Forum
Hoj hoj,
Zgodbico bom pisala z Kuki() wesela sm kakrkolišnih komentarjow sam ne se žalt
Glavne osebe bom puvedala zdej ostale bote pa sprot zwedl.
________________________________________________________________________________________
Jst sm Tina kličejo me Tinčy sem zeloo bogata.Stara sem 15 let in hodm v 9.b in sem najbolj pupularna na šoli, nimam simpatije kaj šele fanta...Imam eno BFF Leo k si use pumagawa in zaupava mam pa tud eno suvražnico, Pio k se dela zlo pametno ampak mi ne seže niti do kolen, nenedve BFF Neli&Tara pa sta kot dva kužka ki jo ubogata kar Pia reče...Mam prijetno družino poleg tega da oče in mama morata iti velikokrat na potovanja, ker imata svoje uspešno podjetje...Imam eno sestro Emo , ki je dve leti starejša od mene ampak sva zelo dobri prijateljici in mi zeloo veliko svetuje.Seveda pa je naša družina malo večja, ker imam tudi brata Jana...Še najbolj pa imam rada svojega psa Pikija...

Jst:
Emo‑Girls‑For‑Hot‑Emo‑

BFF Lea:
aysda.jpg

Pia:
pinkemogirls.jpg

Piini BFFleva Neli desna Tara):
Emo‑girls.jpg

Mami&Ati:

robbie‑williams‑baby‑news.jpg

Jan:

tumblr_ltrqshzLvJ1qcc32mo1_500.jpg

Ema:

cute+emo+girl+New++hair+style

Piki:

cute‑maltese‑dog‑breeds.jpg

Naša vila:

top‑vile‑na‑Havajih‑35.jpg

next?

Kašna je zgodbica?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. april 2012
Sory za fotke ni prjel bom pol probala še enkrat
16. april 2012
nextttttt
šmotka
16. april 2012
no še jst bom pisala!!!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dring, dring !!!Pa ne že spet ta zoprna budilka, to že spet naznanja neumno šoloo!!!si sama pri sebi powem.Pritisnem na zvonček ki je na moji nočni omarici, ta naj bi pomenil da služkinja v trenutku prinese zajtrk...

http://www.prenocisca-siska.si/images/kontakt-zvoncek.jpg

Za zajtr sem imela nutello in kakaw...Ko sem pojedla sem se hitro oblekla v poletno kiklo saj je bilo že poletje in si nataknila visoke čevlje...

http://shrani.si/f/5/7H/kcQEiN5/kl-k0290002front.jpg

http://www.cromoda.com/images/stories/zp22/visoke_pete.jpg

Pred hišo me je že čakala Lea skupaj swa hodili do šole , kjer se je okoli mene spet zbrala gruča oboževalcev.Jaz pa sem mirno odšla naprej kajti tega sm že vajena.
Ko je zazvonilo je prišla učiteljica z njo pa....
-----------------------------------------------------------------------------------------
next???
17. april 2012
opa mau napak :
-zajtrk
-visoke pete
17. april 2012
next res hudo k 3 pišete najača med usemiiiiii
17. april 2012
novi učenec!! moje oči so se takoj ustavile na njem! bil je najlepši tip kar sem ga kdaj videla.... :
imel je modre oči in prečudovit nasmeh!! kar topila sem se ob njegvem nasmehuu
Pouk se je vlekel a jaz se nisem ozirala na to... moje uči so gledale samo še njega!!(SLIKCE BOJO POL)

"Tina" me je iz sanjarjenja zbudil učiteljčinin glas. "Prosim zberi se" me je še upozorila in se spet lotila razlaganja....drrrin!! no končno prva ura matematike je mimo! Samo še šest jih je.Zdaj pa h meni pridirka Lea in me kot ponawadi podre! najin pogovori:

J- jaz
L-lea

L- pa kwa je blo z tabo to uro??
J- ah nč sam mal sm zaspana, nč tazqa....
L-aha... in kakn se ti zdi ta nou sušolc?
J-kr uredu je no...

zlagala sem se!! on je najlepši od useh in mislim da sem se.... sem.... se.... jaz..... ZALJUBILA??? res je da sem imela že weliko fantou ampak nobena zveza ni bila resna! Fantje so zmeraj padali na denar. Lea ni imela še fanta čeprav je zelooooo lepaa. drrrriiiin drrriiiin!! No spet zvonec. Pri slovenščini sedim sama kajti učiteljica naju je z Leo presedla ker swa "klepetali" Z leo pridirkawa v učilnico in se usedewa na svoji običajnni mesti. Jaz sedim v zadnji klopi pri oknu, Lea pa v prvi klopi z najbol dolgočasno sošolko katjo ki misle da so wse w našem razredu njene B.F.F! Kmalu v učilnico ustopi tudi onn (njegovega imena nisem slišala ko nam je učiteljica razlagala of kje je pa to ker sem bla pač zasanjana) Zdaj sem ugotowila da nikjer ni weč prostega sedeža razen pri meni!! Kaj če se bo moral usesti zdrawen mene?? Med tem ko sem jaz razmišljala je biu on že na poti h meni... Kar naenkrat je že sedel zdraven mene in njegv vonj! Od zdaj naprej imam rada slovenščino... Preostali del pouka je minil hitro in že sem bila na poti na avtobusno postajo! (seveda z Leo) Jaz & Lea awa sosedi in najini starši se zelo dobro razumejo. Ponawadi sem sama doma (razen čistilke,služkinje,hišnika,kuharice,natakarjev) Jana še ni doma ker je še v šoli, Ema pa je šla sigurno wen z prijateljico.... Hitro sem začela iskati Pikija, kaajti naša hiša je zelo velika! kar naenkrat zazvoni. Preneham z iskanjem in grem pogledat kdo je!!! odprem vrata in pred sabo zagledam???

Pikija!!

in zdrawen njega je bilo pisemce!!
17. april 2012
MOJA SOBA:
[img]0d46b5e8e2346270cc8dc6ded6dd86e1.jpg[img
17. april 2012
MOJA SOBA:
maldivi‑soba‑191902‑1‑2_420x0.jpg
17. april 2012
AH delo prepuščam KUKIJUUU
17. april 2012
moja soba:
18. april 2012
in zrawen njega je bilo pisemce, na katerem je pisalo :
Vem, da ti je ušeč now učenec David ampak tokrat ga ne boš dobila.
Pia
-----------------------------------------------------------------------------
Razmišljala sem kako dobiti Davida...A se nisem spolnila zwečer sem šla na fb kjer sem dobila prošnjo od Davida kar vriskati sem začela od veselja, seveda sem jo takoj sprejela...Ko je prišel v sobo Jan je panično vprašal "kaj je narobe"...Seveda mu nisem izdalla skrivnosti zato sem rekla "nič".Ko pa je pogledal na moj računalnik je videl, da imam odprtega njega in si ogledujem njegovo fotografio, se je le zasmejal in rekel, da sta v istem klubu pri nogometu kajti moj brat trenira nogomet...Takoj sem zardela, a ko je moj brat rekel, da...
en next pol pa nadaljujem jst
18. april 2012
ok rekel je, da je samski in zelo dobro igra nogomet in bla,bla sem bila tako vesela, da bi skakala do nebes.
Naslednje jutro v šoli sem se kot po navadi pogovarjala z Leo. Kmalu vidim Davida kako zapeljivo prihaja v razred. Ko je stopil skozi vrata se mi je nasmehnil!!!
Vse šolske ure sem razmišljala, kako bi bilo, če bi bil on moj fant. Vsi učitelji so videli mojo zasanjanost in začelo jih je skrbeti. Zato so poklicali domov in prosili, naj se starši z mano temeljito pogovorijo. A jaz tega nisem vedela. Po pouku sta me mami in ati čakala v naši kuhinji. Začudeno sem ju vprašala, kaj počneta tako zgodaj doma.
Rekla sta mi, da se moramo pogovoriti. Začela sta, če je kaj narobe; ali imam slabe ocene, ali me v šoli zafrkavajo. Na vse sem odgovorila z ne. Nazadnje sta me vprašala, če sem zaljubljena. Moj odgovor je bil: ...
18. april 2012
ah ne! danes sem prezgodaj ustala in sem bila zelo utrujena! Starša sta očitno nasedla kajti samo prikimala sta in odhitela nazaj v službo. Pri njima je namreč služba na prvem mestu... Samo pogledala sem še kdaj sta šla potem pa sem se napotila nazaj v sobo. Naredila sem domačo nalogo in se vpisala na facebook . In David je bil gor!! Začela sem skakati po pojstelji in pelaa:
i just need somebody to love....
hitro sem ga kliknila a bilo je prepozno.Je že šel dol!!
Wsa užaljna sem se wlekla v dnewno in si prižglala titanica.
Res da sem ta film gledala že 100x , ampak še vedno jokam ko se ladja potopi in td...
Wes čas me je spremljal DC dokler se nisem odločila da pokličem lejkoo. Lei res lahko se zaupam .
J:No okei... love ya
L:Love you tooo
Ni bilo par sekund ko je pridirkala h meni! Objela sem jo in ji pokazala pismo ki ga mi je napisala Pia... Lea je takoj videla da nekaj ni vredu z mano zato swa šli po trgowinah! Edino to me je razvedrilo! Nove obleke, nove pete! mwaa. Nakupowali swa in nakuppwali dokler mi ni zazvonil telefon...Telefon sem privlekla na dan in zagledala neznano številko
J-jja??
N- heei!! David tuki, am puzabu sem kwa je blo za dn pa sem uprašu leo pa ni wedla pol mi je pa dala tvoio cifro inin....
J- Ja sei je uredu. Am drgač pa ni blo nč za nallogo! Sei si še učitlco prašu če je kei pa ti je rekkla da ni nič...
N-Ajaa sei res! No usen hwala...
J-Ni kei!
N-No bye
J- Byee
Z Leo swa utrujeni prišli nazaj h meni domow in se dogovorile da poskuša mami prepričati da prespi pri meni. In uspelo nama je... Sledil je piqama žur, gledanje grozljivk in obmetawanje z kokicami! Ob 4-h zjutraj swa končno zaspalii!
in sanjala sem............. next??
18. april 2012
david:

18. april 2012
no bom jz kr nextala...
18. april 2012
next men se zdele glihk he da,.....??
18. april 2012

Bila sem na klopici, weter je pihal jaz pa sem premišljewala samo o njem! Kar naenkrat zagledam postawo na koncu parka... Wedno bliže je bila, dokler nisem izvedela da je to on! Fant mojih sanj z šopkom vrtnic počasi hodi proti meni! Smehljal se mi je z tistim nasmeškom in jaz sem ga samo presrečna da ga spet vidim gledala.Ko je prišel do mene sem hotela nekaj reči a mi je kazalec položil na ustnice in mi rekel: "Tina,ljubim te!"
Tedaj je sledil poljub! Še čisto malo... in........................................................
Drriiiiiinnnngggg!!! Driiiiiiinnnnngggg!! Namesto sijajnega poljuba sem dobila glas moje neumne budilke!Takoj ko sem zagledala Leo kako leži na preprogi se mi je nasmeh vrnil na usta... Zaspanka!!! Zbudi se!! Ura je že enaa. A odgovora nisem dobila tako da je prišel čas za tuš ne pod tušem!!Najprej sem vrč napolnila z ledeno mrzlo vodo potem pa se je začeu "show". Vrč poln ledene vode sem zlila na Leo in ni minila sekunda ko je bila že na nogah in cvilila da je akvarij počil in ribe so se z vodo vred vlile na preprogo!!! Hitro sem ribe pobrala in jih nesla v posodo z vodo,potem pa sem začela pokati od smeha. Gotovo mislite da mi je Lea zamerila! Ne sploh ne... Še sama se je smejala. Mislim da swa se smejali kakšne pol ure potem pa swa se spomnili da je danes šola in da swa zamudili cel pouk! Ah pakaj... Pozvonila sem na zvonček češ naj z Leo dobiwa zajterk. Naša gospodinja je zelo prijetna gospa. Stara ampak prijetna! Z Leo swa dobili še tople palačinke z nutello. P.S: Obsedeni swa z nutello.Vsaka se je še stuširala,se oblekla in td.
L:Ei Tina a ma mugoče Jan kakšno punco??
J:Nebi vedela... Zakaj??
(Lea je močno zardela)
L: Am nič ni!
J: a mi slučajno kaj prekrivaš??
L:ah
(se je končno vdala)
Weš, mislim da sem se zaljubila v tvojega brata!!
Jrepričana sem da bosta nekoč skupaj, drugače pa sem že nekaj sumilaa!!

naenkrat sem dobila sporčilo:

.................... le kdo ji je poslal sms??.................. next???
18. april 2012
hitro sem poklicala Leo, in skupaj swa ugotavljali kdo bi lahko bil?vendar odgovora nisva nasle..Naslednji dan v soli sem gledala da ne zardim pred njim.A ko me je vprasal...
20. april 2012
Naslednji dan v soli sem gledala da ne bom zardela pred njim , a ko sem videla zvezek:http://data.whicdn.com/images/15354874/black-and-white-book-heart-i-love-you-love-Favim.com-161120_large.jpg
Tak zwezek sem se le sprasevala koga ljubi????
------------------------------------------------------------------
nextam cez 5 min
20. april 2012
edtem ko sem gledala v njegow zvezek nisem opazila, da me gleda in da ga je sram...takoj ko sem opazila sem nehala gledati in mu na list napisala who it's that persone?A on mi je skromno odgoworil nepuwem.Ko naju je učiteljica videla je rekla da morava skupaj narediti seminarsko nalogo o grčiji.Po pouku mi je rekel:
D--david
J--jsss

D---kdaj in kje bowa naredila seminarsko nalogo?
J--misliš da jo bom naredila
D--zaradi tebe ne mislim dobiti slabe ocene..
J--jebi se u p**** m*******
DAVID
---------------------_______________________________________________
povesil sem glavo in odšel saj se nisem mogel postaviti proti največjemu človeku na nasi soli!!
--------------------------------------------------------------------------------------
odsla sem domow in spet začela premišljevati o sporočilu I LOVE YOU šla sem na fb in wprašala najboljšega prijatelja davida če mi da telefonsko številko zaradi seminarske naloge po dolgem pregovarjanju sem jo le dobila a se je izplačalo preverila sem številki in ugotovila da mi je to napisal....
DAVID!!! Ah ne to je nemogoče... da bi se popolnež zaljubil vame!! nee to je misija nemogoče, zato sem to ignorirala in se vpisala na facebook... gor ni bilo nikogar zato sem šla gledat televizijo. Kar naenkrat je pozvonilo in odšla sem dpret. Pred vrati je stal David wes premčen (ker je vzunaj lil dež)...
D: ja. No kam greva?
j: kr za mano u sobo...
a pol sm se spounla da mam čist razmetano in swa šla v dnewno.S sabo sem uzela prenosnika in iskala slike on pa je pisou... Meu je res ful lepo pisawo. Ko swa končala z seminarko sem nama pripravila vročo čokolado in se pogovarjala! "no zdej pa morm dam...." je reku z žalostnmu fricomm jaz pa sem se samo nasmehnila... pospremila sem ga do vrat in se poslovila. Kar naenkrat je izzaa hrbta priuleku meihnga najbol cute mucka kar ga loh vidš!! "pa kje si ga dubu!!" sem zacvilila in ga uzela u rokee. Biu je tok cute pa še dišou je sam po Davidu. Mmmmm! reku jje da ga je šou mim zavetišča pa je vidu njega in mu je ta raunatl zavetišča reku da naj ga bi ju3 uspaval pol ga je pa uzeu!! Kera pikija sta UBA. Odločila sem se da boom muciju dala ime David ker me boo spuminjou na resničnga Davidaa. no DAVID: (ime mačka bo napisano z velikimi črkami):

23. april 2012
a bi kdo dau next?? prosimmm
25. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg