Forum
u95334
u95334
žιυυנσ. ;Э

ησ,ηαριѕαℓα вσм єησ мσנσ яєѕηιčησ zgσ∂вσ.νѕє вσ ѕρяємєηιℓα яαzєη кαя ѕє נє zgσ∂ιℓσ яєѕ.ιмє ,ρяιιмєк,∂яžανє,ѕтαяσѕт,....тσ ηєвσ яєѕηιčησ.υραм,∂α вσ νєℓιк ηєχт-συ ιη тσ נє мσנα ρяνα zgσ∂вα.
--------
Ι.∂єℓ
--------

υн,ѕσνяαžιм šσℓσ.νѕαкιč ιмαм σcєησ Э αℓι 2.мαмι мι νє∂ησ ρяανι čє вσм ∂σвιℓα σcєησ Ι ηєѕмєм вιтι ηα яαčυηαℓηιкυ 2 ℓєт.ρσтєм ѕєм ρα яєкℓα:zαкαנ яανησ 2 ℓєтι.؟zαкαנ ηє Ι ℓєтσ.؟мαмα α ѕє ηανιнαησ zαѕмєנє ιη яєčє:zαкαנ.؟кєя ιмαš ∂σνσℓנ čαѕα ∂α ∂σвιš кαкšησ Ƽ-ιcσ.!נαz ρα тєgα ηєρяєηєѕєм ∂α мαмι gσνσяι тαкσ z мαησ.кєя кσ мє σкяєgα gяєм тαкσנ ν ѕσвσ ιη ѕє zαкℓєηιм.ρσтєм ρα ρяι∂є ∂σ мσנιн νяαт ιη gσνσяι:σ∂кℓєηι ρяσѕιм,σρяσѕтι zαяα∂ι тєgα,кαя υšℓσ мι נє ιz υѕт.נαz ρα νє∂ησ кσ тσ яєčє ρα∂єм υ ѕмєн.ρσтєм ρα נαz ѕє тαкσ ηαgℓαѕ zα ѕмєנιм ∂α мαмα ρσтєм кαя gяє.ησ,ρяє∂єη zαčηєм ηαρяєנ ѕє вσм ρяє∂ѕтανιℓα.
ѕєм ℓαяα ιη ριšєм ѕє мαℓιк.ѕтαяα ѕєм Ιбℓєт.šє Ƽ мєѕєcєν ιη ѕє яєšιм šσℓє.!ιмαм вяαтα кι נє ρєνєc ν ѕкυριηι σηє ∂ιяєcтιση.zαуη мαℓιк,ѕтαя Ιȣℓєт ιη нσ∂ι ηα ιѕтσ šσℓσ кσ נαz.∂αηєѕ נє ηαנѕℓαвšι ∂αη.ρєтєк ΙЭ.мαмα ѕє νσzι z ѕℓυžвє.∂єℓα ν тяgσνιηι ιη ηι ѕιgυησ нσ∂ιтι ν ηנєησ тяgσνιησ кєя кα∂ιм ιη čє тσ νι∂ι вσ zєℓσ нυ∂σ.ησ ,νσzιℓα ѕє נє ιz ѕℓυžвє,ιη кαя ηαєηкяαт ѕє נє zαℓєтєℓα ν ηєк ανтσ ιη υмяℓα.тєкℓα ηιѕєм νєяנєℓα ιη ѕєм υѕєєη z zαуη-σм šℓα ρσgℓє∂αт.ιη яєѕ,мαмα נє υмяℓα.zαуη-υ ιη мєηι ѕρℓσн ηι вιℓσ мαя αℓι נє υмяℓα,ѕαנ ηנєηι ∂єηαя ѕνα υzєℓα.z∂αנ мανα ∂σмα νєč кσт ЧƼЭ.לЧף € ∂σмα.ιмανα šє σ∂ σčєтα кι gα נє ηαмα ∂αℓ кσ נє σ∂šєℓ σ∂ ∂σмα ιη šє z∂αנ ѕνα gα ∂σвιℓα σ∂ мαмє.σ∂ σčєтα ιη мαмє ∂єηαя ѕνα ιѕкαтι тυ∂ι ηα вαηкσ.z∂αנ ιмανα бЧȣ.бб2€.ηα вαηкι ѕєм ѕяєčαℓα ρα.....

נѕ:

zαуη:

мαмι:

∂єηαя:

υρяαšαηנє:

кσgα נє ℓαяα ѕяєčαℓα ηα вαηкι.؟

~мσяινcα
~ѕσνяαžηιcσ
~ѕσνяαžηιкα
~ηנєηєgα ηαנℓєρšєgα ƒαηтα

zgσ∂вα ν тαкιн čякαн (gdf )
uh,sovražim šolo.vsakič imam oceno 3 ali 2.mami mi vedno pravi če bom dobila oceno 1 nesmem biti na računalniku 2 let.potem sem pa rekla:zakaj ravno 2 leti.?zakaj ne 1 leto.?mama a se navihano zasmeje in reče:zakaj.?ker imaš dovolj časa da dobiš kakšno 5-ico.!jaz pa tega neprenesem da mami govori tako z mano.ker ko me okrega grem takoj v sobo in se zaklenim.potem pa pride do mojih vrat in govoridkleni prosim,oprosti zaradi tega,kar ušlo mi je iz ust.jaz pa vedno ko to reče padem u smeh.potem pa jaz se tako naglas za smejim da mama potem kar gre.no,preden začnem naprej se bom predstavila.
sem Lara in pišem se Malik.Stara sem 16let.še 5 mesecev in se rešim šole.!imam brata ki je pevec v skupini one direction.zayn malik,star 18let in hodi na isto šolo ko jaz.danes je najslabši dan.petek 13.mama se vozi z službe.dela v trgovini in ni siguno hoditi v njeno trgovino ker kadim in če to vidi bo zelo hudo.no ,vozila se je iz službe,in kar naenkrat se je zaletela v nek avto in umrla.tekla nisem verjela in sem useen z zayn-om šla pogledat.in res,mama je umrla.zayn-u in meni sploh ni bilo mar ali je umrla,saj njeni denar sva uzela.zdaj mava doma več kot 453.749 € doma.imava še od očeta ki ga je nama dal ko je odšel od doma in še zdaj sva ga dobila od mame.od očeta in mame denar sva iskati tudi na banko.zdaj imava 648.662€.na banki sem srečala pa.....

Uprašanje:

Koga je Lara srečala na banki.?

~morivca
~sovražnico
~sovražnika
~njenega najlepšega fanta

Next.? ^_^

Boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

13. julij 2012
u95334
u95334
In osebe bodo drugačne.
13. julij 2012
u95334
u95334
Tole ni resnična,se opravičujem.!Drugače bom pa pisala naprej.!
13. julij 2012
nextii
13. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg