Forum
IMe mi je Erinn Rider in imam 17 let. Sem preprosta dijakinja Akademije.
Moje glavne karakterne značilnosti so to, da sem divja, odločna, vihrava, hitra, spretna, vzdržljiva, iznajdljiva in inteligentna, polna energije in nepredvidljiva in pogumna
ter neustrašna.

Ljubim svobodo, pa če je to svoboda za stil oblačenja ali svoboda za izbiro med tem
ali tistim fantom ali svoboda mišljenja in izražanja.
Če mi kdorkoli skuša svobodo vzeti se mu bom maščevala.

Na Akademiji se učimo matematiko, slovenščino, anglščino, zgodovino, geografijo,
biologijo, kemijo, francoščino, finščino in
pa sabljanje, boj s palico, boj z bodali/noži, boj s pestmi, karate, pa še nekaj borilnih veščin.
vsak dijak si izbere tisto kar mu je všeč. poleg tega pa se učimo še jahanje in petje,
ter klavir (drugi lahko izberejo kitaro, violino, violo, kondtrabas, violončelo, bobne, flavto, harfo.....) Sama igram klavir in se učim boja z bodali/noži.

po koledarju staroselcev bo v novem veku DOBA katastrof. Na Akademiji se učimo zato
tudi golega preživetja. Vsak mesec prof. priredijo tri do pet dni preživetja v naravi. Vsak dijak ima svojo žival, ki lahko spreminja barvo. Tem spremljevalcem rečemo daemoni. Vsak ga dobi do konca življenja. Moj daemon je Nyyr. Je edini tak primerek, ki se lahko spremeni v vse divje (ali ne) mačke, vse ptice, delfina, orko, morskega psa, konja in volka (ali psa).
____________________________________________________________________________________

tu se lahko vsak prijavi, ampak more vsaj nekaj napisati, nexti morajo biti dolgi najmanj pet povedi.
LAHKO SE PRIJAVIŠ IN PIŠEŠ, LAHKO PA SAMO BEREŠ IN NAM NEXTAŠ, LAHKO SI LE BRALEC, LAHKO PA POMAGAŠ USTVARJATI ZGODBO.
3. PET značilnosti. ne več, ne manj (npr. vesela, energična)
4. katero vrsto bojevanja boš izbral/a (sabljanje, boj z pestmi....)
5. kateri inštrument boš igral/a.
6. sliko in ime ENE svoje živali, ki lahko spreminja obliko. (določi pet (največ 10) oblik, v katere se bo lahko spreminjala)
7. sliko in ime konja, s katerim boš jahal/a
8. sliko orožja
18. julij 2015
u173652
u173652
next ne bom se prijavla je vredu?
18. julij 2015
ok
18. julij 2015
u195986
u195986
PRIJAVNICA:
Ime in priimek: Arya Silver
Starost: 16
Značilnosti: Sramežljiva, ko jo prvič spoznaš, pogumna, prijazna, ne govori rada o svojih čustvih, skrivnostna
Vrsta bojevanja: Borilne veščine
Inštument: Violina
Žival: Rubyn

Oblike: Panter, orka, sova, hrček, tiger
Konj: Rozen

(zanima me če morm kljub temu, da sm izbrala borilne veščine dat gor sliko orožja+če dam še sliko učenke)
19. julij 2015
zakaj se mormo prjaut?? a ne bo to sam zgodbica?? + next
19. julij 2015
ne ni treba
19. julij 2015
SVOBODA!

Zame svoboda je samoten tek po z soncem obžarjenem travniku. samo jaz, jaz in moje misli in MOJA samota. jaz in MOJA sramota, veselje, sreča ali žalost. Svoboda! In tekla sem čez travnik. Sem bolj umetniškega duha. s tem mislim, da sem običajno mal oblečena umetniško, no, ne umetniško, ampak tko kot hočem... tekla sem v akademijo, v mojo sobo in hitro sem se preoblekla. imam uro klavirja. Počesala sem se
zaigrala sem pravilne melodije in učitelj me je pohvalil. potem sem kar v obleki (ki je na sliki) šla na uro bojevanja z bodali/noži. Dali so mi bodalo, ki sem ga morala 10X vršt skozi majhen obroček, ki je viseu pod stropom. ha, ni mi blo težko. večina jih je sm prišla z sedmimi leti. meni sta starša umrla ko sm mela dve leti, pa me je socialna sm strpala. tko da znam malo več.
°°Nyyr, kje si!?°°°sem ga vprašala. pred mano se je prikazal v obliki debelega oranžnega mačka. nasmejala sem se mu. kot garfild je bil. prav njegovo podobo je prevzel. polo sm šla pač še na ostali pouk. na kosilu sem se usedla k mizi, kjer sta sedeli Nikky pa Arya. za kosilo smo meli lazanjo. po kosilu smo meli jahanje. moja kobila Wild.
je bila RES DIVJA in edino jaz sem jo obvladala. Nyyr je bil v obliki pume, rad je imel obliko divjih mačk in potem je lovil miške, ki tigru levu ali pumi res niso mogle uiti
19. julij 2015
u195986
u195986
(Rubyn se ne more spremenit v hrčka ampak se v kačo!!!!)
Bil je čas kosila, sedela sem z Nikky in Erinn. Sta eni redkih oseb, ki jim resnično zaupam, ki jim povem kako se v resnici počutim... ki sta resnično PRAVI prijateljici. Večino kosila sem se le igrala z lazanjo na krožniku, dokler mi Rubyn ni skočil v naročje. Nasmehnila sem se in ga pobožala po majhni črni glavici, on pa je zapredel. Ne vem zakaj, ampak večinoma je v svoji pravi obliki in je ne spreminja razen če je res nujno.
Ko je bilo konec kosila sem bila še kar zatopljena v svoje misli, dokler me Nikky ni nežno stresla ˝Prideš Arya? Zdaj je na urniku jahanje." Pokimala sem in vstala ˝Pridi Rubyn greva.˝
Moja kobila je Rozen. Vsa je rjava razen lise na glavi, ki spominja na srce. Je precej hitra in nezaupljiva (tako kot jaz). Ura jahanja je potekala čisto normalno. Naslednje sem na urniku imela finščino.
19. julij 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg