Forum
Haay.Evo,še ena boleča(žalostna,razočarana) ljubezenska zgodba.Zgodba bo vsebovala tudi "skoraj" smrt.PŁooosim,komentarje rabim pri zgodbi. Bom se potrudla,da bo zgodba čim bolj zanimiva.Dala bom vse od sebe! Za začetek vam bom predstavila osebe (ne vseh,saj se nekatere bodo še dopolnjevale sproti):
Js (Selina,13 let)
Moja best frendica 4ever (Doroteja,13 let)
Moj Łubi♥ (Nejc,14 let)

Napišem zgodbo,boš probu/probala komentirat?? xD

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. avgust 2010
u18082
u18082
napišš čimprejj zdeŁe
PŁisss
pŁisss
PŁissss!!
09. avgust 2010
OK! ampak,še rabm 2 coment,da napišem.prilepim še slikce:
Js:

Doroteja:
[img]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:lAnHvfJFuX0ZjM:http://i674.photobucket.com/albums/vv103/madalina09/frizuri_emo_hairstyles1.jpg&t=1[/img]
Nejc:

09. avgust 2010
Doroteja:
[img]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:7BDHD7ZTligKZM:http://i413.photobucket.com/albums/pp220/MOsugar/Hair%20Styles/long-emo-hair-330x439.jpg&t=1[/img]
xD
09. avgust 2010
u18082
u18082
nexti
09. avgust 2010
OK!! evo vam začetek.. xD

Zbudim se v deževno jutro ob 6:30. Šola , kaj pa drugega.Hitro vstanem in se grem zrihtat.Nato še hitro pojem zajtrk in si umijem zobe. "Te bom jaz peljala." pove mama. "Oh,super.Nerabim it v dežju na postajo." si mislim in se zahihitam.Mama že gre v avto, jaz pa zbežim še v sobo po torbo.Pripravljena sem! Vsedem se v avto in že se peljem.Pred šolo me je že čakala Doroteja in Nejc."Adijo!" pritrdim mami in hitro grem iz avta.Skočim v objem Nejcu in ga poljubim.Nato še objamem Dorotejo.Ker je že bila toliko ura smo odšli k pouku.Prvo uro smo imeli matematiko.Beda! Pogovarjali smo se in si nekaj zapisali v zvezek.Učiteljica nam je še dala malce pavze,saj smo pridno delali in poslušali. "Točno!" sem vzkliknila.Vsi so me čudno pogledali in se nato pogovarjali naprej. "Kaj?" vpraša Doroteja,Nejc pa se mi samo nasmeji. "Včeraj je imel Nejc 14 let.Kupila sem mu darilo." sem šepnila Doroteji na uho. Nejca zvlečem v kot in mu dam darilo. "Vse najboljše srček." še zraven dodam. Objame me in se zahvali. Hoče me poljubiti,a tedaj pride moja največja sovražnica Tadeja. "Kako jo sovražim!" sem si mislila. "Vse najboljše,Nejc." mu reče in da darilo. "Kaaaaaaaaaaa-jjjj?" sem se zadrla in odšla vstran.Zajokam! "Nič nimata no." mi pove Doroteja in me objame.Sedaj še bolj zajokam.Pride Nejc in me hoče potolažiti. "Pa imej ovo kozo." mu jezno povem,hkrati tudi žalostno in odidem z razreda k naslednji uri.Doroteja zbeži za mano.Nejc pa gre k Tadeji.Počutila sem se poraženo,nič vredno!

nextam?? : D
09. avgust 2010
u18082
u18082
nextiii Čimprejj!!
09. avgust 2010
u26184
u26184
Next
09. avgust 2010
ok.. bom nextala zdej. xD

Drugo uro smo imeli nemščino.Bedno,saj nisem nič sodelovala,vsakih 5.minut sem začela jokat,učiteljica pa me je spraševala,kaj je narobe z mano! "Nič!" sem ji zmeraj pritrdila.Gledala sem Tadejo,kako se je nesramno smejala.Zraven nje je sedel Nejc.Nekaj sta si pisala na listek.Sedaj me je še bolj razžalostilo in sem bruhnila v jok."Lahko greš z razreda." mi je povedala učiteljica.Vzela sem stvari in odšla.Odšla sem v kuhinjo si po kos kruha in se vsedla za mizo.Ko sem ga pojedla sem hodila gor in dol po šoli in vedno bolje jokala."Grem k uri." sem se odločila,čeprav bo težko.Hotela sem odpreti vrata,a je bilo že ure konec.K meni je prihitela Doroteja.Tedaj sta prišla še vun Tadeja in Nejc.Držala sta se za roke.Otrpnila sem in zajokala.Vrgla mi je nekakšen listek in pobrala sem ga."Kaj piše?" vpraša Doroteja."Preberi." sem ji povedala in zbežala."Prasica." zakriči Doroteja in zbeži za mano."STOP!" se zadere Doroteja.Ustavim se.Doroteja me objame."Hočem umreti." sem ji povedala."Ni vredno!" mi odgovori."Grem domov,da se malo pomirim,prosim,opraviči me in se zlaži,da mi je slabo!"."OK!" pritrdi Doroteja.Še enkrat se objameva in greva vsaka svojo pot.Potrta zbežim domov in torbo vržem v kot.Mama je v službi in pride komaj ob polnoči domov.Oče pa je zaradi službe v Italiji za 3.leta ! "SMRT!" sem si govorila.Grem v kuhinjo in iz predala vzamem nož.Zajokam in se vrežem v žilo.Padem v nezavest! Zbudim se v bolnišnici,ob sebi pa imam Dorotejo,ki joka!

nextam?? pa komentarje rabm.. pŁaiise no. : /
09. avgust 2010
dejte ka komentirat. D:
09. avgust 2010
u26184
u26184
FuuL Dobra zgodbaa

Neext
09. avgust 2010
u25702
u25702
nnnnneeeeexxxxt
09. avgust 2010
nadaljujem in tnx vama. xD

"Kaj se je zgodilo?" vprašam in hudo me boli zapestje."Newem.Odšla sem k tebi,ker se nisi oglasila na telefon in te videla na tleh z nožem v roki." je povedala Doroteja in zajokala."Seveda." sem odgovorila."Hotela sem umreti.Nejc mi res pomeni vse na svetu." povem in bruhnem v jok.V sobo pride zdravnik."Lahko odideš domov,le na preglede boš morala." reče zdravnik in odide! Jaz se hitro oblečem in z Dorotejo odideva z bolnišnice."Prideš k meni?" vprašam Dorotejo."Nemorem.Z mami greva v MB." ,"Prau.Pa drugič.".Z Dorotejo se objameva in razdvojima.Ko sem hotela v hišo me je nekaj prijelo za ramo.Mislila sem,da je Doroteja.Zmotila sem se!! Bil je Nejc."Kaj hočeš?" ga jezno vpraššam.
Nejc: "Sorry za vse.Še zmeraj te ljubim.Tadeja me je nameravala ubiti,ker ti je hotela streti srce."
Jaz: "Ne verjamem ti.Pa imej ovo prasico." bruhnem v jok.
Nejc: "Ne joči srčece.Tukaj imaš dokaz na telefonu,da se ne lažem."
Jaz: "Oh my fucking shit!! Grozila ti je?? Jaz pa sem mislila,da me ne ljubiš več."
Nejc: "Jap,grozila.Ampak se je ne bojim!"
Jaz: "Oprosti,prav zares.Zate sem hotela se ubit."
Nejc: "Kaaaaaaaj? Ubit???"
Jaz: "Mhm.Pridi v hišo!"
Vrata zaprem in jih zaklenem.Z Nejcem greva v mojo sobo in mu vse povem,zakaj || kak sem si to naredila.Bil je v šoku!! "Kupil sem ti darilce." mi je nasmejano povedal in pokazal. "Oooh,hvala Łubi." Objameva se in poljubiva.Telefon zazvoni!! DoroTeeiič.♥ ;3 me kliče.Oglasila sem se!!
J=jst, D=Doroteja
J: Govor. Hhh.
D: Haj stara.Kak kej roka?
J: Vredi je.Za bvz sem se hotela ubit. Z Nejcem sva nazaj parček.
D: Ooo kjut.Nič.. Idem ČAUU RTM
J: Ajd.
Čas je hitro minil in Nejc je moral oditi.Objela sva si in si zaželela lep dan.Jaz sem še hitro odšla malce na računalnik.Nič pametnega!! Vgasnila sem ga in odšla spat.Jutri je novi dan!!

nextam??? KOMENTARJI~ NUJNO!!
09. avgust 2010
u26184
u26184
Neext
ful dobra zgodbaa
09. avgust 2010
u18082
u18082
nextii čimprejj
09. avgust 2010
u25700
u25700
neeeeeeeext.*-*
09. avgust 2010
Zjutraj se zbudim in se oblečem,nališpam.V kuhinjo grem si po zajtrk in ga pojem.Nato si še grem umit zobe! Brž še skočim po torbo in odhitim v šolo.Pred šolo me je čakala Doroteja.Objele sva se in odšle notri.Danes smo imeli kar naporen dan in tudi zelo hitro je vse minilo.Slovenščina mi je bila najbolj zakon.Pisati smo morali nekaj o živlenju.Jaz sem napisala to:
"Vredno je upati,res se brez upanja ne da živeti, toda če upaš v nekaj, veš zakaj živiš!".Učiteljica me je zelo pohvalila in mi dala petico! Bila sem Happy.Z Dorotejo sva namenjeni v park,ko pa obe nekaj doživiva! Vsedeva se na klop in pogovarjava."Ej stara,kaj tam neki za drevo neki maja?" vprašam."Ajde,greva pogledat." se zahihita Doroteiič in vstanema.Počasi hodiva in se za hip ustaviva."Neee hodi dalje." se zadere Doroteja.Jaz je ne poslušam in grem pogledat kaj je za drevesom.Otrpnem in bulim v Nejca && neko prelepo dekle,ki se poljubljata.Razjezim se in začnem kričat na Nejca.Verižico,ki mi jo je kupil sem dala njemu in ga klofnila."Konec je!" mu še pritrdim in zbežim.Doroteja me ustavi.Zajokam,a slaba volja je minila.Prišli so zelo HOT tipi.Obrisala sem si solze in postala zelo dobre volje.Tudi Doroteja je bila Happy.K meni je prišel fant. "Zakaj si jokala?" me vpraša. "Ah,samo fantu sem dala konec,ker je bil bedak." mu odgovorim in se mu nasmejem. "Mene je tudi punca varala.Ampak sem jo pozabil.Khm,ime mi je Andrej.Lahko še prosim za tvoje ime?" Postala sem zelo rdeča. "Em.hm.em..Selina." Pogledam ga v oči.Doroteja me ščipne v roko in se mi nasmeje.Nasmejen se ji nazaj.

Nextam?? Prosim, KOMENTARJI && ne fejki oni pregovor. thanks. )
10. avgust 2010
Andrej:

10. avgust 2010
u18082
u18082
FuŁ CooŁ NextI
10. avgust 2010
še 2 komentarja rabim.. ( ne od iste osebe )
10. avgust 2010
u26325
u26325
FuuL dobra zgodbaa
Next !
10. avgust 2010
u25702
u25702
next pliss
10. avgust 2010
ii tnx. xD

Za nekaj časa smo vsi trije tiho.Andrej nato še pokliče ostale fante.Vsi pridejo in se predstavijo.Rok && Matej sta ostala dva fanta."Matej bo moj." mi šepne Doroteja na uho in gre k njemu.Začneta se pogovarjat."Te lahko povabim v kino,danes ob 20:00?" vpraša."Seveda!" mu odgovorim.Zazvoni mi telefon.SMS od mame."Moram domov." in zbežim.

ni idej več. xD
KOMENTARJI ( 5 JIH MORE BIT. )
Rvm. ;3 ;
10. avgust 2010
u26325
u26325
Next
10. avgust 2010
ajmo no. -.-"
KOMENTARJI !!
10. avgust 2010
u25702