Forum
u48641
u48641
hey!
odločila sem se da bi napisala eno izmišljeno zgodbico, ki se gre o bogatem dekletu po imenu kristina.

kristina:

podatki:
IME: kristina
PRIIMEK: novak (nisem se spomnila bolj pametnega priimka)
STAROST: 14
VZDEVEK: kristi, kristica, kristinica
njena najljubša barva je vijolična, hrana makaroni...
njena najljubša pevka pa je: avril lavigne and shakira
hodi v glasbeno šolo (poje), sanja da bo nekoč slavna pevka in verjetno tudi bo saj zelo lepo poje in je tudi zelooo bogata.

njena BFF:
https://www.tocnoto.si/teens/uploads/2009/2009/03/1.jpg
podatki:
IME: rebeka
PRIIMEK: dremelj (spet se nisem spomnila)
STAROST: 14
VZDEVEK: beky, rebeki...
njena najljubša barva: rumena, rdeča
najljubša hrana: palačinke
trenira odbojko, igra kitaro (tudi hodi v glasbeno šolo), najljubša pevka ji je avril lavigne in rihanna. sanja da bi bila poklicna odbojkašica saj je zelo dobra v tem. in je malo manj bogata od svoje bff (kristine).

napišem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. maj 2011
u48641
u48641
ups

to je rebeka
16. maj 2011
u48641
u48641
od kristine hiša:

16. maj 2011
u48641
u48641
dnevna soba:

kuhinja:

16. maj 2011
u48641
u48641
kristinina kopalnica:

spalnica od mame in očeta:

16. maj 2011
u48641
u48641
kristinina soba:
http://www.harveynorman.si/image/medium/140
oprostite ker sem dala povezavo ampak slike mi ne gre.
16. maj 2011
neext
16. maj 2011
u48641
u48641
tenx za prvi next!

in... nExTaM!
❤✩▬❤✩▬❤✩▬❤✩▬❤✩▬❤✩▬❤✩▬❤✩❤✩▬❤✩▬❤✩▬❤✩▬❤✩▬❤✩▬❤✩
kristina zbudi se, v šolo bo treba! se je iz spodnjega nastropja zadrla mami.
ja no, takoj! sem ji zaklicala in se vstala iz postelje. oblekla sem se, in počesala nato pa odpravila zajtrkovat. na mizi me je že čakal topel sendvič in kakav. usedla sem se za mizo hitro pojedla in se že odpravila proti kopalnici da bi si umila zobe.
adijo kristina! mi je zaklicala mami in še preden sem ji odgovorila je zaloputnilo z vrati in že je odšla. dala sem si torbo na rame in se napotila proti avtobusni postaji. ravno prav sem prišla! tam me je že čakala moja BFF in mi `rezervirala` prostor. usedla sem se na sedež in pozdravila rebeko. (pogovor: k-kristina oz. jaz, r-rebeka)
k- hey!
r- zdravo, kaxi?
k- vredu, ti?
r- ma, kr...
k- a je kaj narobe?
r- ne nič. oziroma... je ja.
k- se je zgodilo kaj?
r- ja.babica mi je umrla... (po licih so ji začele teči solze)
k- oo... moje sožalje.
hotela sem jo potolažiti, a neuspešno. res je imela zelo rada babico.in tudi jaz sem jo imela rada saj je bila vedno tako prijazna ko sva jo z rebeko obiskale in vedno nama je nekaj dala. ali so to bile sladkarije, majhni spominčki, kekse, sadje, denar.
ustavili smo se pred šolo. rebeka si je obrisala solze in sva skupaj odšli v šolo. bilo je še 5 minut do začetka pouka. teh 5 minut sva sedele pred razredom in se pogovarjale. pogovor pa je večina bil o babici.
učiteljico sva že videle kako je prihajala proti razredu in sva vstopile v razred. tam so bili že skoraj vsi. sedele sva za isto klopjo. čeprav bi si mislili da klepetava nisva skoraj nikoli klepetali saj sva dobro vedeli da naju bo učiteljica presedla. v šoli sem bila odličnjakinja tako kot rebeka. komaj sem čakala da je zazvonil zvonec. rebeko sem vprašala če bi želela k meni domov da se malo razvedri. bila je za. ker sva obe zamudile avtobus sva morale iti peš. medtem ko sva hodile sva poklicali starše če nama dovolijo da gre rebeka k nam. juhu! rebeka gre k nam! ko sva prišle k meni domov sva se zeloo zabavali. v trenutku je pozabila na babico. zunaj sva igrali odbojko in me je seveda premagala, peli sva, šli na računalnik, pogledali en film in čas je hitro minil. res je bilo zabavno sem ji rekla, rebeka je pa samo pokimala. ura je odbila 18.00. ojej! zdajle pa moram domov! je rekla rebeka in tako sva se poslovili. počasi sem se šla stuširat, saj sem želela pogledati romantični film ki je bil na sporedu napovedan.
❤✩▬❤✩▬❤✩▬❤✩▬❤✩▬❤✩▬❤✩▬❤✩❤✩▬❤✩▬❤✩▬❤✩▬❤✩▬❤✩▬
next??
16. maj 2011
u46062
u46062
next
16. maj 2011
u48641
u48641
samo še en next
16. maj 2011
Next
16. maj 2011
next
16. maj 2011
u48641
u48641
hvala za nexte!
ko sem se umila sem pogledala film. že na začetku je bil super! poklicala sem rebeko če gleda ta film a se mi na žalost ni oglasila. ko sem ravno not padla pride očka in mi reče: ej, idi v svojo sobo to gledat, jaz bom zdaj tu akcijo gledal. zavila sem z očmi in se napotila proti sobi. tako sem bila jezna na očeta. ko sem tisti film pogledala do konca je bila ura 21.45. ugasnila sem računalnik, se ulegla v posteljo in razmišljala. razmišljala sem o ljubezni. kako to da nisem zaljubljena? vse punce na šoli so zaljubljene. mogoče pa bom katerega spoznala na letovanju... mogoče... ko sem takole razmišljala sem kar naenkrat zaspala. sanjala sem da hodim po zraku in tamle nekje stoji en fant in ko pridem do njega ga skoraj poljubim nato pa... se zbudim! neeeee, tako lepe sanje pa tako grd konec! ni fer. mami pride v sobo in mi reče: kristi, zbudi se šola je! vedela sem da me heca zato sem ji odgovorila: mami počitnice so. vem da me hočeš nahecat.
saj vseeno ampak ura je že 6 in ob pol osmih moraš že iti na vlak! n letovanje greš!
o šit! sem rekla. na hitro sem pospravila posteljo in se zrihtala. imela sem še okusen zajtrk.
oblekla sem si tole:

meni ni preveč lepa ampak mami meni da je čudovita in ker je modna oblikovalka vem da ima prav.

oče me je peljal do postaje, med potjo pa sva se skregala. nazadnje mi je rekel samo: nimava se več kaj pogovarjat! razmisli malo!
potočila sem nekaj solz. ni mi bilo všeč da me oče takole nadira. komu bi pa bilo?
na postaji je že čakalo nekaj deklet in fantov in dva učitelja. zdelo se mi je da se bom to leto mogoče res zaljubila na letovanju saj je bilo polno simpatičnih fantov. eden mi je bil še najlepši. in mislim da sem se na prvi pogled zaljubila. nekateri fantje so bili šminkeri. ta pa je bil preprost a vseeno... najlepši zame! pozdravila sem nekaj starih prijateljic s katerimi se vedno družim na letovanju. na letovanju sem bila že večkrat. vedno je bilo zeloo zabavno! tisti fant me je pogledal in me pozdravil. začela sva se pogovarjat. najin pogovor je zgledal takole: (k-kristina, f-fant)
f- zdravo
k-hej!
f- kako ti je ime?
k- kristina. tebi?
f- jan.
k-lepo ime.
f- hvala.
k- si prvič na letovanju?
f- drugič.
k- drugič? nikoli prej te nisem videla.
f- heh... zato ker sem bil na drugem letovanju.
k- aja.
f- aja se ponoči.
k- hh... to pa vem ja.
f- no zdaj morem it. prijatelji me kličejo. adijo!
k- adijo!
in potem sem celo pot razmišljala o tem fantu, janu.

next?( 2 next)
16. maj 2011
u48641
u48641
eno glasovanje.:
a je vredu če toliko napišem?
a) lahko bi malo manj napisala...
b) čist okej je!
c) malo več napiši.
č) vseeno mi je
16. maj 2011
u46062
u46062
č) vseeno mi je, ka je čist dobra.
n
ne
nex
next
next k
next ke
next ker
next ker j
next ker je
next ker je c
next ker je co
next ker je coo
next ker je cool
next ker je coo
next ker je co
next ker je c
next ker j
next ker
next ke
next k
nex
ne
n
17. maj 2011
u48641
u48641
hvalaaaa nitia!
1 next samo še
17. maj 2011
u48641
u48641
aja pa če ima kdo kaj proti naj ne komentira! ko mi je že ena šla celo stran počečkat z komentarji kak brezveze pa tak... raje si ne upajte!
17. maj 2011
u48641
u48641
eh... bom kar nextala... saj bo že kdo dal nexte...
❤✩▬❤✩▬❤✩▬❤✩▬❤✩▬❤✩▬❤✩▬❤✩❤✩▬❤✩▬❤✩▬❤✩▬❤✩▬❤✩▬❤✩
končno smo prispeli. z vlaka smo vlekli kovčke. pozdravila sem učiteljico s katero se že poznava že 3 leta. spet kot vsako leto so učitelji na veliko in dolgo razlagali kaj ne smemo početi. jaz sem že vedela pravila zato sem medtem poslala sporočilo mami da smo srečno prispeli in da je že zdaj super. seveda sem se zlagala. zabava se niti približno se ni začela. minilo je že vsaj kakih... 1o minut odkar so učitelji razlagali in razlagali kaj bomo vse počeli. raje sem se pogovarjala s prijateljicami. imela sem 3 prijateljice. (na letovanju). upale smo da bomo v isti skupini da bi se lahko družile. lansko leto so nas čisto pomešali in potem smo jih na kolenih prosile če smo lahko skupaj. vrnimo se k temu kaj se je dogajalo pred domom.
učitelji so nas končno razdelili. yess! skupaj smo!! ko so končali smo odšli v sobe.
vsaka skupina je imela 3 sobe. (v eni skupini jih je vsaj 15). v eni sobi so lahko 5.
s prijateljicami smo seveda šle v isto sobo. bila je pa taka:

potem ko smo vse razpakirali smo odšli na plažo. s seboj sem vzela denar saj je na plaži bil en bar kjer si lahko kupil sladoled, pijačo... itd.
plaža je bila taka:

kmalu dam več slik. nextam?
17. maj 2011
u48641
u48641
moj telefon:

moje prijateljice
ana

maja

17. maj 2011
u48641
u48641
vanesa

17. maj 2011
u44487
u44487
next!!!!
pa tak:
men je fhOOOOl ušeč da velik na pišeš.
pa če se tep da.....je cool.
NexT!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. maj 2011
u19496
u19496
nexty the best story
18. maj 2011
u48641
u48641
hvala MYTOYOU
18. maj 2011
u19496
u19496
pa plisssssssss že dones nexty
18. maj 2011
u48641
u48641
malo obnovimo kar je bilo prej... :
ko smo vse razpakirali smo odšli na plažo. s seboj sem vzela denar saj je bil tam bar kjer si lahko kupil sladoled, pijačo... itd. ( sorry ker ni prav napisano!)
s puncami smo odložile brisače in pač neke torbice, potem pa šle v vodo. bilo je zabavno.
`tunkale´ smo se in kar mi je bilo najbolj všeč je bilo da se nam je pridružil... jan! sicer ni bil sam ampak okej! z njim je bil še nek njegov prijatelj. predstavila sta se in sicer je bilo njegovemu prijatelju ime... nik! zdi se mi da se je vanj zaljubila maja.
ampak se mi ni zdelo da se jan sploh kaj zanima zame ampak bolj za vanesso! ojej.... bila sem res jezna na njo! in kaj je bilo najhuje: vanessa je zaljubljena v jana! neee!
sploh nisem vedela da sem imela tako žalosten obraz. kar naenkrat me je nekaj potegnilo v vodo. odprla sem oči in pred seboj zagledala... jana! uau! zdaj je bil še lepši.
ker nisem imela sape sem morala priti do zraka. (ne vem kako naj to poimenujem)
kmalu se je iz vode dvignil še jan. nekajkrat sem globoko vdihnila potem pa sem janu vrnila in ga potunkala. učitelji so zaklicali: pridite! gremo nazaj! pa ne ravno zdaj! sem v sebi jezno rekla. odplavala sem nazaj do plaže. pograbila sem brisačo in šla za učitelji. dan je bil kar zabaven. popoldan smo še imeli neke vrste likovni krožek in pač da gremo ven. raje sem šla ven čeprav sem vedela da se bom dolgočasila. zvečer sem pogledala na telefon in prejela sem sporočilo. bilo je od mame. zelo me je zanimalo kaj je bilo. pisalo je...
next?
18. maj 2011
u48641
u48641
oprostite ker je bolj malo
18. maj 2011
u19496
u19496
nexty fuul napeta zgodba!!!
18. maj 2011
u46062