Forum
u91899
u91899
Js bom napisala en fanfic o najpopolnejši in najboljši skupini - One Direction :'D.Trenutno pišem eno zgodbico če jo kdo hoče prebrat je tule link: https://www.igre123.com/forum/tema//32422/ Že v naslednjih delih pa bote lahka vidli, kdo izmed članov bo ''iztopal''.
+ V delih bom devala slike One Direction ne pa slik, ki se ujemajo z besedilom. < 3

Sploh ne morem verjeti. Še vedno se vsake pet sekund sprašujem, ali je to resnično. Ščipam se, zapiram in odpiram oči, da bi preverila, da niso le sanje, ampak vsakič se še vedno znajdem na Londonskem letališču. Še vedno se prerivam skozi množico neznanih ljudi in iščem 5 fantov, ki naj bi bili nekje v tej ogromni čakalnici. Nikoli si nisem mislila, da bom jaz, navadna šestnajstletnica iz Slovenije izbrana izmed milijon oboževalk, da preživim cel teden z mojo najljubšo glasbeno skupino – One Direction. Tole sedaj je popolnoma noro. Že cel teden sem živčna. Nevem kaj naj rečem, ko jih vidim ali pa kako naj se vedem, nič. Počasi stopam naprej in živčnost samo še narašča in kmalu doživi svoj vrhunec, ko zagledam pet znanih postav. Prvi v vrsti stoji Niall, ki v eni roki drži fotografijo v drugi pa hrano. Zayn stoji na njegovi nasprotni strani in zamišljeno gleda v množico ljudi. Harry stoji čisto na koncu in se spogleduje z stevardeso, ki je bila maloprej na mojem letalu, okoli vratu pa mu stoji louis, ki se pogovarja z Liamom. Bolj tipično nebi morali zgledati.

Previdno stopim še nekaj korakov naprej in se sprašujem če me bodo prepoznali iz fotografije, ki sem jo morala priložiti ob prijavi. Opazim Liama, ki Niallu iz roke vzame fotografijo, pogleda mene in nato spet fotografijo. Fantom nekaj reče in vsi se obrnejo proti meni. Opazim Harryja, ki se z svojim nasmeškom prvi odpravi proti meni. Že takrat skoraj omedlim in padem po tleh. 'Bodi kul, vse bo vredu' sem si ponavljala v glavi. Prvi mi pomaha Zayn, za njim pa še vsi ostali. Ko so še le nekaj metrov stran Louis navdušeno reče: »Hana, kajne? Hej!« Pokimam in odzravim. Najprej me objame Liam, nato Harry. Potem pride na vrsto še Louis, ki še vedno ves navdušen maha. V dobrodošlico me objame tudi Zayn za njim pa Niall, ki mi vljudno ponudi hrano in se mi nasmehne. »Mirna si, v nasprotju z drugimi fanicami,« pripomni Harry. Zasmejem se ter rečem: »Niti predstavljaš si ne, kako vse v meni divja. Samo dobra igralka sem.« Vsi se zasmejemo in se odpravimo proti črnemu kombiju, ki nas čaka zunaj.
15. junij 2012
neext (;
15. junij 2012
u84822
u84822
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15. junij 2012
u47197
u47197
Neext.!
16. junij 2012
next
16. junij 2012
u63958
u63958
neext
16. junij 2012
u91899
u91899
Hvala usem< 3 Dans enkrat nextam.
16. junij 2012
NEXT!
16. junij 2012
Next!!
16. junij 2012
u91899
u91899

Sedela sem zadaj med Harryjem in Niallom. Pred nami sta sedela Zayn in Louis, na sovoznikovem sedežu pa je sedel Liam in se pogovarjal z šoferjem. »Hana, povej nam kaj o sebi,« je rekel Harry po nekaj minutah vožnje. Popraskala sem se po glavi in rekla: »Živjo, sem Hana,« vsi smo se zasmejali, in ko sem jim povedala, da sem stara 16 in da živim v Sloveniji, nekje bogu za hrbtom so me sami začeli spraševati vprašanja. »Imaš brata ali sestro?« je prvi vprašal Liam. Pokimala sem in rekla: »Sestro, ime ji je Tjaša. Stara je 18.« Potem ko smo se vsi nasmejali, ko je Niall poskušal izgovoriti njeno ime in pa moj priimek se je oglasi Louis: »S čim se ukvarjaš?«je vprašal in med tem brskal po žepih svojih živo rdečih hlač. »Petje, risanje, ples, pisanje..« sem naštevala, ko me je ustavil Zayn: »kakšen ples?« »hip hop,« sem odgovorila in se zasmejala. »Aha!« je vzkliknil Louis, tako glasno, da smo vsi trznili. Iz žepa je končno potegnil fotoaparat. »Prva slika za na twitter,« je rekel. Niall me je objel okoli ram in takrat naju je Louis slikal. Ko je posnel nekaj slik še z ostalimi fanti me je Niall pogledal in se mi prisrčno nasmehnil. Že čez nekaj trenutkov smo se ustavili pred veliko hišo, kjer so stanovali. Ko sem videla skoraj celo hišo pa so mi pokazali še mojo sobo, ki je bila čisto na vrhu.

»Ti pomagam razpakirati?« se je ponudil Harry. »Oh, saj sploh nimam veliko. Hitro bom,« sem odgovorila. »Torej ostala bova samo midva z Niallom,« je pripomnil Harry. Strinjala sem se tako, da smo v sobi ostali samo mi trije, Zayn, Liam in Louis pa so odšli v spodnje nadstropje. »Želiš poklicati starše ali pa fanta, da jim sporočiš da si uredu?« je vprašal Niall, ko je v sobo prinesel še zadnji kovček. »Od kod pa tebi ideja o fantu,« »Punce kot si ti imajo vedno fanta,« se je zasmejal. »No jaz ga nimam, pravzaprav vsi fantje mislijo, da sem čudna,« sem rekla. »Zakaj pa to?« se je oglasil Harry. Skomignila sem z rameni in se raje posvetila razpakiranju.
Ko sem razpakirala sem skupaj z Niallom in Harryem odšla v spodnje nadstropje. Naredili smo si večerjo. Že čez manj ko 2 minuti smo se smejali, saj Louis ni želel jesti juhe, ker notri ni bilo korenja, ubogi Liam pa je sedel v kotu in pil juho iz skodelice, obenem pa zgroženo opazoval žlice v naših rokah. Ko smo vsi pojedli juho je Zayn odšel v kuhinjo in nazaj spretno prinesel 6 krožnikov. Pred mene je položil pire krompir in dušeno zelenjavo »vegetarjanski meni za Hano« je rekel in se nasmehnil. »Saj sem jaz tudi vegetarjanec …včasih,« je rekel Niall in s tem povzročil napad smeha. »Niall poznam te bolje kot si misliš.« Zavil je z očmi in pogledal fante, ki so se še vedno smejali. Ko smo se vsi najedli smo odšli v dnevno sobo Lou pa se je postavil pred televizor in rekel: »Odločil sem se, da bomo danes gledali film in ker je Hana naša gostja ga bo izbrala.« Pokazal mi je tri filme in ker sta se mi zadnja dva zdela dolgočasna sem izbrala prvega – grozljivko, za katero še nikoli prej nisem slišala.

+ Se opravičujem če so not kake napake< 3
16. junij 2012
u63958
u63958
neext
16. junij 2012
Next!!
16. junij 2012
u47197
u47197
Neext
16. junij 2012
u84822
u84822
next!
16. junij 2012
neeext
16. junij 2012
neext.
16. junij 2012
neeeext
16. junij 2012
neext
16. junij 2012
NEXT NEXT NEXT NEXT
17. junij 2012
u93404
u93404
NexxT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20. junij 2012
u90248
u90248
next
21. junij 2012
u91899
u91899
Dans mogoč nextam.
21. junij 2012
u82346
u82346
Next..! :3
21. junij 2012
u89963
u89963
Neeext
22. junij 2012
u100647
u100647
Okej. tole je pa zdj postalo osebno. sori. MOJE ! tole je MOJE! a loh nehaš kopirat zgodbice z smrkle, prosm. novembra sm začela , porabla sm preklete tri mesce, ne bom dovolila, da mi jo zdj ena smrkla tkole ukrade. sori, ne. to je presegl meje. zbriš. takoj. ZDAJ. Fak, a res nimaš bolšga za delat v lajfu, k pa prevzemat zasluge za tuje delo. TI NISI MEL, MEL JE NAPISALA TO ZGODBO. IN MEL SM PO NAKLUČJU JZ. briši.
18. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg