Forum
Pisali bova hip_hop_7 in Nelzo .Vse v zgodbici je izmišljeno.
ZAČETEK
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hi,sem Emily in živim v sončnem Miamiju. Stara sem 16 let in hodim v 1.letnik zasebne šole. Moji najboljši prijateljici sta Vicky in Kate. Živim v prekrasni vili. V moji družini so še moji sestri Fay (15 let) in Alex(14 let),mama(uspešna političarka) in oče(uspešen poslovnik,lastnik sedmih najuspešnejših bank v Ameriki,lastnik golf klub...).

Bil je prvi šolski dan in z Vicky in Kate smo odšle v šolo. Vicky nama je povedala da sva povabljeni na njeno zabavo in nam dala vabila. Bilo je v lepi rdeči kuverti,na vabilu je pisala:
Ej,draga frendica!!
Petek 27.9. rojstni dan praznujem,vabim te da prideš na mojo zabavo.
Vicky je povedala da bodo na zabavi luštkani fanti od njenega brata. S Kate sva bili veseli,vsaj vse tri nimamo fanta,bil je četrtek in komaj sem čakala da bo jutri. Pozvala sem Kate in jo vprašala kaj bo oblekla,odgovorila je :oblekico ki sem jo prejšnji teden kupila v šopingu. Jaz pa sem ji povedala da grem jutri po šoli. Na hitro sem na pisal sms Vicky in zaspala. Naslednje jutro sem bila vsa vesela,saj je bil dan zabave. Hitro sem se oblekla in stekla do voznika ,ki me je peljal v šolo,po poti smo pobrali še Kate in Vicky. Po koncu šole sva z Kate odšli v šoping. Kupila sem lepo obleko in torbico ter darilo(obleko,ličila in bon za svet toplic za vse tri).Ko sem prišla domov , sem pospravila obleke v garderobno sobo, zavila darilo in pojedla kosilo. Bil je čas da se oblečem,oblekla sem obleko in vsi so rekli da je lepa.
Vzela sem darilo in odšla. Ko sem prišla na zabavo, sem zagledala fanta v katerega sem se takoj zaljubila.

Next-am?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. februar 2011
oprostite NELZA ne bo pisala
21. februar 2011
next
21. februar 2011
Neext
21. februar 2011
naj katra pomaga pisat in da slikice rabim pomočnico.
sliko emily,fay,kate,alex,vicky,matere očeta,fanta,hiše,oblekice,koverte,vicky obleka,kate obleka,emily sobo,fay sobo,alex sobo,mama in oče soba,moja garderobna soba....
hvala za pomoč že v naprej
upam da se kdo javi!!!!!!!!!!!!!!!!
21. februar 2011
Neextii, aja z veseljem bi ti pomagala sam pišem lih že zgodbo, ajo lahk komentiraš plis:razvajena,.... plis
drgač pa NeexTii
21. februar 2011
ok
22. februar 2011
Ko sem prišla na zabavo, sem zagledala fanta v katerega sem se takoj zaljubila. Bil je tako čeden,gledal je s tako lepim obrazom.Med zabavo sem ga večkrat pogledala.Ko je bila ura 01:2o,so vsi počasi odšli.Midve s Kate sva prespali pri Vicky.Še pozno v noč smo se obmetavale s blazinami.Zjutraj smo pojele in odšle do bazena.Puh je nardilo ko smo vse tri skočile v vodo.Po kosilu smo z Kate odšle vsaka domov.Doma sem še cel popoldan poležavala.Ob 15:48 sem poklicala Vicky in jo prosila za številko od tistega fanta v katerega sem se zaljubila vščerej.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
nadeljujem potem
22. februar 2011
nextaj obvezno fullll mi je ušeč!!!!
22. februar 2011
neeext
23. februar 2011
u37905
u37905
jst bi slikce dajla če lhko.... drgač pa next!!!!!!!!
23. februar 2011
u32953
u32953
next
28. februar 2011
next.
28. februar 2011
u30300
u30300
js lahk dam fotke pa next
19. marec 2011
u19496