Forum
u113670
u113670

IMe mi je Erinn Rider in imam 17 let. Sem preprosta dijakinja Akademije.
Moje glavne karakterne značilnosti so to, da sem divja, odločna, vihrava, hitra, spretna, vzdržljiva, iznajdljiva in inteligentna, polna energije in nepredvidljiva in pogumna
ter neustrašna.

Ljubim svobodo, pa če je to svoboda za stil oblačenja ali svoboda za izbiro med tem
ali tistim fantom ali svoboda mišljenja in izražanja.
Če mi kdorkoli skuša svobodo vzeti se mu bom maščevala.

Na Akademiji se učimo matematiko, slovenščino, anglščino, zgodovino, geografijo,
biologijo, kemijo, francoščino, finščino in
pa sabljanje, boj s palico, boj z bodali/noži, boj s pestmi, karate, pa še nekaj borilnih veščin.
vsak dijak si izbere tisto kar mu je všeč. poleg tega pa se učimo še jahanje in petje,
ter klavir (drugi lahko izberejo kitaro, violino, violo, kondtrabas, violončelo, bobne, flavto, harfo.....) Sama igram klavir in se učim boja z bodali/noži.

po koledarju staroselcev bo v novem veku doba katastrof. Na Akademiji se učimo zato
tudi golega preživetja. Vsak mesec prof. priredijo tri do pet dni preživetja v naravi. Vsak dijak ima svojo žival, ki lahko spreminja barvo. Tem spremljevalcem rečemo daemoni. Vsak ga dobi do konca življenja. Moj daemon je Nyyr. Je edini tak primerek, ki se lahko spremeni v vse divje (ali ne) mačke, vse ptice, delfina, orko, morskega psa, konja in volka (ali psa).
____________________________________________________________________________________

tu se lahko vsak prijavi, ampak more vsaj nekaj napisati, nexti morajo biti dolgi najmanj pet povedi.
LAHKO SE PRIJAVIŠ IN PIŠEŠ, LAHKO PA SAMO BEREŠ IN NAM NEXTAŠ, LAHKO SI LE BRALEC, LAHKO PA POMAGAŠ USTVARJATI ZGODBO.
3. PET značilnosti. ne več, ne manj (npr. vesela, energična)
4. katero vrsto bojevanja boš izbral/a (sabljanje, boj z pestmi....)
5. kateri inštrument boš igral/a.
6. sliko in ime ENE svoje živali, ki lahko spreminja obliko. (določi pet (največ 10) oblik, v katere se bo lahko spreminjala)
7. sliko in ime konja, s katerim boš jahal/a
8. sliko orožja

Boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. februar 2013
Ashley Blaze
18 let
bojevita, močna, pogumna, zvita, vesela
.........................
treniram mečevanje

To so moji trije najljubši meči
................................
igram kitaro

...........................................................
Sky (punčka)

po navadi je volkulja, drugače se spremeni še v kragulja, Kraljevega orla (res so zelo veliki), belega tigra, psa, mačko, in orko.
.................
Storm

15. februar 2013
u113670
u113670
krasno
15. februar 2013
Sky (punčka)
po navadi je volkulja, drugače se spremeni še v kragulja, Kraljevega orla (res so zelo veliki), belega tigra, psa, mačko, in orko. Ima pa posebnost: je edina na Akademiji ki lahko spreminja barvo.

Ko je v pasji obliki lahko tudi menjava starost, a najmanj je lahko stara pol leta in če hoče biti starejša preprosto zraste.

(prenovila sem prijavnico živali)
15. februar 2013
Sky (punčka)
po navadi je volkulja, drugače se spremeni še v kragulja, Kraljevega orla (res so zelo veliki), belega tigra, psa, mačko, in orko. Ima pa posebnost: je edina na Akademiji ki lahko spreminja barvo.

https://www.freewebs.com/claimingblackhills/Characters/mishka_Siberian-white-tiger-sleeps-1.jpeg
Ko je v pasji obliki lahko tudi menjava starost, a najmanj je lahko stara pol leta in če hoče biti starejša preprosto zraste.

(prenovila sem prijavnico živali)
15. februar 2013
sorry zablokiralo mi je in je očitno dvakrat poslalo
15. februar 2013
u113670
u113670
aha, sej je vredu
15. februar 2013
1. Ime in priimek
Nikky Black
2. starost od 16 do 19 let.
16
3. PET značilnosti. ne več, ne manj (npr. vesela, energična)
Pametna,drzna,nagajiva,vesela,energetična.
4. katero vrsto bojevanja boš izbral/a (sabljanje, boj z pestmi....)
sablanje
5. kateri inštrument boš igral/a.
Violina

6. sliko in ime ENE svoje živali, ki lahko spreminja obliko. (določi pet (največ 10) oblik, v katere se bo lahko spreminjala)
Night-Lahko se spreminja v wolka,hermelina,konja,orla in miško. Naravno je orl.

7. sliko in ime konja, s katerim boš jahal/a
Dream

8. sliko orožja

15. februar 2013
u113670
u113670
prekrasno!
15. februar 2013
u113670
u113670
če se vama da, lahk mal oglašujeta
15. februar 2013
jaz se bom ju3 opisala
15. februar 2013
ok
15. februar 2013
u113670
u113670
ok
15. februar 2013
u113670
u113670
SVOBODA!

Zame svoboda je samoten tek po z soncem obžarjenem travniku. samo jaz, jaz in moje misli in MOJA samota. jaz in MOJA sramota, veselje, sreča ali žalost. Svoboda! In tekla sem čez travnik. Sem bolj umetniškega duha. s tem mislim, da sem običajno mal oblečena umetniško, no, ne umetniško, ampak tko kot hočem... tekla sem v akademijo, v mojo sobo in hitro sem se preoblekla. imam uro klavirja. Počesala sem se

zaigrala sem pravilne melodije in učitelj me je pohvalil. potem sem kar v obleki (ki je na sliki) šla na uro bojevanja z bodali/noži. Dali so mi bodalo, ki sem ga morala 10X vršt skozi majhen obroček, ki je viseu pod stropom. ha, ni mi blo težko. večina jih je sm prišla z sedmimi leti. meni sta starša umrla ko sm mela dve leti, pa me je socialna sm strpala. tko da znam malo več.
°°Nyyr, kje si!?°°°sem ga vprašala. pred mano se je prikazal v obliki debelega oranžnega mačka. nasmejala sem se mu. kot garfild je bil. prav njegovo podobo je prevzel. polo sm šla pač še na ostali pouk. na kosilu sem se usedla k mizi, kjer sta sedeli Nikky pa Ashley. za kosilo smo meli lazanjo. po kosilu smo meli jahanje. moja kobila Wild

je bila RES DIVJA in edino jaz sem jo obvladala. Nyyr je bil v obliki pume, rad je imel obliko divjih mačk in potem je lovil miške, ki tigru levu ali pumi res niso mogle uiti

15. februar 2013
Juhhu. Meni se je dan začel z jahanjem. Šla sem v hlev in Storm pripravila na ježo skozi gozd. Vedno razen na učnih urah sem jo jahala brez sedla saj je to druga najboljša stvar ki jo znam. Prva je pač mečevanje. Z Storm sma hitro prišli iz gozda. Nad mano pa je vedno krožila Sky v obliki kragulja ali orla.

Hitro sem skočila na zajtrk potem pa sem šla na uro mečevanja. Spet so prispeli novi učenci. Začel se je trening. Danes smo za spremembo imeli turnir. Premagati bi jih morala deset da bi zmagala. Za nagrado pa so vedno nekaj delili. Pravzaprav za prva tri mesta. Premagala sem jih ena..... dva...... tri... štiri.... pet.... šest.... sedem.... osem..... devet...... deset. Yess! Bila sem na prvem mestu, za mano je bilo nekaj prijatelic. No tu sem pač od rojstva, ker je bila moja mama učiteljica na tej šoli me je dala v šolanje ona pa je umrla ko sem bila stara eno leto. Še naprej se šolam in včasih je kar peklensko. Zato sem boljša od ostalih, učitelje pa skrbi da bi jim 'dobri geni' (jaz) nekega dne ušli. Za nagrado sem dobila pohvalo moje najljubše učiteljice in prost jutrišnji dan za ježo z njo.
........................
mama teži ne morem več pisat
15. februar 2013
u113670
u113670
mal ponaulaš

cool je.
JAZ PA WILD, ko jaham brez sedla, za mojo SVOBODO

15. februar 2013
u113670
u113670
ok, ok,
16. februar 2013
u113670
u113670
raje kej nipiši na Nova agentka kate
16. februar 2013
u113670
u113670
po jahanju, sem šla s Wild ven. bila sem zraven, ko se je kobila skotila, sedaj ima sedem let in bila sem ob njenem rojstvu, zato je name zelo navezana. brez sedla sva jahali po poraščenih zapuščenih divjih travnikih in skakali čez luknje

ko sva prispeli do enega še posebej velikega in prostranega travnika, sem kar v kasu skočila s kobile ter tekla za njo. smejala sem se in radost me ej celotno preplavila

bilo je lepo in divje in SVOBODNO. nato sem opazila, da se že večeri. zajahala sem Wild, se oprijela njene grive ter jo napotila nazaj. veselo je dirjala in glavo je metala v zrak ter rezgetala od sreče. rada je dirjala. ko sva se vrnili, sem jo dala v boks in jo skrtačila, krtačenje me je vedno pomirjalo. potem sem se odpravila v mojo sobo. tiho sem hodila, saj je bila že tema. ko sem prispela v pravi hodnik, sem se zabila v Ashley. "Ashley! kaj delaš tu?" sem jo vprašala
16. februar 2013
bom js napisala ko bom lahko
16. februar 2013
u113670
u113670
ok
16. februar 2013
Zjutraj sem ustala in se oblekla. Imela sem uro violine,in sem zagrabila kovček,in note ter odhitela na uro.
Potem sem imela uro sabljanja. Imeli smo manjši turnir,in prišla sem v finlae,ampak me je Ash premagala. Saj je čisto dobro,saj jas sem sm prišla pri 5 letih,ker sem bila brez staršev,potem pa so se spomnili,da so me utaknili sem not. Še dobro da sem imela prijateljice.
Poklicala sem Night,k meni in prišla je kot miška,mala bela miška.

Zasmejala sem se in ji rekla naj se spremeni v orla(kanja je drgač).
Po pouku smo imeli kosilo. Šla sem v jedilnico,si vzela za jest in se vsedla zdraven Ash,kmalu je k nama prisedla Kate. Za kosilo je bila lazanja,mljask.
Ko smo pojedle smo pospravile in se odpravile vsaka svojo smer,saj jaz sem eno leto mlajša. Ampak vse smo imele jahnje. Šla sem do boksa,kjer je bila moja kobila,osedlala sem jo,in šla ven. Jahala sem po gozdu,travnikih in pri potočku sem se ustavila,saj čez ta potoček ne smemo pa nevem zakaj. Drem je malo pila,potem sva pa šle nazaj.
Ko sva prišli sem jo očistila,saj je bila potna.
Ker nisem imela nič za počet sem šla malo risat v svojo sobo. Tam sem večinoma preživela svoj dan,za risalnim zveskom,ali za knjigo,le na večrejo sem se prikazala.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
A je ok?
16. februar 2013
u113670
u113670
ful dobro
16. februar 2013
Ko sem se vrnila iz divje ježe sem Storm pokrtačila in pospravila vse. "Sky!" sem poklicala deamona. Sky se je veselo spustila na mojo usnjeno rokavico na levo roko. Rokavico imam za zaščito pred kraguljevimi kremplji. Pri kraljevem orlu ne bi veliko pomagala. "Na kosilo greva, mislim da si že lačna." rečem in se nasmehnem. Prepovedano je bilo loviti v bližini Akademije saj bi lahko eden deamon pojedel ali ubil drugega in to ni dobro.
Ravno sva se s Sky napotili iz staje in takoj sem se zaletela v Erin. Padli sva po tleh in potem je rekla: "Ashley! Kaj delaš tu?" "Danes sem dobila prost dan za ježo. Moja mentorica je imela opravke zato sem šla sama. Kaj pa ti? Ne bi morala biti pri pouku? Kosilo se je začelo šele pred nekaj minutami."jo vprašam. "Preskočila sem eno uro." reče Erin in skomigne z rameni. "Greva na kosilo. Jutri je sobota, skupaj bi lahko šli na ježo če hočeš." rečem. "Lahko. Pred kosilom moram nekaj narediti. Ne bo trajalo dolgo, pridem za tabo." reče. Pokimam in hitro stečem v jedilnico. V bifeju si dobim kosilo. Vsedem se za prazno mizo in začnem jesti. Skoraj isto sekundo se k meni vsede Nikky potem pa se nama pridruži še Erin. Najprej se malo pogovarjamo, ko končam pa se odpravim v telovadnico in začnem trenirati. Po navadi treniram sama. Včasih so zmano učitelji ki učijo borilne veščine a tega ne štejem k pouku ampak k prostemu času. Po eni ali dveh urah vaje se odpravim v sobo. Dokler jaz vadim se Sky spremeni v tigrico (bolj redko) ali volkuljo saj je njena naravna forma in teče kroge po telovadnici. "Sky pridi." jo pokličem in se oblečem.
"Prav. Greva v sobo?" me vpraša. "Ja, razen če bi počela kaj drugega." rečem. "Rada bi šla malo plavat. V bližini je tisto jezero." reče. "Prav, samo v sobo po zvezek grem. Nisem te še narisala v formi orke." rečem. Skupaj se napotiva v sobo. Vzamem pijačo, zvezek in še nekaj stvari. Vse stlačim v nahrbtnik. Hitro se odpraviva do staje. Vsedem se na Storm, Sky pa se spremeni v tigrico. Sky je tekla pred mano in kazala pot.

Že dolgo nisem bila na tistem jezeru. Čeprav je zvenelo čudno ampak ker je orka deamon lahko plava tudi v sladki vodi. Kmalu sva prispeli. Skočila sem s Storm, ki se je takoj začela pasti na sladki travi. S Sky sva se razgledali,
https://wallpapers.free-review.net/42_~_Beautiful_Lake_backgrounds_photos.htm
potem pa je skočila v vodo. Še preden bi se kot tigrica dotaknila gladine se je spremenila v orko in odplavala v globino jezera.

Veselo je skakala nad gladino ampak je pazila na nevarno in ostro skalovje. Jezero je bilo zelo veliko in primerno za vse vrste rib (deamonov) saj se je manjši del na Akademiji lahko spremeniv v nekaj vodnega. Risbo sem končala proti večeru. Bila sem kar ponosna.

Poklicala sem Sky, ki je takoj prišla iz vode. Žal si je za to mogla zmočiti volčji kožuh.
Zajahal sem Storm ki me je kmalu pripeljala nazaj v Akademijo. V sobi pa sem Sky posušila kožuh in se odpravila spat.
16. februar 2013
aww.... veš kk me roka boli
16. februar 2013
Hello!Ime mi je Rosie Clark in sem stara 16 let.Sem dijakinja cool Akedemije!Imam kar zanimive karaktarje : smešna,energična,nevarna (),divja in pogumna.

Na ekedemiji sem si izbrala KARATE!Igram bobne.Imam tudi svojo živalco,ki je "čudežna"!Ime mi je Akhal-Teke.Čudno ime,vem ja !Je prelepi samec Pegaz.To je konj z krili.Lahko se še spremeni v : človeka,metulja,delfina,črnega panterja,medveda,tigrastega morskega psa.Njega jaham pri krožku jahanja.Imam tudi svoj nož,če sem v nevarnosti in če ne pomaga karate oz. ima sovražnik predmet ( noži,palice,pištole...)

to sem jaz :

Moj prelepi Akhal-Teke :

16. februar 2013
nož :

16. februar 2013
zdej lahk napišeš next
16. februar 2013
ok
16. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg