Forum
Hey sem Ana. Pred 3 leti sem doživela nekaj.....nekaj kar nočem da se ponovi.........
Začela bom kar zdaj.....

Zaprla sem omaro in v ogledalu sem mi je pokazal Ken. Tako zelo sem se ustrašila da mi je iz rok padla vaza in se razbila. Jooj Ken sem rekla. Opravičil se mi je in rekel:«Pikica danes je zabava pri Enndyu in jaz jo organiziram. Pridi saj je sobota. Odločila sem se da grem in poklicala sem Maddie. Ni se oglasila kar je bilo čudno saj ima telefon vedno prižgan in vedno ga sliši. Čez 5 min sem probala ponovno. Spet se ni oglasila. Prišla sem k njej domov in pozvonila na zvonec. Slišala sem le krike. Stopila sem v hišo in našla kri po tleh. Sledila sem jim in zagledala Maddie obeseno na luči pred njeno sobo. Stekla sem ven in poklicala policijo. Morala sem dati izjavo. Nato sem se spomnila, da je pred njeno sobo pred vrati bil velik madež črnega prahu. Ko so šli pogledat ni bilo praha. Njena mama je pri psihiatru saj se ji je čisto odpulilo. Nemorem verjeti da bom svoj 16 rojstni dan praznovala brez Maddie. Bili sva si zelo blizu. Ne ni bila moja BFF ampak nekaj bližjega bila je moja sestrična. Ko je Emma zvedela za Maddie je prihitela k meni. No Emma je moja BFF. Ker nama je bila Maddie blizu sva se odločili raziskati. Bilo mi je sumljivotisti madež prah in to………
19. januar 2015
Next
19. januar 2015
next
20. januar 2015
u183712
u183712
next
18. februar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg