Forum
Heila....Rada bi napisala svojo prvo zgodbico, ampak res nwm kje naj začnem....Odločla sem se da bom pisala o anoreksiji in verjetno tudi o bulimiji- zdi se mi zanimiva tema.................

Verjetno sam začetek ne bo tako zanimiv, ampak poskusim pa lahko ane?
Ne bom govorila v naprej o glavnih igralcih in kje živijo, ker se mi ne zdi pomembno...Če vam je tema včeš, next-ajte in bom začela pisat, če pa nexxtov ne bom dobila, bom kljub temu pisala, saj bi se rada nekoliko izobrazila na področju pisanja in se mi zdi, da je to dovolj dober začetek...Če ne bo ta zgodba zanimiva, bo pa morda naslednja... :/
IGNORIRAJTE SLOVNIČNE NAPAKE )
14. julij 2014
Rose, kosilo! Jaaa mami, se zakričala v odgovor. Nekaj časa sem strmela v prazno, da bi si zbistrila glavo, nato pa odšla v jedilnico. Za mizo je bilo pet krožnikov, kar je pomenilo, da pride babi na kosilo. Glede tega nisem bila navdušena, saj sem zraven nje zmeraj morala ogromno pojesti in moram priznati, da sem sedaj ko sem izgubila nekaj kilogramov kar srečna. V šoli me tako ali tako vsi ignorirajo, saj sem postala prava bajsa. :/ V zadnjem letu sem se zredila za pičlih 15 kilogramov, in sedaj mi počasi že uspeva manj jesti. Ampak seveda danes pride babi in pojesti bom morala poln krožnik. Tako sem bila zatopljena v svoje misli, da sem še babi pozabila pozdravit, ko je prišla in sem spet bila kregana, češ kako se to obnašam, da nisem sama in bla bla bla.
Ker nisem hotela več poslušati dretja sem se hitro vstala in pozdravila babico. Hotela sem se že obrniti, da bi odšla, me je mami že grdo pogledala in mi naročila naj ji pomagam z hrano. Končno smo sedli za mizo in pričeli jest. Pojedla sem ogromno. Malo riža, krompirček, dve piščančji bedri in pet čevapčičov. Za konec pa še kos torte, ki jo je spekla babi. Počutila sem se tako napihnjeno, da sem se komaj vstala. Počakala sem da so se vsi najedli, nato pa odnesla krožnike iz mize.
Odšla sem v svojo sobo (imela sem jo v zgornjem nadstropju). Še sreča da je bila tudi kopalnica zgoraj. Ne vem zakaj ampak kar zamajala sem se proti kopalnici. Sama sem bila zgoraj in imela sem priložnost. Vrata kopalnice sem za sabo zaklenila in v vodo pomolila kazalec in sredinec. Počasi sem ju pridržala k ustum, nato pa ju porinila v grlo....
14. julij 2014
Začela sem bruhati! V trenutku sem postala rdeča in solze so se mi kar ulile iz oči. Nisem mogla verjeti, da sem prišla tako daleč. Vsedla sem se na mrzle ploščice in razmišljala o tem kakšna sem bila še pred enim letom in da sem v celoti morala zamenjati omaro. To me je počasi začelo jeziti.
Nekaj časa sem še sedela potem pa sem se spomnila, da imam v omari še svoje najljubše hlače, ki jih sedaj sploh ne dobim več na svoje debele noge. Šele zdaj sem se zavedala kako mi je zares hudo, zaradi moje telesne spremembe.
Odprla sem vrata in na hitro pokukala če kdo gre, ker ni bilo nikogar sem zdrvela v sobo in poiskala hlače. Našla sem jih! Končno. Počasi sem jih začela vleči nase, a nisem daleč prišla. Pogledala sem se v ogledalo in bila na robu joka.
Preoblekla sem se v trenirko, šla v kuhinjo, mami sporočila da grem na kolo in že me ni bilo več! Odkolesarila sem do najbližjega gozda, kjer sem se lahko skrila in premišljevala o svojih težavah. Iz žepa sem potegnila........
14. julij 2014
next
15. julij 2014
čokoladico. Nekaj časa sem premišljevala nato pa ugriznila. Bilo mi je v tolažbo, ampak NEE! sem zakričala, se prijela za usta, pobrisala in zalučala čokoladico daleč v notranjost gozda. Zaslišala sem šumenje in videla kako si je zajec privoščil mojo čokolado.
Obsedela sem na tleh in se grozno počutila. Sem sem prišla, da bi premislila o svoji postavi in kako jo izboljšati, ne da se bom od žalosti naprej basala. Zadala sem si da bom pričela zelo malo jesti. Zavihtela sem se nazaj na kolo in kolesarila do doma. Prišla sem zelo izmučena in babi se je ravnokar poslavljala, zato sem se na hitro poslovila in odcepljala v zgornje nadstropje. Zaradi pota, sem takoj smuknila v kopalnico in se oprhala. Ko sem stopila iz tuša sem se obrisala nato pa sem jo zagledala. Bila bela in nisem se ji morala opreti. Štrlela je iz zpodnje police, ker me je tako mikala sem jo privlekla ven. Bila je vsa prašna a kljub temu je bila.......
15. julij 2014
u167851
u167851
next
18. julij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg