Forum
Po dolgem času spet prirejam borbo pisateljev. Za vse ki še ne veste kako se to gre:
Jas napišem pod izziv: napišite grozljivko! Vi se čim bolj potrudite in napišete kratko zgodbico ali odlomek iz zgodbe. Izzivi ne bojo teški. Prijavi naj se vas vsaj 8. Prijavnica:
ime:
priimek:
izkušnje s pisanjem:
slika (če hočeš) :
To pa sm jaz voditeljica (J.K.Rowling) :

HaVe FuN!!
11. november 2011
In tisti ki se prijavi naj si izbere pisarno:
1.

2.

3.

4.

5.

6.

7. https://www.euro-com.si/slike/pisarna%20e2%20(WinCE).jpg

8.

12. november 2011
In pripomočke naj si tudi izbere:

1.

2. https://www.primorske.si/getattachment/ae101fc5-af27-424a-a597-dbd681b72dc6/.aspx

3.

4. https://cheapdiva.typepad.com/.a/6a00d83455806f69e200e552a879878834-320pi

5.

6. https://static.igre123.com/images/forum/posts/e/0411701cd149934d63ef37e84a11b3ae.jpg

7.

8.

12. november 2011
se opravičujem ker nekaterih slik noče odpret
12. november 2011
Roberta Rey
Pisat znam še kar dobro, odvisno kako se mi da

12. november 2011
pisarna 4
pripomočki 3
12. november 2011
sprejeta!!
13. november 2011
u57700
u57700
Richelle Mead

pisarna:5
pripomočki:7
13. november 2011
u57700
u57700
AJA IZZIUE NUJN PO ZS AL PA NE SODELUJEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. november 2011
ja men tut
13. november 2011
sprejeta in izzivi bodo po zasebcu tko da brez skrbi
14. november 2011
Meg Cabot :$

Izkušnje: precej ja
pisarna: 3
pripomočki: 6
14. november 2011
sprejeta!
Prosti pripomočki: 1,2,4,5,8
Proste pisarne: 1,2,6,7,8
14. november 2011
še vsaj:

15. november 2011
Loty Koper
Rada pišem

pripomočki 1
pisarna pa če se da kar tale :https://www.google.co.jp/imgres?q=beautiful+offices&um=1&hl=pt-BR&noj=1&tbm=isch&tbnid=DGmfQbGJmAK7oM:&imgrefurl=https://www.serfreelancer.com/40-bonitos-e-organizados-espacos-de-trabalho/&docid=562hA4hMY2ashM&imgurl=https://www.serfreelancer.com/uploads/21-beautiful-offices-workspaces.jpg&w=550&h=365&ei=DrHCTseuBYPj4QSqzfC1DQ&zoom=1&iact=hc&vpx=361&vpy=511&dur=37&hovh=183&hovw=276&tx=220&ty=94&sig=103761450185367049665&page=1&tbnh=171&tbnw=229&start=0&ndsp=28&ved=1t:429,r:15,s:0&biw=1680&bih=890
15. november 2011
sprejeta!
16. november 2011
še:

17. november 2011
dajmo!!
19. november 2011
kdaj bomo začeli?
27. november 2011
ne vem če bomo sploh začeli ker ni dovolj prijav
27. november 2011
Pisala sem že 2 svoji knjigi

