it domov poslal mi je še sms ljubcii upam da nisi jezna ker so moji frendi bli pijani in so vaju malo polili.... nextam?? 5 nextov rabim...! Aja punce vem da se vas to ne tiče ampak danes sva z tem anžetom spet skupaj priišla... no torej danes me je prašo ker naažalost 1krt..umes grema narazen amppak sma zaj spet skup....prišla... pa od zaj naprej je anže preimenovan v tima okej!...upam da niste jezne da sem vam naprje povedla malo....samo če sem pa tolk vesela to pisem resnično zgodbo....
04. julij 2011
NEXT!!!!!!!!!!
04. julij 2011
next! najbolša zgodba
04. julij 2011
nextej.!
04. julij 2011
u53481
u53481
Neext!
04. julij 2011
Nextam

Drugi dan v šoli...sva se zelo ujela kot vedno.....Zaljubljena sem bila vanj ampak še vedno nisem bila 100% ali me res ljubi vem da bi mu morala zaupat ampak vseeno se mi je zdelo da se igra z mano...no konec koncev sva zaljubjnea oba...drugi dan doma mi za zvoni telefon... in se oglasim in reče anže heej maš kej časa da prideš na igrišče ker imam nekaj zate... jas pa aa res no samo veš nemorm prit ker grem k babici.... anže pa reče aha...dobro pa dobiš ju3 u šoli ........hehe še vedno me je zanimalo kaj je to... postimo se presenetit....V anžeta sem se tako zaljubila da sem pozabila na šolo....vseeno sem premišljevala kako naj bom z anžetom saj moji starši tega ne vejo ker pravijo da sem za takšne stvari še premala nisem jim nič povedala ampak sem vedela da tega nebom mogla vedno skrivat....za enkrat še bo moralo tako ostati sem si mislila....drugi dan v šoli me je anže presenetil z........... usaj 5 nextov in nextam...
04. julij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg