Forum
ŽIVIJO!DANES PIŠEM PRVO ZGODBO IN POMOJEM MI BO ŠLO KAR DOBRO.SKRATKA TA ZGOZBA NE BO RESNIČNA
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
živjo jaz sem katy,imam 2 sestrici mio in mayo,ter mami jeniffer,očka toma in fanta jack-a.
JAZ:

SESTRICI:

MAMI:

OČI:

FANT:

A BOŠ BRAU?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. november 2012
NO TO JE VILA V KATERI ŽIVIMO:

TO JE MOJA SOBA:

DNEVNA:

KUHINJA:

JEDILNICA:

KOPALNICA:

04. november 2012
u105810
u105810
nexxttt
04. november 2012
ŠE MAL OGLAŠUJ
04. november 2012
u111761
u111761
Nexxt pa mal več pišiii
04. november 2012
BOM JUTR
04. november 2012
no kot vsako jutro se zbudim in umijem zobe,se počešem...no za zajtrk pa sta očka in mami rekla da bomo vsi skupaj odpotovali v pariz saj je očka izgubil službo.ustrašila sem se saj lahko da bomo zdaj postali revni še bolj pa sem se zbala zaradi jacka.kako se bova videvala in kaj če bo dobil drugo punco in nikoli več ne bova skupaj res nisem vedela kako naj mu to povem saj bi ga prizadelo in me že pred odhodom v pariz zapustil.ko sem pakirala kovčke sem izpraznila vse omare in na dnu zadnje največje omare sem našla vrečko bonbonov ki mi jih je podaril jack na njej pa je pisalo LJUBIM TE.ttako sem odprla vrečko in pojedla en bonbon.takrat sem začutila kako se po mojem licu sprehaja solza.takrat sem se zavedala da nimamo več pomoči in da moram od zdaj vsak dan bolj pozabljati jacka.res spakirala sem kovčke in jih začela odnašati dol.nekaj je pozvonilo na vrata bil je jack.oblila so me rdeča lica.kako naj mu zdaj povem.ali ti pomagam nositi kovčke dol.mikslila sem si:KAJ ME NE BO VPRAŠAL KAM GREMO IN BO BIL ŽALOSTEN IN KAJ VEČ?
05. november 2012
next
10. november 2012
fejk in kar neki
18. november 2012
fejk in kar neki
18. november 2012
fejk in kar neki
18. november 2012
fejk in kar neki
18. november 2012
fejk in kar neki
18. november 2012
nextt
18. november 2012
tuki smo sicer tudi zato da dajemo kritike ampak potrebujem tudi razlog teh kritik da lahko kaj izboljšam annica
18. november 2012
daj pliss pišeš dalje
18. november 2012
res brez drugega odgovora mi je naenkrat nesel dol vse kovčke in mi rekel le da ne bo nič govoril le na kratko nekaj besedRUGO IMAM IN IME JI JE LIDYA.
LIDYA:

le osupnila sem a ko sem se obrnila je izstopil iz hiše in se niti poslovil.mislila sem da se bo lepše končalo mogoče s objemom ali poljubom na lica a ni bilo nič a bilo mi je nekako vseeno tako ali tako bi se razšla saj bom odpotovala v pariz.tam bom gotovo srečala kakšnega ki mi bo zvest in prijazen.a ko sem že pomislila da sem jo že odmahala je skozi vrata vstopil jack z lidyo in mi jo predstavil nato pa še poljubil.kako si upa kreten pred mano poljubljati to 20 letnico.zavpila sem:IZGINI IZ MOJE HIŠE IN NIKOLI VEČ SE NE VRNI!!!!to je bilo vse in všeč mi je bilo da sem ga delno pustila tudi jaz.
18. november 2012
res je grda a nisem našla drugega saj se mi ne ljubi iskati slik
18. november 2012
nexttttt
19. november 2012
next
20. november 2012
tako danes smo se oodpravljali v pariz in čez 2 uri imamo letalo vse smo spakirali v avto in odšli nisem se niti ozirala kdo sedi na sedežih poleg mene a ko je lketalo speljalo sem hotela zaspati a me je zmotilo pogovarjanje..........................JACK-A IN LIDYE!zavpila sem KAJ KAJ DELAŠ TU?MISLIM DELATA TU?!Odpravljava se v pariz v hotel anta.kaj mi tudi in rezervirali smo sobo 111 mi pa 112.kaj ne more biti res?
21. november 2012
zakonnn-svetovnaaa,nexttt
22. november 2012
ja lahko je res ker sem že rezerviral to sobo za naju vi pa ste tako ali tako v drugi.dobro sem mu rekla a zakaj sta izbrala ta hotel?ker je to hotel za plavanje in imajo bazene jame z bazeni...kaj niti mislila nisem da imajo tudi to.tam bom sigurno našla fanta,sem si mislila.pred jackom pa se bom malo považila sem si rekla.ko je letalo pristalo je bilo komaj pol poti,saj smo morali zdaj z ladjo do hotela čez morje.
14. april 2013
NEXT PA RES FULLLLLLL CARSKAAAAAAA ZGODBA

(sem nova bralka)
11. julij 2013
next
03. januar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg