Forum
u92761
u92761
Heeei sem Hanna in živim v Londonu. Pred kradkim smo se iz Las Vegasa preselili v London . Imam dvojčico Laro in stari sva 12let . Moja starša sta zelo bogata. Živimo v mestu.Doma imamo bazen,sluškinjo,čistilko in varuško. Živimo v veliki hiši midve s sestro imama skupaj sobo. Še 4 dni počitnic je. V novi šoli bo vse drugače. Začele se bodo dogajat čudne stvari.
jaz in larajaz na desni,Lara na levi)

Slika sobejaz imam levo posteljo,Lara pa desno)

hiša:

Kaka je zgodbica?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. maj 2012
next
26. maj 2012
u92761
u92761
em pa še za obvestilo tole pišema z piko5
26. maj 2012
u90248
u90248
next
26. maj 2012
u92761
u92761
še en next pa nadaljuje ena od naju
26. maj 2012
u67416
u67416
next
26. maj 2012
u92761
u92761
okej pika5 nadeljuje
26. maj 2012
u35728
u35728
nEXT
26. maj 2012
u92761
u92761
pike5 ni gor zato bomo mogli malo počakat da prideker sam se tko zmenili
26. maj 2012
next next next next next next next next next next next next next next next next next
next next next next next next next next next next next next next next next next next
26. maj 2012
u87361
u87361
next!
26. maj 2012
u92761
u92761
pika5 že piše
26. maj 2012
u92761
u92761
pika5 mi je zale obvestila da ne more nekaj mi je dala nekaj bom pa še js napisala
26. maj 2012
u84325
u84325
bo metul zdej ko js nemorem
26. maj 2012
next dej hitr
26. maj 2012
u92761
u92761
Ko smo prispeli v London pred našo hišo sma obedve s sestro takoj šli pogledat najino sobo bila je prečudovita notri so bili tudi računalnik,ipod,iphone in ipaed bila je tudi televizija z wiijom midve s sestro ga ubužujema.Ob 20.00 sem šla se stuširat in gledat televizijo po televiziji sem gledla sam doma 1.Ob 22.00 sem šla spati.zjutraj sem se zbudila in odšla na zajtrk.Ko sem se najdela sem skočila v bazen v njem je bila topla voda.Kopala sme se celi dve uri.Potem sem prišla iz bazen a in vzunaj me je že čakala brisača.Obrisala sem se in odšla v svojo sobo se okopat in oblečit v trenirko.Z mokrimi lasmi sem šla na posteljo in gledat tom and jerry.Lara je prišla iz kolesarjenja in mi rekla da imamo kosilo.jas sem se hitro vstala in odšla na kosilo.Za kosilo je bila pizza njami.ko sme pojedla cele 3kose sem odšla na rolarje z laro in nekaj punc so naju videle in se norčevale iz naju.Domov sma prišli ob 17.00.preostalek del dneva sem preživela v sobi.
tri dnevi so bili kod ponavadi.4dan ej bilo treba iti v novo šolo ker pa obedve z Laro nisma hotli iti ampak mama je naju prepričala da če bota držali skupaj bota močni.Zjutraj sem se zbudila ob 6.00 si oblekla jopco in kavbojke.Nakoncu sem si uredila lase.Mamo sme hotela prepričati da bi mi posodila nekaj meka upa in glosa ampak ona je vedno pri besedi ne.Z torbo in iphonom sem odkorakala v šolo in Lara je bila zraven mene.ko sem prišla v šolo se mi je zdelo vse ful kuul.prišla sem v razred matematike in učiteljica me je predstavila. sošolke in sošolci so me zajebavali in bila sem tarča posmeha.Na koncu pouka sem zagledala enga fanta ampak nisem vedela kako mu je ime.Po sorti nisem sramežljiva in vprašala sem ga kako mu je ime in iz kot je? rekel je da mu je ime Ben in da je iz središča Londona tam blizu eni ki so se na novo preselili.Misliš rečit nas mi smo se na novo preselili.Mate bazen in kulsko hišome je vprašal ben jst sem pa odgovorila da mamo ja.Potem sem bila tako vesela da sem spoznala enga soseda.Lara me je pa čudno gledala koda bi priletela iz Marsa ker ono bi kap če bi koga to vprašala.Domov sem odšla z Laro in menla sem se kaj ejbilo z mano takrat js sem ji pa vse lepo povedela.Govorili sma tudi vice i šle in prepevale na na na od 1D zelo vesele sma prispeli domov.Doma naju je že čakalo kosilo in to špinača,ki ej ne maram.Po kosilu sem šla h sosedom da bi obiskala Bena ampak mi je njegova sestra emaly rekla da ga ni doma jaz sem pa užaljeno pritekla domov ker meni je bil zelo všeč Ben.
26. maj 2012
u92761
u92761
no zaj bom pa slike dala prej sem mgola neke naredit
26. maj 2012
u92761
u92761
vse te računalniške stvari:

TV:

wii:

26. maj 2012
u92761
u92761
kopalke:

bricača:

trenirka:

26. maj 2012
u92761
u92761
kavbojke:

majica:

26. maj 2012
u92761
u92761
šola:

Ben:

Sesta ob Bena:

26. maj 2012
u92761
u92761
od*
26. maj 2012
u92761
u92761
rolarji:

26. maj 2012
u86517
u86517
next
26. maj 2012
u92761
u92761
še dva nexta pa bo ena od naju nadeljevala sam pike5 oziroma eve mislim da ni gor tko da bom mogla jaz nadeljevati
26. maj 2012
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
26. maj 2012
u92761
u92761
tija hvala ker ti je tako všeč ker to je moja druga zgodbica ampak ena je traja samo en dan ampak potem sma se odločile z Evo da napišema skupaj zgodbico eno. in to je ta
26. maj 2012
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
27. maj 2012
next
27. maj 2012
next
27. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg