Forum
Helllo (read in british accent)!!!
Nazaj sem z novo temo, ki je bila prav tako zelo zaželjena, ko sem jo omenila, poleg tega pa vas je tudi veliko reklo, da so naslovnice zelo dobre. Za tiste, ki ste nove tukaj, ta tema spada pod Write For Life series. To je tretja tema iz te zbirke. Če hočete naslove in linke od še drugih dveh tem poglejte na mojem profilu. Razlika je ta, da sta ostali dve malo bolj osredotočene na 1D, ta tema pa je namenjena VSEM, ki pšete.
Gremo k bistvu. Na tej temi boste naročile naslovnice, za vaše zgodbe. VSE naslovnice so brezplačne, ker ne vem zakaj bi vas silila da bi nekaj delale, če jih delam iz lastne volje. Edina stvar, ki vas prosim je, da boste takrat, ko boste objavile naslovnico omenile, da je moje delo. Vse naslovnice delam sama (sama sem naredila tudi tiste, ki so za primere).

Če se kateri od vas katerikoli primer zdi zelo lep imam na računalniku shranjeno tudi kopijo naslovnice brez naslova, tako, da lahko zmeraj napišem gor naslov vaše zgodbe.

+ Pri tistem “ime oseb, ki jih dam na naslovnico” mislim imena ljudi, ki bodo igrali določene osebe v zgodbi in ne imena vaših likov, ki nastopajo v zgodbi. Če ste našle sliko, ki vam je posebej všeč in ne veste imena osebe mi lahko zmeraj daste zraven sliko in bom poskusila pogledat kdo je ta človek, če pa bo že slika, ki mi jo boste poslale v dovolj dobrem stanju bom uporabila kar tisto sliko za na naslovnico.

23. november 2014
u176679
u176679
Omfg, waaaw *-*
Nora si, realno čist nora da se tak spravš use tok lepo delat, noro res.
Tole temo sm pogledala čist mal tak za hec, ampak se ne smejem, ker so primeri zgoraj resno ubijalski. Bi bilo neumno, če bi te vprašala po starosti? Ne, res si me navdihnila in ko sm videla, česa si zmožna sm ostala brez besed. Torej ja, kr sm se letos nalezla lenobe, bi bila še celo počaščena, če bi mi ti izdelala naslovnico.
-Avtor: Nightingalex (omenjen)
-Naslov: 5 Days Of summer
-Link: https://www.igre123.com/forum/tema/5-days-of-summer/74694/
-Ime oseb: /
-Posebne želje: Bi lahko pripisala, da je zgodba '5SOS Fanfiction' in kot glavni naslov 5DOS, pod njim pa Five Days Of Summer?

Sicer te ne bom silila s spraševanjem, katere programe/aplikacije uporabljaš, samo zanima me, če si ozadja na primerih naredila sama.
Hvala, ℵɨɢɦȶɨռɢʌʟɛ†
23. november 2014
ℵɨɢɦȶɨռɢʌʟɛ†
Stara sem 13, naslednje leto bom 14 (8.r).
Program je pixlr.
In ne, ozadij ne delam sama jih "kupim" in pol sama uravnavam barve in saturacijo, ker so kakšna ozadja čudnih barv.
Naslovnico dobiš jutri, ker mam jutri državno iz angleščine (IATEFL) in moram še malo pogledat (mogoče še celo danes).
23. november 2014
u176679
u176679
Hvala ti, anyway vzemi si čas in pa vso srečo na državnem, dear ^-^
23. november 2014
u179105
u179105
nenormalno, točno to jaz rabim gooosh*-----*
Avtor: Zayn'sCobra.εϊз (če ne gre naret metuljčeka ga pa spusti)
Naslov: Inkheart (DA NEBI KDO FEJKAL X'33)
Link: //
Ime oseb: Zayn in Harry
Posebne želje: pač rada bi da slika zgleda bolj starinsko, pa naslov tut:3 od Zayna pa Hazze naj bo slika gor bolj novejša pač x'd

pa še eno vprašanje haha...maybe i will sound stupid but...kaj pomeni IATEFL? <3
24. november 2014
Priporocam TheAnchor, res dela ubijalske naslovnice, meni jo je ze nardila in sm bla naudusena!
24. november 2014
ℵɨɢɦȶɨռɢʌʟɛ†

Zayn'sCobra.εϊз

Če katera rada še kaj za popravit alpa kaj tazga mi pošljite sporočilo.
24. november 2014
Haj um mene sam zanima na kerem programu daleš naslovnice, ker js večino delam na pixlru xđ
24. november 2014
u179105
u179105
NORO DOBRAAAAAAAA WOW HVALA TI TISOČKRAT *0000000000*
25. november 2014
Horan's fucker. tudi jaz
Zayn'sCobra.εϊз me veseli, da ti je všeč + IATEFL je ena organizacija, ki dela tekmovanja iz angleščine, so pa ponavadi za 8.r in 3.letnik
25. november 2014
jaaaaaaaaaaaaaaaaaa, omg

se pravi....
-za avtorja napišeš: RightNow2808 in more bit gor
naslov je: Love The Way You Fall Apart
-ni še objavljena
-harry styles pa louis tomlinson

hvalaaaaaaa že v naprej
04. december 2014
Lah dodam še posebne želje??? kinda pozabla....
če bi lah meu louis like črna krila, pa harry bela, bi ti bla ful hvaležna--- you know, angel way...
sam ni nč narobe, če jih ni
04. december 2014
RightNow2808 dobiš sam dvomim da danes, pomoje med vikendom, ker se moram učit Fiziko (ne štekam nč)
04. december 2014
ja ni panike

js tut ne
06. december 2014
RightNow2808

Če rabiš še kaj mi napiši sporočilo. Upam, da ti je naslovnica všeč, ker sem jaz po par uren delanju omagala, da ne še kaj pokvarim.
+sem gledala po tvojem profilu(stalker much?) in sem vidla, da imaš wattpad. Tko, da če misliš to dat wa wattpad je narejena po wattpad merah.
06. december 2014
OMAJGAD REŠUJEŠ ŽIVLJENJA!!!!!
HVALA TI FUL!!!!!
in ful mi je ušeč
tenkju <3
07. december 2014
just wow gurl haha.
em če bom se kdaj (k, we'll see) odločila da bom naredila ff bom ziher pri tebi poiskala pomoč because really woah guuurl *-*
-vem da je to za naslovnce ampak kje pa delaš trailerje?:'D
09. december 2014
OMG zakon *__*

avtor omenjen na naslovnici: ja
naslov zgodbe: life of Marie Antoinette
link: http://www.igre123.com/forum/tema/life-of-marie-antoinette/73748/
ime oseb za naslovnico: Marie Antoinette
posebne želje: če je lahko na naslovnici slika palače Versailles oz. kšne sobe iz Versaillesa
09. december 2014
dobiš med vikendom, ker ni zdaj časa (šola pač)
09. december 2014
I'M SO FUCKING ANNOYING I KNOW!!!!!!!
mam pač velik idej za zgodbice, can't help myself

pač k boš mela čs, se sploh ne mudi, res ne.... pač prosim, kr so mi tvoje naslovnceee fuuuullll ušeč <3 (moje so pa pač šit, kaj nej nardim )

avtor omenjen na naslovnici: jpppp (RightNow280
Naslov: Don't Give Up Now
link: ga še ni
gor morsta bit Hazza pa Lou
pesbne želje: pač ja.... Louis je u tej zgodbici slep (don't kill me now) in če bi lah meu al zaprte oči (pa ne tko kot da spi), al pa sončna očala TO DRGAČ NI BISTVENO, AMPAK OKEJ....

SEJ VEM, DA SM ZAHTEVNA

pač k boš mela čs... se ne mudi, naredi vse ostale k jih morš prej, uči se (al neki), sam ne pozabt name... PLIS <3
09. december 2014
tm pr imenu je narobe vrglo vn... drgač je RightNow2808
09. december 2014
sej si že dojela, da se me ne boš znebila, ane??
09. december 2014
RightNow2808 sem, dobiš sem res še ne zdaj (kemije sem se rešila- jeeej sam mam še fiziko, zgodovino, angleščino in glasbo)
09. december 2014
ja, ni panike
09. december 2014
M.Antoinette

12. december 2014
Hvala <333
12. december 2014
RightNow2808

13. december 2014
waw *__*
thank you <33333333
13. december 2014
me again.... jp ne dam ti miru...
sej, zdej bom nehala ta je zadnja.... promise!!!!

avtor: ja... RightNow2808
Naslov: I'm Lost Without You
link: https://www.wattpad.com/story/23185329-i%27m-lost-without-you-%C2%A7-l-s
gor morsta bit: hazza pa lou
posebne želje: louis je angelček in rabi met bela krila pliss...

sej vem, d sm zahtevna... sam lej, zdej k sm tebe najdla in kr sm js pač antitalent pr delanju naslovnic... ta je zadnja ta mesec
pol bom pa spet začela dobivat ideje
14. december 2014
RightNow2808

tale pa ima do pixla točne mere za wattpad in je v originalni wattpad velikosti (je tudi lepše videt, če boš dala to noter, ker bo bolj prilagojena

Sorri (že v drugo) ker je naslovnica (že v drugo) čudna. Stvar je v tem, da sem prej mojemu bratrancu (ma 5 let) potegnila z interneta lego movie in stvar je v tem, da ni bilo prostora na ključku. In pač moj idiotski ubuntu ne prepoznava smeti na USB-ju in če hočeš ti spraznit USB moraš tudi smeti na računalniku izpraznit. No ni jaz pobiram texture iz interneta v zip paketih in ko enkrat izpraznim za zip ga zbrišem (torej mi ga pošlje v koš). In očitno so imele te texture še vedno neke dokumente noter in mi je zbrisalo VEČINO textur dol (jih je bilo okoli 200, ostalo jih je še 30).
14. december 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg