Forum
u155122
u155122
Vsako dekle, si želi pustolovščine, sreče in seveda ljubezni. Če bomo gledali v nebo, pa kaj - zvezde nam ne bodo povedale prihodnosti. Sami jo ustvarjamo!

Zjutraj sem se prebudila in zagledala uro - 4 zjutraj. Dvignila sem se iz postelje oblekla svoje najljubše črne kavbojke, svojo najljubšo bluzo in črne superge. Počesala sem svoje črne rahlo skodrane lase nato pa na lica nanesla pudra, na oči maskaro in črto črne barvice okoli oči. Zagrabila sem kovček, potovalko in torbico ter na nos poveznila šerif očala. Zakorakala sem iz hiše in odšla na letališče, sedla v letalo in zletela preko atlantika v anglijo. Ko sem prispela sem odšla do izposojevalnice motorjev, si sposodila enega, natovorila svoje stvari nanj in se odpeljala preko Londona do rezervirane počitniške hiške. Ko sem prispela sem se nastalila in uredila prtljago. Sedla sem nazaj na motor in se odpeljala po Londonu, se razgledala kupila zemljevid in nato odšla v nek bife. Naročila sem kavo za na pot in rogljiček, odšla ven se naslonila na motor in jedla rogljiček ter pila kavo, med tem pa gledala na zemljevid kam bom odšla naprej. Dvignila sem se, da bi nesla vrečko v smeti, ko se nenadoma nekdo zaleti vame. Padla sem na tla in komaj kaj čutila. "Aaaww! Pazi malo!" Sem zavpila in se prijela za glavo. "Oprosti mi, oprosti!" Mi odvrne, ko pa sem pogledala sem zagledala nekaj najlepšega na svetu. "Sej...okay.." Sem le odvrnila in se nekako dvignila in očistila hlače. "Nisi s tukaj?" Me vpraša. "Ne.." Odvrnem. "Jaz..sem Zayn." Mi reče. "Meggy.." Mu odvrnem. "Me ne poznaš?" Me vpraša. "Soorii...ne gledam velik TV-ja pa tega. Bolj potujem." Rečem "Aaaa...ql ql." Mi odvrne. "Hehehe, si mi pa znan." Mu odvrnem in se nasmehnem. "One Direction." Reče. "Aaa..ti si iz tiste skupine, kateri hodite v eno smer, ja ja sedaj se spomnim, moja sestra je malo mahnjena na vas." Mu rečem. "Hahahaha, ti si pa duhovita." Mi reče. "Hehehehe." Se le zasmejem nazaj in nasmehnem...

Next?
28. april 2014
Next
28. april 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg