Forum
u67588
u67588
Hej.!
No to je moja prva zgodbica. Ne pričakujem, da jo boste brali-tudi jaz ne vaših, ker potem dobesedno postanem obsedena. c':
Zakaj bom pisala zgodbico.? No trenutno sem na robu tega, da bom 'vstopila' v svet depresije. Cele dneve sedim na okenski polici in sanjajarim o tem kako srečna in ne srečna sem, kako me bodo osebe zapustile in so me zapustile,.. Ob vsem tem postajam močnejša, ob vsem tem se nečesa naučim. 
So osebe, ki jih imam rada, te pa mi ljubezni ne vračajo. Ki jih ne maram, ampak te me marajo. Ki me vedno znova prizadanejo, pa jim le oprostim. Ki jim je hujše kot meni, čeprav morajo biti resnično 'boge'. Ki jih sovražim, one pa sovraštvo vračajo in takšne, ki me imajo rade, ki mi stojio ob strani na vsakem koraku in me podpirajo ter me vedno in vedno znova in znova spominjajo koliko jim pomenim-te osebe imam tudi jaz zelo rada ter jih imenujem PRIJATELJI.
No, moji dragi PRIJATELJI ta zgodbica je za vas:**
Hvala, ker ste to kar ste in me sprejemate takšno kot sem < 3
-

PRVO POGLAVJE
Spakirala sem zadnje stvari. Stvari oz kramo, katere nisem uporabljala, katera je 'kradla' prostor na moji okenski polici in na kateri se je ves čas nabiral prah. 
No, mami me je vedno spominjala, da se vedno moram predstaviti. Sem Ana. Trenutno 'preživljam' zelo težko in boleče obdobje. Z mojo sestrico Laro se bova zaradi mamine smrti preselili v Francijo, Pariz k teti. Ja. V Sloveniji nimava več nobenega sorodnika, ki bi bil živ. 
Še 2 leti in bom polnoletna; se pravi, da sem stara 16 let. Komaj čakam. Za Laro, popolno, očarljivo, skromno osebo, staro 13 let bom skrbela JAZ. 
Preselili se bova nazaj v Ljubljano. Lara bo odšla v gimnazijo, jaz pa na fakulteto. Upam, da na pravno, kot moja mami.
Sem njeno popolno nasprotje. Jaz sem muhasta, trmasta, odločna in ne popustljiva, mami pa je bila prijazna, puposljiva, in ne odločna. Jaz imam ravne, dolge, svetle lase, ona pa je imela na do ramen postrižene, kostanjevo rjave in kodraste lase.
Moja postava je drobna, njena pa je bila močnejša.
Vendar sva imeli skupno to, da sva vedno pripravljeni pomagati osebam v stiski in velike modre oči.
Jaz nisem podobna nikomur iz naše družine. Po karakterju očiju, po videzu pa nikomur. Malo je Mogoče meni podobna Lara. Drobna postava. Ona pa je kopija mame. Le da je vitka in ima dolge, valovite lase.
Spet pa imamo nekaj skupnega vsi; visoki smo. 

---------------
31. december 2011
sam nadaljuj
31. december 2011
Nekst
01. januar 2012
u45697
u45697
next!!
01. januar 2012
Next
01. januar 2012
Neext!
01. januar 2012
Next!
01. januar 2012
nextiiii pikica!!!!
01. januar 2012
u67588
u67588
2. DEL
Sorry, če bo ta deu dougočasn
----

"Ana, zamudili bova letalo in Mateja naju že čaka" zaslišim ljubek glasek Lare. Mateja pa je mamina sodelavka. Ponudila se je, da naju bo odpeljala na letališče. 
"Samo sekundo" odgovorim in dvignem kovček. Ta je zadnji. Ne želim se preseliti v Pariz. Kaj bom brez svojih sošolcev, prijateljev...? Čeprav bomo ohranjali stike preko interneta, Skypa, Viber-ja, maila, ne bo enako. Besna postanem ob misli na to, da bom 2 leti živela pri teti, ki sem jo v življenju videla 3x, pa čeprav je za pogovore krasna, tudi če kuha izjemno in daje najboljše nasvete ter ima zlatega sina, na katerega pada pol Pariza. 
Ne želim in ne bom se smilia sama sebi ter drugim. Ne bom poslušala "cmeravih" pesmi, ki me še bolj razžalostijo. 
Ostala bom to, kar sem. Starejša, trmasta sestra, ki bo bila vedno pripravljena pomagati vsem, ne glede na vse.!
"Dihaj, človek" rečem sama sebi in se ozrem po sobi. Obožujem jo. Temno zelene stene in belo pohištvo ter vgrajena omara. Tako dolgo sem težila zanjo in zdaj, ko jo le končno imam moram oditi.
Hiše ne bova prodali, saj se čez 2 leti nameravama preseliti nazaj. In ko se bova, jo bova le prenovili. Sklenili sva namreč, da v hiši ne bova imeli "pokopališča lastne mame" 
Naša oz. najina hiša je prečudovita. Kljub denarju, ki ga je mami zaslužila z trdnim delom, ni bahaška, pravtako pa ne skormna; takoj ko si vstopil, si prišel na hodnik. Ha-ha ta je na mojo željo oz. na moj ukaz, prav tako temno zelen-kot moja soba. Tam, v kotu stoji veliko ogledalo, v belem okvirju. Tudi ta prostor ima vgrajeno omaro. Ampak zanjo nisem težila. Omara je rjava, takšne barve kot ostalo pohištvo v prostoru. Tam stoji še in neprecenljive vrednosti, star predalnik, na katerem me je vsak teden čakala telovadna oprema, velika preproga in stojalo za plašče, na katerega so svoje plašče, bunde, kape ipd šit obešali gosti ter pa jaz-lenoba, ki se ji nikoli ni dalo odpreti omare ter in nje vzeti obešalnik, na katerega bi obesila svoj plašč. Mama je zato tisto stojalo poimenovala Stojalo za lenobe. Aja, skoraj bi pozabila na stol. Poleg ogledala je stol, ki ga je v hišo "navlekla" Lara iz šole. Na njem so podpisi njenih sošolcev ter pa mojih. (Lanska novoletna zabava, na mojo željo so se podpisali, čeprav se je Lara kasneje jezila, češ da zdaj zgleda vse "nametano")
Mami stolu ni nasprotovala. Nasprotovala je temu, da je na hodniku, pa sem jo jaz prepričala. Rekla sem ji, da se ne morem obuti stoje in da škoda metati denarja stran, če pa imamo prečudovit, šolski stol iz učilnice za geografijo. Ja, prepričljiva sem. Iz hodnika prideš na drugi hodnik, bele barve. Na stenah je polno slik mojega, Larinega ter maminega otroštva. Na tleh je rdeča puhasta preproga, v kotu pa luč (ena je tudi na steni-normalno), poleg nje pa je omarica. Ja, tudi naslonjača in mizica na kateri je polno Bravo revij so v sobi. Levo so vrata, katera vodijo v majhno kuhinjo, ki je hkrati "jedilnica za zajtrk". Prava jedilnica je zadaj zo dprtino brez vrat (tako je narejeno), desno v zgornje nadstropje, naravnost pa v dnevno sobo.
V mojo sobo pride Lara. Videti je besna. "3 leta te kličem, ti pa se ne javljaš. Kaj tebi ni jasno.? Z-A-M-U-D-I-L-I  B-O-V-A  L-E-T-A-L-O.!" mi zabrusi ter prime moj kovček. Obe se odpraviva na hodnik (tisti, ta zeleni) kjer obujem svoje Ugg škornje, oblečem plašč, okoli vratu ovijem plašč, na glavo pa potegnem kapo. Rokavice si zatlačim v plašč, saj se z njimi vedno ukvarjam predolgo, Lara pa je živčna. 
"Greeš.?" naveličano vpraša.
Ne odgovorim, pač pa samo zavijem z očmi
-------
Upam, da nisem pretiravala z opisi prostorov :"3
01. januar 2012
nisi pretiravalaaa pišeš pa odličččnooo!!! < 3 nextiiii
01. januar 2012
neeeeext! ♥
02. januar 2012
u45697
u45697
zlo dobro pišeš! neeext!!
02. januar 2012
u65327
u65327
just go on hun. :**♥
02. januar 2012
Next
02. januar 2012
Ma jebemooo no dej nexti že enkrat ker sem JAS NE STRPNA!!!
05. januar 2012
dašaaaaaa next next
09. januar 2012
NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT
10. januar 2012
NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT
10. januar 2012
next!!! plooosim!
18. januar 2012
u67588
u67588
Upps. Se opravičujem. Dobite nou deu kmalu x"D
Sorry rees
22. januar 2012
deeej deej hitr
22. januar 2012
u67588
u67588
Danes nimam časa (laaž x"D) tak da mogoče ju3
22. januar 2012
kako si upas lagat HAHAHAH
mogoce ja. MORAS najkasnej jutr
22. januar 2012
u67588
u67588
V avto z Matejino pomočjo zbašemo kovčke.
"Torej... Kako sta?" Mateja prekine tišino, ko vsede v star in "razkliman" avto.
"Dobro" odgovori Lara. 
Saj cenim, da naju bo ona odpeljala na letališče. Neopisno. Samo na živce mi gre, ker misli, da je moja prijateljica in da z mano manipulira. Nimam dobrega občutka. V želodcu me stiska. "Ah, dihaj. Pretiravaš. Samo zdi se ti, ker nisi jedla" si govorim, vedar vem, da lažem. Sama sebi. 
Pa govorim kako sovražim hinavščino.
"Kaj pa ti, Ana.? Se počutiš v redu.?" ponovno vpraša.
"Ne.! Sovražim hinavce! Torej tebe! Ne manipuliraj z mano! Kdo misliš, da si?" se derem. Vendar samo v mislih. 
"Ja, hvala. Samo utrujena sem." rečem in v ušesa potisnem slušalke. 
Poslušam One Direction I wish. Tako močno si želim, da bi mi "princ mojih sanj" to zapel in zraven igral kitaro. Ja, neuatavljiv romantik sem. Neprestano sem v oblakih. Optimist pač.
"Tepka, zbudi se" me budi Lara.
"Jutro" rečem in zazeham.
Vidim, da sta Mateja in Lara prtljago že zložili na tisti voziček ali neko sranje, na katerem prevažaš vozičke.
Naslednjih 30 minut sva z Laro delali vse kar pred letom pač moraš narediti. Skoraj bi popenila. Vsi težijo. Vsi so tečni, pa se sploh ne zavedajo, da so. Oh, ko bi se videli....
Sedaj pa končno sesdiva na letalu.
Teta je prečudovita. Saj ne sa se hvalim, ampak kot ona sem. Po izgledu. Po karakterju pa... Ona je nepredvidljiva. Deloholik. Ja, prečudovito hišo imajo. Lahko sem srečna. Ime ji je Anita. Smešno? Ne. Iz Slovenije se je preselila samo zaradi FANTA. . (mimogrede, zdaj je njen mož)
No, bratranec. Zabavljač. Ni nek lepotec (po mojem mnenju, ampak sošolke so me zadušile (vstala od mrtvih) ko sem povedala svojo mnenje, po tem ko sem jim pokazala njegovo sliko) in pametnjakovič. Ime mu je Tim.
Anitin mož je Nick. Je iz Anglije, vendar se je preselil v Francijo, zaradi ne vem česa in me ne zanima.
Še pol ure preklete vožnje. Lara spi. Tečno je. Potrebujem temeljit pogovor. Kjer koli. Tudi psihijatru je kul. Samo I need it. Ter pa še osebo, ki bi me znala poslušati&razumeti. Takšne osebe ni. Vsaj v Sloveniji.
Čez nekaj časa tudi sama zaspim.
Imam prečudovite sanje. Fant, ki je moj princ mi igra na kitaro, pesem, ki jo je napisal sam iz večih pesem iz besedil skupine One Direction. Ah zapeteno. Torej One Direction ima veliko pesmi? No on jih je "predelal" oz. iz vseh pesmi vzel nekaj besed in sestavil novo pesem.
24. januar 2012
končnoo si nextalaa pikica!!!!
awwwwww < 3
24. januar 2012
u67588
u67588
Jaaa sam beden deu -.-
24. januar 2012
niiiiiiii sam nextaj mii
24. januar 2012
Next
24. januar 2012