blerda

kovačič
pripomočki : 8

pisarna : 6
27. november 2011
pišem še kr,(po rač.hitr pišem)
Alyson
Stoner

pisarna:7
pripomočki:6

mi je vseen kje bodo izivi
27. november 2011
obe sprejeti!
Bomo kar začeli!
PrVi IzZiV: Napišite kriminalko! Naj bo napeta in zanimiva.
GoOd LuCk!!!
28. november 2011
u57700
u57700
HEI AMPAK NAMO ZDEJ TLE PISALA ROMAN AN??
28. november 2011
ok
do kdaj mamo čas?
28. november 2011
clarčk napišeš lahko samo odlomek. časa imate do sobote
Youwantme to je tvoja zgodba za ta izziv:
Tema. Težki moški koraki teptajo zmrznjeno travo v parku. Osamljena ženska na klopi čaka taksi. Zazvoni ji telefon in ona prekine. Njen bivši ji zopet želi vsiliti svoje mnenje, da ga sploh ni želela zapustiti in da ga še vedno ljubi. Zavzdihne in po licu se spusti solza. Nekaj zašumi za njo. Obrne se in že ima trakec okoli vratu. Ne more do zraka. Nekdo jo davi. Hitre misli preden omahne na klop in lasje prekrijejo rdečo sled traku.
Končno je med redka drevesa parka posijalo jutranje sonce. Policijski avto se je mirno pripeljal. Iz njega je stopil visok, črnolasec in stopil proti rumenemu traku, ki je označeval prizorišče zločina. Dvigne ga in se spravi k truplu. Poškodovana koža okoli sledi trakca je pomodrela. Barve na tem delu se prelivajo v odtenkih vijolične, modre in rdeče. Črnolasec se obrne k mrliškemu ogledniku. "Frank?" Ta ga pogleda pokima in začne: "Vidne so sledi davljenja in po znakih je bila zadavljena okoli 11. ponoči. To je to. Dokazov ni, saj je morilec verjetno odnesel trakec, vendar policisti še vedno iščejo morebitne dokaze. Aja, in prič tudi ni." Lewis pokima in njegovi črni lasje se zasvetijo v soncu. Usede se v svoj avto in se odpelje na policijsko postajo. Angie mu prinese kavo in on le mirno srkne. Usede se za mizo in začne pregledovati neke podatke. Na postajo prispe bivši fant umorjenke. Lewis ga zasliši, ampak prestrašen bleček ne ve zakaj je umrla njegova bivša punca. Zadržijo ga še malo, potem pa izpustijo, da gre domov.
Slaboten krik v teh ulicah ne pomeni veliko. Moški se otepa drugega, ko ga ta poskuša zadaviti. Zoprno ga reže na vratu in kisik mu skoraj ne more v pljuča. Počasi že obupava, ampak počasi se mimo pripelje avto. Črnec skoči iz njega in ju poskuša umiriti. Le en udarec podre nesrečno pričo na tla, da jo pošteno prestraši in iz svojega avta pokliče policijo. Vendar zdaj je prepozno. Moški je ravnokar padel na siv asfalt in ne kaže več nobenih znakov življenja. Morilec je izginil, in kmalu se pripelje policija. Edina priča do zdaj se nesrečno premika na stolu. Lewis mu zastavlja vprašanja in on mu negotovo odgovarja. Umor je bil za njegove živce pravi polom. Živel je v prelepi družini, da bi vedel kaj vse se dogaja po svetu. Ko odgovori na vse, ga pošljejo domov. Zdaj imajo dve trupli, ubiti na enak način in pa eno ubogo, prestrašeno pričo. Angie se prikaže in Lewisu ponudi krof. Črnolasec jo pogleda in se nasmehne. Sladek okus krofa in požirek kave mu polepšata dan. Priča je povedala, da je bil morilec visok in močan, vendar da zaradi maske ni videl ne las ne obraza. Umorjenkin bivši je povedal, da edini, ki bi ji želel kaj hudega njen šef, saj je nekaj odkrila in grozila, da bo povedala. Preiskovalci so odkrili, da je umorjen moški, šefov brat. Torej šef gre na postajo, je hiter sunek misli v Lewisovo glavo. Šef želi odvetnika in ugodijo mu. Oster pogled zelenkastih oči švigne proti šefu in ta se skremži. Pove da ni morilec in po času izvejo, da sta imela z umorjenko probleme, in da ravno tako z bratom. Kmalu, po grožnji z zaporom in trpljenjem se nesrečni šef začne opravičevati in izgovarjati in kmalu preglasi odvetnika in doda, da je kriv. V oranžnem kombinezoni go odpeljejo v celico.
29. november 2011
jap. Aja pa prosm da ne fejkate =)
30. november 2011
dajmo no!!! samo Youwantme je naredila izziv
01. december 2011
jutr bom, obljubim, kr zdej nimam cajta
01. december 2011
u57700
u57700
Moje ime je Tereza. Kličejo me Pink. S starši se ne razumem prav dobro. Zmeraj mi govorijo, da me bodo poslali v poboljševalnico, seveda zaradi ocen. Vsem staršem so pomembne ocene. Halo! Važno da napreduješ vsako leto v naslednji razred in ne >>padeš>Pink! Pink!>Ann kje si ? Ann! Oglasi se! >Pink ! Pink ! Reši se! Beži! Beži! Ann živa si Ann!> Ann kaj ti je? Si v redu ? >Oh ti porednica mala hotela si me prestrašiti >Ann tukaj ni nikogar ne boj se.>Ann!> Saj vendar krvaviš Ali mislita samo gledati ali pa kaj pomagati ? > Ne razumem. Tisti ugrabitelj me je spraševal o umorih povezanih z njegovo ženo in to kakor je rekel on morilsko agencijo. Vidva pa mi govorita, da je to modna agencija. Potem sta že povedala, da se že dolgo časa govori, da tista dekleta oz. manekenke morijo ženske, katerim se je zamerila direktorica agencije. On, da je bili v zadnjen tednu umorjenih kar trinajst žensk, 20 pa jih je pogrešanih. Čez nekaj časa smo prišli do neke skune ugotovitve,da je agencija Karoline umorila tistih trinajst žensk , tistih dvajset pa je umoril ali pretepel kakorkoli tisi ugrabitelj. Sedaj smo morali vse to samo dokazati.

Naslednji dan sva se z Ann odločili,da obiščeva tisto agencijo in prosiva če lahkjo postaneva manekenki. Odšli sva tja. Ko sva prispeli naju je sprejela sama direktorica, kakor, da bi vedela da bova prišli. Ann ni uspela postati manekenka meni pa. Ann je bila malce premajhna in imela je preveč brazgotin. Naslednji teden sem pričela z delom in podpisala sem celoletno pogodbo za delo v agenciji Karoline, kar je mogoče lahko zelo nevarno. V pogodbi pa je pisalo,da vse stvari, ki jih izvemo v zvezi z agencijo ne smemo povedati drugim osebam. Dali so mi navodila, da na letališču v Hamburgu pričakam neko žensko, katero moram pripeljati v agencijo. Čez nekaj ur sem že bila na letališču, ko me je ženska videla je vprašala če sem ja nova ubijalka. Kar pozijala sem ko je rekla ubijalka. Ko sva sedli v avto mi je vse razložila. Izvedela sem, da to ni modna ampak moriska agencija npr. kot agencije Baah , Naikey in še mnoge druge znane ''modne'' agencije. Vprašala sem zakj sploh morijo ženske. Povedala je ,da te ženske podpišejo celoletno pogodnbo kakor sem jo jaz , ko pa potem izvejo , da je to morilska agencijo nočejo več sodelovati in hočejo dati odpoved. Da se naša skrivnost nebi širila in tako prišla do policije in novinarjev pa jih preprosto ubijemo. Navadne ženske pa ubijajo zato , ker so hotele na kakršne koli načine škoditi agenciji oz. njihovim delavkam. Vprašala me je če hočem končati kot truplo ali pa sodelovati in ker nisem hotela biti truplo sem rekla, da bom sodelovala. Izvedela pa sem še , da agencija Karoline deluje še zelo malo časa pa je vseeno tako slavno zaradi tega , ker je direktorica manekenka, top model, fotomodel, igralka in še mnoge zvezdniške stvari.

Ko so to izvedeli Ann, Jeff in Nick so mi nemudoma rekla,da odideva z Ann iz mesta. Jaz nisem hotela , ker bi naju sigurno našli. Odločili smo se ,da o tem obvestimo FBI. Ko je v stanovanje prišel agent iz FBI-ja G. Venicer smo mu povedali , kaj se dogaja. Rekel je ,da imajo v agenciji že eno agentko , ki je tudi morala moriti pa ni hotela zato je sedaj ni več v agenciji, ali so jo ubili še ne vedo. Dali so mi nalogo, da poiščem agentko in ko jo najdem nemudoma pokličem FBI. Ko sem naslednji dan prispela v agencijo sem rekla ,da ne bom morila, zato se me proti moji volji odpeljali v neko stavbo in tam 5 min mučili tako da so me pretepli z bičem, kar je grozno bolelo. Potem so me dali v nekakšno ječo v kateri nisem bila sama. Bila je še tista agentka. Hvala bogu so mi morilke pozabile vzeti telefon zato sem lahko poklicali FBI. Agenti so izsledili klic in takoj prišli po naju in, da bi aretirali morilce. Končno so prispeli. Slišali so se kriki potem pa so prišli odklenit še naju. Hvala bogu so že aretirali morilke in jih poslali na zasliševanje. Ko sva jima z agentko povedali vse so naju spustili domov in odšli so aretirati se ostale morilke.

Vse to sem povedala Ann in fantoma. Rekli so da so zelo veseli, da se mi ni nič zgodilo. Ko sem dan po tem šla v agencijo sem na srečo okoli videla policijski trak in ne morilk. Z mano je šla še Ann in povedala jim je zgodbo o njeni ugrabitvi. Policisti so nemudoma poiskali zgradbo v kateri so našli moškega oz. ugrabitelja in ga poslali na zaslišanje. Čez en teden smo izvedeli, da so vsi vključno z ugrabiteljem obsojeni na dosmrtno ječo. Z Ann sva si končno oddahnili.

Naslednji dan sva z Ann spakirali stvari in se odpravili nazaj domov. Ko sva prispeli sta bili najini družini tako veseli in sta rekli , da sedaj vesta kako težko jima je bilo brez naju in še da se nama iskreno opravičujeta za grožnje s poboljševalnico in podobno. Pred povrnitvijo domov iz Hamburga sta naju Jeff in Nick zaprosila za roko in obe dve sva privolili. In še to Nick se je preselil k meni domov Jeff pa k Ann. In tako smo vsi živeli do konca svojih dni.

Sedaj ko sem ta dogodek zapisala v svoj dnevnik se lahko mirne krvi odpravim spat , saj sem ''zašila'' celo morilko agencijo in ugrabitelja in morilca vse zasluge pa nemorm pripisati samo sebi saj so mi pomagali tudi Nick, Jeff in Ann. Poleg vsega pa imam še fanta. KONEC.

ne fejkite!!
01. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg