Forum
gre pač za resnični dogodek je pa not ressss čist mal love pa lahk rečm da je ostalo nočna mora bom napisala prvi del vi bote pa komentiral al napišem al pa ne

nadaljujem?*

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. julij 2010
bilo je dekle Eva ki se je izmerno zaljubila v svojega sošolca davida... po pouku sta se dobila da bi mu eva izpovedala ljubezen...
eva:
res si mi všeč mislim da bi lahko bila par...
david: ok
Eva: kak misliš ok?
David: lepo da si v mene ampak nemorava biti par...
eva: zakaj? zakaj mi to počneš?
David: ti povem v drugi priliki..
in tu se začne grozliuka...
23. julij 2010
sej bi bla kul sigurn cool ampak je tuh tek zgodbic lohka nadaljuješ sm jst nebom brala sorry
23. julij 2010
eva je ponavljala skoz vprašanje zakaj... david se je razjezil in rekel da ne more biti z osebo ki je tako grda.
Eva:ampak...ampak.. jaz....
David: shut up pa pejt domu..
david je odšel. a eva je stekla domol...
ko je prišla v hišo je zaklicala halo a je gdo doma
mami se je oglasila in rekla da gre v trgovino za nekaj ur a eva je stekla v kopalnico......in.......
23. julij 2010
a nadaljujem?***
23. julij 2010
Ja.deJ.
23. julij 2010
domol je prišla mama ..... poklicala je evo a odgovora ni bilo odšla je pred kopalnico in jo poklicala še enkrat.... spet ni bilo odgovora pod vrata je pritekla voda zmešana s krvjo... mama cela histerična je vdrla v kopalnico videla je utopljeno celo krvavo hčer... na ogledalu je pa bilo napisano sporočilo svojemu izbrancu s svojo krvjo sem sedaj dovol lepa zate..... david ni misliv da je grda mislil je nato kaj ma v duši......
24. julij 2010
u19399
u19399
plis nadaljuj
najbolša zgodbica!!
24. julij 2010
u18082
u18082
nadaljujj nadaljujjj nadaljujjjj
24. julij 2010
od tiste noči je imel david nočne more o evi.... potem se je david zaljubil v evino najbolšo prijateljico....sandro.... potem mu je pa zabrisala v faco da....... nemore biti z osebo ki je tako grda kot je on .....
24. julij 2010
a nadaljujem?***
24. julij 2010
jaaaa hitrooo
24. julij 2010
šel je domol ves jezen....... imel je gilletko v roki in sandri prerezal vrat(sandra je odšla z nji) preden je izkrvavela je rekla da se bosta v raju maščevali z evo....
tako je napočil dan ko sta se v raju eva in sandra hoteli maščevati...
24. julij 2010
a nadaljujem?*
24. julij 2010
u18082
u18082
jaaa plissss
24. julij 2010
hoteli sta se malo pozabavati........ ko je ubogi david zasal so začela treskati vrate omar šipa se je razbila ....na zido je s krvjo nastajalo sporočilo.....danes je dan...tvoj najhujšidan v življenju.......prestale so pisati... na majci od davida se je pokazal s krvjo narisan x....
začela je pisati sandra.........danes boš umru.....
25. julij 2010
u21348
u21348
Neeext.
25. julij 2010
še kak koment*?
28. oktober 2010
next next next zej pa nexti ko ne bo pobravo od radovednosti
08. maj 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg