Forum
Pozdravljeni!!!
No jaz in Jänx.Sтewaяt bova pisali zgodbo o dveh sestrah Alexandri in Melany Campbell, ki sta zelo bogate. Imata veliko hišo in uspešno kariero. Melany (Mel) ima zelo uspešno filmsko kariero Alexandra (Alex) pa uspešno glasbeno kariero. Mel in Alex sta sestri ob enem pa tudi najboljši in nerazdružljici prijateljici. Živijo v ZDA natančno v Hollywoodu. Obe sta zelo lepi in imata veliko prijateljev in oboževalcev. Stari sta 16 let in prav kar ju je njun oče vpisal v eno izmed najprestižnejžih zasebnih šol. Če pa želite izvedeti še več pa berite naprej!

Alex:

Mel:

To je ena izmed hiš oz. bolje rečeno vil, ki jih imajo po celem svetu:

26. julij 2011
u51821
u51821
next!!
26. julij 2011
next..
ko boš nadaljevala mi sporoč prek sporočil in zraven dej še link!
P.S: ful mi je ušeč zgodbica. svetovna je..porsim te če si prebereš še moji 2:
- Verano de amor
- *najstniško življenje*

Prooosim..
26. julij 2011
u55593
u55593
"Alexandra! Melany!" je zakričala mami iz spodnjega nadstropja. "Kaj je?" sem rekla. "Ja, kaj je?" se je še oglasila Mel. "V šolo morata, joj, v zasebno hodita pa še zamujata!" se je jezila. Skočila sem iz postelje. Mel pa je še kar ležala na svoji udobni postelji in se obrnila v kot. "Alexandra! Profesorica bo kmalu tukaj!" je rekla ~ najina zasebna šola je kar pri nas doma. "Mel, zbudi se.! Hawksova bo tukaj čez 1o min.!" sem ji dobesedno kričala na uho. "Kaj?!" je končno skočila iz postelje. Namreč prof. Hawks je najstrožja profesorica, ki še uči na srednji šoli. Hodi sem in naju uči samo zato ker tu dobiva še večjo plačo kot tam. "Ding - dong!" je zazvonilo. Mel je zacvilila: "Tukaj je, jaz pa še nisem nared.!" "Potem pa se hitro obleč in umij.! ZDAJ.!" sem ji rekla. "ALEXANDRA.! MELANY.! profesorica vaju čaka.!" je mami kričala od spodi. "ŽE GREVA.!" Čez 5 min...

Nextala bo Sexy_Emo_Love (Kim).!

3 nexti najmajn morjo bit da se nadaljuje.
27. julij 2011
u55593
u55593
Najina profecorica ~ Jennifer Hawks

27. julij 2011
next
22. junij 2013
u126756
u126756
next
22. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani