Forum
u59482
u59482
no bom kr začela:
goreča bolečina ki mi je krožila po telesu je bila nepopisna, počasi je minevala, a vsake toliko časa sem začutila oster sunek, počasi sem se prebujala.....

next?? če vam je ušeč drgač pač ne bom nadaljevala...(so what??) hehe
24. oktober 2011
u46345
u46345
Next..
24. oktober 2011
NEXT...OBVEŠČAJ. :**
24. oktober 2011
next!!!
24. oktober 2011
u59482
u59482
...Prebudila sem se v bolečini, ki je že minila, a oči nisem odprla-bala sem se. Bala sem se ponovnega snidenja z Sitiro (mojo sestro,ki mi je vedno prizanašala bolečino, ki ni in ni hotela miniti), ampak sedaj je z vsem konec, vajeti bom prevzela jaz Gaia boginja miru in lepote, moja sestra pa bo pogubljena.
odprja sem oči, počasi in previdno zagledala pa sem Katala-brata, ki mi je vedno stal ob strani. Zagnala sem se v njegov objem saj sem ga nazadnje videla leta 996 (nekaj tisočletij nazaj). Tudi on se je zagnal vame, objela sva se tako močno kot še nikola, vesela sva bila da se ponovno vidiva, neizmerno srečna(če lahko tako rečem). "Sestra ne veš kaj se je zgodilo po tvoji smrti," je tiho začel pogovor. "vem videla sem, boginja miru sem," sem tiho, žalostno in mlce jezno odgovorila. Naenkrat sem zaslišala močne korake in skozi kamnita vrata je prišla Sitira....

--> jaz

Sitira-->

katal--->

25. oktober 2011
u59482
u59482
next??
25. oktober 2011
ja!!!
:*
25. oktober 2011
25. oktober 2011
next
25. oktober 2011
u46345
u46345
next... )
25. oktober 2011
u59482
u59482
Sitira: hkrati jezna in presenečena, "glej jo, glej sestrica si le vstala v nesmrtnos!", je začela najverjetneje dolg pogovor. nesmrtnost... Kaj!! sem si mislila "nesmrtnnost?", sem jo tiho vprašala. "DA, kaj pa ti katal moj mali polbratec? Si vesel da je Gaia vstala?", Katal jo je samo jezno pogledal in se postavil predme saj sitira je že pripravljala svoje roke na booj....
kmal nadaljujem zdle morm neki it...vseen Nextam??
26. oktober 2011
u46345
u46345
next..
26. oktober 2011
u59482
u59482
.... No useen bom nadaljevala!
Sitira je pripravljala roke na boj, ampak jaz sem v tistem trenutku začutila neizmirno moč, ki se mi je pretakala po telesu, vstala sem z veliko močjo in že v tistem trenutku je Sitira ležala na tleh.... Pogledala me je jezno, a hkrati zelo začudeno, kajti še sama nisem mogla verjeti svojim očem... "Haa!! No 1x si pa le poražena!" sem rekla glasno in veselo. Katal se je pa samo na široko 'režal' . Ampak Sitira kot vedno, nikoli se ni vdala pa še tako je bila poškpdovana. Vstala se je jezno in odločno. Roke je stegnila visoko v zrak, in nad njo je zažarela velika kepa ognja, ampak jaz sem se počutila neustrašeno, neranljivo. Svoj ščit sem razpotegnila čez prostor, čez bratca, ki je stal nekaj (kar nekaj) metrov stran... Sestra se je pripravula na met, vrgla je zelo močno toda neuspešno( ni ji uspelo) , in spet je bila poražena. Nekaj minut se je čez prostor razpolegala kar malo zastrašujoča tišina, ampak kar naenkrat se zališala močan pok.
Next?? pa pliss preberte!!!! ( bom vrnala)
13. november 2011
u60333
u60333
Next fuuuuuul dobra zgodbica!!!
Pa če mi prosim vedn sporočiš ko boš nextala(če se ti da,of course).
Že na začetku se vidi kaka bo zgodbica in ta ma res dobr(ka dobr-odličn)uvod!!!
ITHIS STORY
13. november 2011
u59482
u59482
hehehe, najlepša hvala!
13. november 2011
u59482
u59482
....Sestre je pa samo tiho pripomnila "Ah še ena obuditev..." nekaj je še zamrmrala samo nisem je sličala. Nato pa se je vsa začudena-radovedna vstala in šla. Hodila je neverjetno hitro, jaz pa sem odšla za njo. Bil je, bil je Merlin moja...(L...). Bila sem začzdena, prestrašena, 'boječa' (ampak globoko v sebi strašansko vesela)
MERLIN:

Ampak Sitira ga je sovražila. Kot vedno je začela dražiti " Hej, dragi kako smo?" , je vsa presrečnojezna začela govoriti. "Gaia!", je bila njegova prva beseda, ki jo je danes izrekel. (Merilin je bil bog moči, zmage in veselja. (jaz bi pa še dodala--> lepote)) "Gai, Gaia in samo Gaia. Saj ni zadnja ženska na svetu!!" , je jezno zavipala 'sestra' "pros.... iz... že en..kr.."(prosim izgini že enkrat), sem si mislila na pol glasno. Ampak Sitira me je slišala. "izginem naj? Globoko se motiš" je jezno vprašljivo odgovorila.
(zle ni bil neki fajni next) sam useen nextam??
15. november 2011
u60333
u60333
Ja itaq!!!!
Next-y!!!!!
Dej no,plissss!!!!
15. november 2011
next
15. november 2011
u46345
u46345
next
15. november 2011
u59482
u59482
Hvala za nexte, sam bi še mela kakšnga
15. november 2011
next
15. november 2011
u59482
u59482
Jaz pa sem pogledala Katala nato Merlina nato pa v tla. Dovolj sem imela sestrinega poniževanja. Odšla sem ven a Sitira me je hotela ustaviti, nisem se dala. Ko sem vstopila ven sem videla nekakšne 'predmete' ki so se vozili sem ter tja ampak stavbe sploh niso bile piramide, vse mi je bilo zelo čudno. Ljudje so me gledali, mogoče zato ker sem bila oblečena čisto drugačno. Ko so me pa Sitira, Katal in Merlin dohiteli so že bili oblečeni kot se je 'spodobilo za tisti čas'.Ospeljali so me v neko 'votlino' (če se ji je sploh reklo tako) in me v nekaj oblekili nato pa plačali. Čudno ampak obleke so mi bile zelo všeč. Ampak Sitira me je gledala zelo sovražno. Nekaj časa me je opazovala od glave do pet. Amap Sitira sploh ni govorila, ampak vseeno sem slišala njen glas, ki je govoril: " Lepa kot vedno!" njen glas je zvenel tako sovražno, da me je bilo kar strah.
MAr slišim njene misli?? Nato pa sem pogledala Merlina in zaslišala še njegove misli, enako pa je bilo z Katalom. Nato me je Sitira ostro zgrabila za roko in oddpeljala neznano kam.

moja obleka
Next?
15. november 2011
next
15. november 2011
next
15. november 2011
u60333
u60333
NEXT!!!
Fuuuuuuuuuuuuuulll dobr pišeš!!!!
NEXT!!!!
15. november 2011
u46345
u46345
next
15. november 2011
u59482
u59482
Zagledala sem visoko stavbo v obliki piramide (vsaj nekaj znanega). "pridi!" je jezno rekla Sitira. Ampak jaz sem se ji iztrgala iz rok. Stekla sem pač nekam kamor so me nesle noge, ampak tekla sem nadnaravno hitro, kot še nikoli. Kaj se dogaja z mano? Ljudje so gledali za mano niso vedeli kaj se dogaja, bila sem kot veter. Ustavila sem se zaradi vozila, skoraj me je povozil bila sem prestrašena, nisem vedela kaj se dogaja, nato pa se je pred mano ustavil lep rumen Porsche v njem pa Merlin.

Za mano je že tekla sestra, kje je Katal?? NAto pa sem ga opazila na zadnjem sedežu. Oddahnila sem se nato pa sedela v avto. Nisem vedela da zna Merlin peljati avto. Kje se je to naučil? "Nekam te bom peljal, všeč ti bo," je prijazno začel Merlin. "Katala bom pa odložil doma," je že pripomnil. Na radiu se je vrtela zelo lepa pesem, bila mi je všeč kot še nobena.

"No prispeli smo do konca," je prijazno spregovoril Merlin. Kraj je bil božanski.
Next??
16. november 2011
u46345
u46345
next
16. november 2011
u59253
u59253
next
18. november 2011
next
18. november 2011