Forum

Hey, nova tema!
Res, da ne bo zgodbica, ampak mislim, da so tri, ki jih pišem, za zdaj dovolj! Torej če ste prebrali naslov vam je že jasno, da so knjige moje življenje! Kar je res! Knjige so zame izhod iz resničnosti, lahko si predstavljaš vse kakor ti hočeš, noben te ne omejuje in ti govori, da tega ne smeš. Najbolje od vsega pa je, da ti nihče ne teži, da nehaj! Saj so to knjige, zakaj bi kdo hotel, da nehamo brati!

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

Torej v tej temi, bi rada, da napišete naslov ene knjige, ki se vam zdi super zanimiva, pustolovska ali pa kaj drugega. Poleg pa dodate obnovo, ki je seveda na zadnji strani te knjige! Potem pa bomo debatirali o tej knjigi. Seveda lahko dodate slike, filmčke, glazbo po želji! Seveda pa bom jaz začela z prvo knjigo, ki mi je No. 1 že od 5 razreda, ko sem jo prvič prebrala (Prebrala sem jo 5x)
.
.
.
.
.
.
**Tigrovo prekletstvo
To je naravnost čudovita knjiga , katero priporočam v branje. Seveda je fantazijska, saj jih jaz naravnost obožujem! Knjiga obsega 4 dele (1: Tigrovo prekletstvo, 2: Tigrovo iskanje, 3: Tigrovo potovanje, 4: Tigrova usoda)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
¨OBNOVA (Tigrovo prekletstvo):

Strast. Usoda. Zvestoba.
Bi žrtvovali vse in spremenili svojo usodo?
Kelsey Hayes si niti v sanjah ni mislila, da bo to poletje skušala izničiti tristoletno indijsko prekletstvo. In to s skrivnostnim belim tigrom na drugem koncu sveta. Toda zgodi se točno to. Počitniško delo v cirkusu spremeni življenje sedemnajstletnice iz Oregona enkrat za vselej, ko se spoprijatelji z veličastnim tigrom Renom. Ko jo vprašajo, ali bi tigra spremljala v Indijo, kjer ga nameravajo izpustiti na prostost, Kelsey brez odlašanja odpotuje s svojim varovancem. Kmalu po prihodu v tujo deželo pa odkrije, da je Ren uročen indijski princ. Soočena s temačnimi silami, skrivnostnimi uroki in mističnimi besedami, kjer ni nič, kot je videti, Kelsey tvega vse, da bi združila posamezne delčke starodavne prerokbe, ki bi lahko za vedno izničila prekletstvo.

Torej kdo te to knjigo že prebral?
Kakšna se vam zdi?
Bi jo prebrali?

PROSIM REŠITE ŠE TOLE!

Kakšne knjige so ti všeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. junij 2017
vse so mi vsec.. drugo pa napisem potem kr zdaj res nimam casa
05. junij 2017
omg! to je res ena najboljših knjig na svetu!! tut jst sm jo prebrala ze vsaj 10x pa ostale dele tut. res priporočam v branje, ker je TOP!
05. junij 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg