Forum
bil je že čisto blizu.skoraj bi se poljubila ko krnaenkrat slišim "mornin',mornin' " moj telefon in budilka -.-'.sredi najlepših sanj.iz misli me je prebudil mamin krik "Amy pridi dol zajtrk te čaka" "ja takoj sam u kopalnco še grem" sm ji odgovorila z zaspanim glasom.komaj sm se privlekla do kopalnice medtem pa razmišljala o tem kako bomo že naslednji dan odšli na morje z mojo bff Kate.ko sm hotela v kopalnico sm ugotovila da je zakljenjena v njej pa ni bil nihče drug kot moj brat dvojček Kevin "uff kako ga sovražim" sm si rekla v mislih."It's allright,It's allright" se je slišal iz kopalnce."nč nebo allright če ne spokaš iz kopalnce" sm se zadrla u prazno saj sm usako jutro upala da se bo spametoval "spel se dons sm js prvi u kopalnci" se je slišal vn "k da nisi vedno" sm še rekla in odšla na zajrtk k mami ki se je že drla "Amy,Kevin ne kregajta se stara sta 14 let dovolj da se zmenita za kopalnico" "yea right" sm rekla "on še za u vrtec ni" "ne govori tako o bratu" je še rekla mami preden je odšla v službo.jah tako poteka moje običajno jutro.s Kevinom sva tokrat v šolo odšla peš saj sva zaradi gospoda "It's allright" zamudila bus.ko sva pršla do šole je Kevin šou k svojim frendom in moji simpatiji (Justinu) js pa sm stekla k Kate (*hug*) ki je spet začela z njenimi novicami J-js K-Kate
K-ugan kaj je novoo
J-Kevinu bodo končn dal opererat možgane?
K-nee sploh pa je Kevin čiz uredu (že od 3 leta ji je Kevin ušeč)
J-ja kukr ti rečeš no povej že kaj je novo
K-to leto gre Kevin z nami na morje
J-ja res supr novica
K-jaa
pol pa naju je prekinu zvonec ki naznani začetek pouka."supr zarad tebe in tvojga Kevina bova zamudile zadn dan pouka" sm rekla Kate pa "saj je useen zadn dan pouka ne sekiraj se" "ja sej lih to je to zadn dan pouka konc šole,konc videvanja Justina" sm rekla sama pri sebi.smešn da sm omenila lih njega saj je še isti trenutek začel prihajati proti meni in Kate....

osebe in slike zveste sproti če bo dovolj nextou.

a nej nextam

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

06. marec 2011
neext.!!
first comment
06. marec 2011
neext! pleasee
06. marec 2011
nexxt!!!!!
06. marec 2011
nexxt !!!
07. marec 2011
next.!!!!!!!!!!!!!!
07. marec 2011
u36651
u36651
next
08. marec 2011
še mal komentou pa nextam
08. marec 2011
u39401
u39401
next čim prej
08. marec 2011
u36651
u36651
lovam slikce
pa čim prej nexti
10. marec 2011
dej nexti!
10. marec 2011
Nextii plis.!
10. marec 2011
nextttt
11. marec 2011
NEEEEEEXXXTTT takojjzdeejpliiss!
11. marec 2011
ok bom nextala zdele...
smešn da sm omenila lih njega saj je še isti trenutek začel prihajati proti meni in Kate.
J-js K-Kate Ju-Justin
Ju-Seos (me pogleda naravnost u oči)
J-Jutroo
K-uuu bom pustila "zaljubljenca" sama
J- ji s pogledom pokažžem nej že gre
Ju-Amm...Amy ti js amm kino?
J-sm mal a ti mene vabš vn?
Ju-amm ja če hočš
J-ja ok kdaj?
Ju-amm lahko dons ob sedmih pr teb?
J-ja lahko
Justin gre ker Kevinu k ga je klicu js pa stečem do Kate
"aaaa vn grem z Justinom" se zaderem Kate na ušesa "o ful sm vesela zate končn si dočakala sam naslednič prosm stoj usaj pou metra starn od mene ker nočm oglušet" mi nazaj odgovori Kate "hh ja deal"...
Takoj zatem stečeva u razred. Ceu dan sm bila z mislimi v kinu z Justinom.Ahh ja.Krnaenkrat dome priteče Kate in se zadere "halo a se boš zbudila?! konc pouka je počitnce jutr gremo na morje" "am ja? aja" ji odgovorim čisto zmedena saj se sploh nism zavedala kako so ure tekle.Kate me je spomnila na morje.Škoda pa ravno zdaj ko me je Justin uprašal če bi šla vn.Krasno komaj dočakam da grem vn z Justinom pa spet kot je v navadi moja nesreča.Malo slabše volje stečem do Kevina in skupaj odideva do avtobusne postaje.Doma naju čaka mami,ki nama z resnim glasom reče "sedita prosim,povedati vama moram nekaj" z Kevinom naju je počasi začelo skrbeti kaj bo mami rekla in sva se le tiho usedla na sedežno "jutri gremo na morje le da mene in očija nebo zato boste odšli sami,z vami pa bo odšel tudi vajin sošolec" reče mama veselo.s Kevinom pa sva bila v strahu da bo kaj hujšega.z zanimanjem sva oba v en glas rekla "in kdo je sošolec?" mama pa nama je odgovorila "Justin" od veselja bi lahko skočila do stropa.nism mogla zadrževati veselja v sebi.skočila sm po mobitel in use povedala Kate.
ko sva prekinile sm se spomnila zmenka z Justinom hitro sm stekla v kopalnico in se uredila kolikor hitro se je le dalo.Justina sm počakala nekje na sredini ceste ki pelje do mene saj nisem hotela da moja mami kaj posumi.očitno Justin nikoli ne zamuja saj je biu točno ob sedmih že pri meni.prišel je do mene in...

nextam?
11. marec 2011
nextttttttt
11. marec 2011
neeext.!! pliss čimprejj
11. marec 2011
neext!!!!!!
11. marec 2011
neeext.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11. marec 2011
next!!!
11. marec 2011