Forum
u30117
u30117
zdravo mojo prjatlco neki zanima pa bo kr sama napisala c:
začela bom bordat pa me mal zanima kako in kaj (:
smučala sm že 1x na bordu pa še stala nism
drgač pa mi najbolj ustreza freeride styl
pa mislim da sm regular no pč desno nogo dam naprej

zanima me
1.priporočate tečaj (kulk dnevni)
2.oprema (pač ka vse mate vi ščitnike pa to)
3. kok velik bord naj bo (moja višina je okol 170cm)
4. nucam posebne rokavice (ojačan del okol zapestja)?
5. čelada, vem. še kaj druga?
6.dejte kako link opreme ko mi jo predlagate za freeride

hvala (:
11. oktober 2012
u83275
u83275
jaz osebno nisem imel nobenega tečaja.. boradat sem začel pri nekje 11letih z sestriču ki je nekoliko starejši.. vadil sem z njim! torej brez kakšnih tečajev! višina borda je nekje do nosu! od zaščite sem uporabljajl čelado in želvo(ščitnik za hrbtednico) rokavice niso tako obvezne! 3lete sem začetniško bordal nato sem dve leti z pomočjo kajta(padalo).. zdej pa spet smučam in še vedno imam nekaj oprebe bordov doma!
11. oktober 2012
u30117
u30117
hvala
11. oktober 2012
u83275
u83275
nzk! pa po pameti!
11. oktober 2012
jas sem začela s 7 leti pa sem se sama učila, pomagau mi je frend ki je takrat se šele naučiu tak da največ pač sama, pa če maš tut ti kakega frenda alkaj ko zna te bi lahko nauču ker sem tut jas že nekaj jih naučila in res ni tak težko ..en teden sem res hodla vsak dan bordat in se pač hitro naučiš če se res hočeš in vztrajaš.. lahko greš tut v kaki tečaj tak za en teden pa hodiš vsak dan, alpa tak par vikendov.. to je pač odvisno od tebe kak hitro se učiš pa tak..jas nimam nobenih ščitnikov, mam želvo samo ko sem začela je nisem imela zaj pač jo mam ker se učim še kaj drugega ko ovinkat. Rokavice res nerabiš met posebne jas sicer mam take ko majo kost notri samo to ni nujno. bord naj bi bil nekje od brade do nosu, lažje se je učit z manjšim, sploh pa je težje če ti je preko nosu , prevelik pač. (:
11. oktober 2012
u83275
u83275
pa pazit je mal treba na vlečnicah ali sedežnicah!
11. oktober 2012
u30117
u30117
aha hvala
am ja mnde od fotra frend zna bordat pa mi bo pokazu par stvari (:
11. oktober 2012
najem si učitla
25. oktober 2012
u101146
u101146
js pa sm se s 5 leti šla že na board.mal je blo težko kr sm se sama učila pol pa je mama rekla da morm it k tečaju!no pa sm seveda šla ane!oprema pa ni tok važna no js sm pri 6 letih že zdavnaj brez želve ketr sem tako bila dobra.zdej če nisi morš met kar sm si js tut že roko zvila (ja mal nevaren šport).oprema pa rokavice če te zebe v roke želva ne nujno pa smučarske hlače pa bunda čeada pa kšna kapa odspodi pod čelado aja pa če se učis po skakalnicah je tut obvezna žela nojs sm s skakalnico in tistim drogom začela ukvarjat pri 10 letih tk ta mala malca mi je bl. pa sm sm že ood rojstva dobra bordarka .lepo bordanje
23. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg