Forum
Ja.. bilo je tako.. Sprva ker nisem nikjer dobila zaposlitve sem delala v zelo starem baru, ker je bilo veliko prostitucije.. Vsak dan se bila posiljena za tistih 50 ali pa včasih tudi 100€ na dan. Da, bilo mi je lepo zaradi denarja, ker sem si lahko skoraj vse privoščila, po eni strani pa nisem bila srečna niti toliko malo kot pa vsi ostali in družba okoli mene.. Imeli so družino, pravo družino ne pa jaz sama v stanovanju, kateri je bil star že okoli 50 let. Vse sem dala samo na obleke. Nekega dneva, ko sem se sprehajala pol ulicah New-Yorka sem srečala skupino tipov. Bilo so vsi mišičasti, saj je bil v bližini fitnes center. Seveda se moram pohvaliti da so me vsi gledali ko pa mi je čez 15 minut, ko sem bila že pri nakupovalnem centru prišepnil na uho: '' Živjo.'' Jaz pa sem se samo vzrla sem se nazaj in videla postavnega moškega in odgovorila ''Hej.'' ''Kako ti je pa imela, če smem vprašati?'' ''Pridi z mano, pa boš zvedela.'' Seveda sem se najprej upirala, kasneje pa sem le pristala.. Vse do poti do njegovega razkošnega stanovanje mi ni povedal kako mu je ime, šele v pojstelji pa mi je izdal ime.. Bilo je prečudovito ime.. Da, ime mu je bilo Ron. V njegovi še bolj razkošni pojstelji sva res uživala.. Veliko bolj kot pa v tistem zastarelem baru, polen nasilnega s*xa. Ampak še vedno mi je v glavi pela tista pesem o mojih starših.. O starših, ki jih nikoli nisem imela.. Celo moje življenje se vrti okoli starih in smrdljivih gostilen.. Čez par tednov sva se z Ronom tudi bolje spoznala in seveda se odločila, da odpotujeva v Evropo, kjer bom tudi odšla iskat svoje starše.. A pot do tam je bila izredno dolga. Vmes sva se z Ronom tudi parkrat razšla, in pristala na droga, alkoholu.. In tako je tudi ostalo, če me nebi neka gospa videla, kako zmrzujem sredi ulice.. Bila je jesen.. Pozna jesen, skoraj zima. Povabila me je k meni in razložila oziroma vse sem ji natančno poveda '' da imela sem fanta, kateri me je prevaral... no saj drugega razloga skoraj da nebi našla, ker me je pustila.'' ''Že od rojstva pa sem sirota, ki se je vedno zatekala v bare ki so bili odprti do poznih jutranjih ur, zjutraj pa na drugo službo. Saj imam denar mi ga ne premankuje, ampak nimam pa tistega, kar mi predstavlja največjo srečo v življenju, tak da moje življenje ni doživelo še niti kančan sreče, razen to se je pa spremenilo, ko sem srečala Rona, predsem pa Vas. Res vam najlepša hvala za to, da ste me sploh sprejeli v svoj topli dom in da vsaj enkrat okusim kako je to imeti družino..'' Gospa se mi je pa seveda skozi in skozi smehljala in me grela, ker sem bila še po petih urah na toplem, še kar ledena.
09. oktober 2012

moje skromno stanovanje
09. oktober 2012
u108560
u108560
Nekst c:
10. oktober 2012
ll. del
Tista naaajbolj prijazna gospa je tudi seveda mi pomagala rešiti tudi težave z drogami, alkoholom in seveda prostitucijo. Skupaj sva res preživeli najlepše čase in žal tudi umrla. Spominjala sem se tistih dni, ko sva se smejali, se hihitali, si izpovedali vse skrivnosti ki so naju tiščale tam čisto znotraj, zato sem morala začeti vse na novo. Spoznala sem dekle, isto staro kot jaz, sepravi 19. No to je bilo že v šoli, ker mi je gospa omogočila šolanje. Zopet jaz in moje ''tradicionalno'' pozdravljanje oziroma spoznavanje. 'Živjo .'' In tako dalje, saj veste kako je to. Bila sva si res kot rit in srajca, večkrat pa sva zabredli tudi v težave s policijo. Enkrat pa sem skoraj pristala v zaporu, če me nebi prišel rešiti nek moški, starejših let in neka presenteljivo prijazna gospa. Skoraj je bila tako prijazna, kot moja '' pol mama '' Predstavila sta se mi in tudi z temi smo se bolje spoznali. Iz tako rečenega skoraj zapora sta tudi Suzi (tako je bilo ime moji BF) . No Suzi je imela res družino, ampak to takšno, v kateri se je na litre in litre pretakalo alkohola, zato tudi na najrazličnejših zabav ni nikoli piva toliko veliko alkohola, kot pa ostali. No pred skorajšnjim zaporom je bilo takole: z Suzi sva odšli ven, ko sva spoznali res eno izmed najbolj kul skupin na vseh feštah. Seveda so bili gangsterji in tega nažalost nisva vedeli. Povabili so naju ker sva bili tudi tako ''primerno'' oblečeni. Mogli sva snifati, piti najmočnejši alkohol in največja težava je bila v tem, da sva morali to piti nasilo, nekje sredi New-Yorka. Bila je zelo mrzla ulica. In seveda.. bili sva napiti, celu Suzi, čeprav ni bila še nikoli v življenju.In seveda, ko si pijan te je vsepovsod in ker je bila že huda noč sva odšli na policijsko postajo. ''No kaj si misliš?'' sem potem govorila Suzi, ker se ni nič spominjala. Prespali sva tam in odšli v celico. Napihali sva kar 1.3 in to vsekakor ni normalno. Dobili sva zeloo veliko kazen in plačala sta jo tistadva.. saj veš.. '' sem se komaj spominjala, še jaz.'' No in zdaj sva tukaj hh. '' Tisto popoldne je prišla k meni v moje staro stanovanje se učiti za test iz ekonomije. No Suzi pa je imela tudi fanta, ki jo je res spoštoval, a nekega dne ko sta obadva prespala pri meni se je zgodilo nekaj nekaj zelo.. čudnega.. Seveda sta imela nažalost pri meni s*x in seveda Suzi zanosila. Komaj je bila polnoletna in že otroka. Bila je noseča že prej, a ni ugotovila. Tudi trebuha ni imela čisto nič, ker smo vsi mislili, da se je poredila, ker ni bila kot ''prekla''. In rodila se je deklica, deklica, se je rodila pri meni doma. Imela je takšne, velike modre oči, a nažalost je tist Suzikin fant nenadoma izginil.. ni in ni ga bilo domov oz nazaj k Suzi, zato sva meceno vzagajali sami in zato so naju vsi zbadali istospolnicami, kar pa še z daleč nisva bila. Tudi ko je že mala odrasla, sva jo vedno učili da sem jaz njena teta, a žal tega niso vedele niti učiteljice, do tistega dne, ko sem si našla fanta. Ime mu je bilo Max, bil je dobro voljček, vedno vesele volje in pozitiven.

tok za dans ZDAJ VAS PA PROSIM, DA MI DATE NASVETE ZA NADALJNO PISANJE
kot neka anketa:

a) več ljubezni z njem.

b) OSTALO
10. oktober 2012

10. oktober 2012
suzi in njen
10. oktober 2012

jaz
10. oktober 2012
NEXT?:333
10. oktober 2012
lll. del

No ja.. Max je Max. Nikoli še ni pil, kadil, se drogiral ali kaj podobnega. Sem si mislila '' svaka ti čast.'' Res je bil nežen. Nežen z mano, suzi in meceno. Rad jo je imel v varstvu vse.. Odlično mu je šlo v šoli in v vseh podrpčjih je bil perfekcionist. Ko sva se pa nekega dne odpravljala spati in on je bil že v pojstelji me je povabil zraven. Bilo je res lepo, umirjeno in predsem romantično. Seveda sem ga z vsem veseljem sprejela. Začel se je dotikati mojih že nažalost zelo izkušenih ustnicah njegove tole roke so se začele dotika mojega ''preklastega'' trebuha in tako sva se imela celo noč.. Res sva užila in sem imela neizmerno lepo in tako sva skoraj ponavljala vsako noč.. Tiste njegove neizmerno lepe ustice so me poljubljale vsak dan, vsak večer, ko pa je nekega dopoldneva na vrata prišel bivši. Nažalost sem bila sama doma in zato me je samo odrinil na zofo in začel slečevati. V tistem trenutku nisem morala storiti absolutno nič.. No saj veste kaj je bilo. Od njega sem tisto uro dobila tudi več modric če sem se samo malo uprla. Minuta za tem ko je tista gnida zapustil stanovanje je prišel Max in seveda, ker je videl modrice, je začel spraševati kaj se mi je pripetilo in seveda sem mu vse podrobno razložila. Sprva ga je mislil prijaviti policija, a sem ga še nekako prepričala, seveda Suzi pa tega nisem povedala.. No ker je imela že svojih stvari tako ali pa tako preveč..
NEXT?:3
10. oktober 2012
u108560
u108560
Omg nekšt :"3
10. oktober 2012
u109310
u109310
N.e.x.t. NUJNO dans +nj bo dougiiii ^-^
11. oktober 2012
Jaz pa seveda, kot jaz sem ji seveda povedala in seveda še bolj obremenila celotno življenje. Počasi nam je začelo zmanjkovati tudi denarja, ker nisem bila več v prosti**ciji, zato je bil čas, da izkoristim tudi mojo izobrazbo. Naredila sem gimnazijo in zdaj bi rada postala pediatrinja, zato sem tudi vsak dan iskala novo, svežo službo in vsak dan je bilo huje in huje. Bili smo že čisto na koncu obupa, in tudi Suzi ni morala več nama z Maxom pomagati, ker je imela že preveč skrbi z mecenim, ker je imela sto in eno bolezen. Finančno se ni in ni zneslo zato mi ni preostalo drugega, kot pa da prosim bivšega. Obljubila sem mu da mu bom vse poplačala in vnila, on pa v zameno ni hotel imeti denarja, ampak s*x. V tistem trenutku nisem vedela, kaj naj storim. Že od samega otroštva me spremlja ta ta... in izdihnila sem ''prav''. Za 100€ je hotel en večer.. No saj to ni tako slabo, ampak kako bom to razložila Maxu. Ker če me pusti.. raje spoh ne pomislim.. Naj povem Suzi? Ji naj?? ali ji raje ne? V tistem trenutku nisem imela v glavi absolutno nič kot pa samo ''JA/NE'' . Na koncu je bila odločitev ne. Za denar bom rekla, da delam nekje privat, kjer se dolgo peljem in dobim toliko veliko potnih stroškov.. Vsak večer je bil zame najhujši problem, ker nisem čutila Maxove tople, nežne roke, ampak pijano, mrzlo in mrličasto roko. Nisem vedela v kaj se spuščam. Vsak poljub bivšega je bil kot pekel.. Kmalu se je pa to končalo in zopet sva z Maxom prišla na tako imenovano ''zeleno vejo''. Ko pa sva bila že starejša.jaz sem bila stara 23, Max pa 25 sva želela imeti pa se je zalomilo. Že od od oroštva, mi je v genih pisalo,da ne morem imeti otrok, pa še po tolikih posilitvah, otroka ni bilo mogoče imeti VEČ. Predlagala sem mu posvojitev, a na noben način ni hotel imeti tujega otroka.. To me je tudi zelo prizadelo, ker vem, kako je če odraščaš brez staršev.. V mojem ''srčku'' se je še čisto na dnu včasih v sanjah prikazovala slika staršev, in tako tudi mnogim malčkom, ki so že starejši, in se zavedajo, da nimajo staršev.. Maxu sem to poskušala tudi dopovedati in je skoraj popustil, ko pa se zopet zalomilo pri papirjih. Jaz nimam staršev, skrbnika, že ob 2. leta. , nimam stalnega prebivališča, nimava vseh pogojev za otroke, ker sva se tudi med temi 4 leti marsikaj spremenilo... A nekega poletnega, zelo vročega dne pa sem dobila kuverto, v kateri je bilo zelo veliko denarja.. Kakšnih 100.000€. In za denarjem pa se je skrivalo pismo v katerem je pisalo:
'' Draga hčer! Pošiljam ti ta denar, ker končno vem, kje stanuješ. Oprosti mi za vse napake in predsem to, da sem te zapustil. Tudi tvoji materi je zelo žal, ampak ima raka, zato je pa življenje njeno brez tebe zelo ne živahno. Pustila te nisva zanalašč, ampak so te vkradli. To se je zgodilo... Draga hčer, prosiva te, da prideš k nama v najino stanovanje, ki je v ulici, katero imaš spodaj zapisano. Če imaš fanta ali pa tudi punco, jo bova z vseh veseljem sprejela. Najraje te imava, tvoj oče Bernard in mama Emilly.''
Bila sem prestrašena, in zopet je v moje življenje pristopil trenutek, v katerem nisem vedela, kaj naj storim in seveda se zopet posvetovala z Maxom..

NEXT?;3333333333
napiši kaj notri manjka
11. oktober 2012
u108560
u108560
nekstt *_*
11. oktober 2012
en kratki za dream catcher in cocaine:**

Ja Max je bil za in zato sem si takoj odpla kupit nekaj novih stvari. Oblekla sem :

in obula :

imela pa sem takšno frizuro:

glej samo frizuro ;D

in odšla sva. Prispela sva pred prečudovito, veliko vilo imenovano '' Emiliy'', tako je.. Imenovana je bila po meni in srce se mi je skoraj strlo. Pred hišo so bili parkirana dva najnovejša marcedesa, in čisto novi bmw. Skoraj sem omedlela. Stopila sva noter, kjer sva prispela v veliko predsobo z rdečim velikim klavirjem. Na stenah so visele slike znanih risateljev in vaze in nevem kaj še vse. Pred nama sta se pojavila moja že lahko rečena starša. Videti sta bila zelo prijazna in velikodušna, in tudi bila sta. ''Stopita v dnevno, prosim, hči moja in kako je pa tebi ime mladenič? '' je naprej rekla gospa z velikim glasom. Seveda sva šla za njima, kjer sta nama po čaju razkazala vilo. Bila je zeloo lepa in pokazala sta mi tudi mojo sobo. MOJO sobo v kateri je bilo shranjeno vse od mene. Od prve oblekice, od prve igračke do zadnje.. ''Nato si izginila...'' je mami rekla zelo žalostno. Vse mi je podrobno razložila.. '' Bili sva sredi parka.. in nato..'' in tako v žalostno pripovedovala .. Ampak na koncu sem ji vse oprostila... Dobila pa sva tudi veliko denarja in tudi mojo čisto MOJo prvo sobo..

next?;3333333333333333
11. oktober 2012
u108560
u108560
Ja nekst proooosm :3
11. oktober 2012
Jaz in Max sva se res imela odlično. Bila sva srečna, kot kakšna najmlajša otroka sva tekala po tistem ubistvo zdaj že mojem vrtu med zalivalniki trave, tako, da sva bila čisto mokra, a imela sva se res rečudovito. Čisto mokra sva se objemala, poljubljana in to sredi noči, na čisto mokri travi. Vsi so že trdno spali in se ''dvakrat'' obrnili, midva pa takole bluziva, ampak bilo je res čarobno. Jezike sva imela izmenjane, dihala sapo drugega, moje telo je bilo na njegovem.. Mislila sem si :''as in a fairy tale.'' Končno nekaj lepega v mojem življenju, ko pa sem se naslednji dan se sprehajala po zelenem parku, ko vidim 12.letnico, med uživanje droge. Bilo je res strašno za pogledati, zato sem jo zmotila, in mi skoraj primazala klofuto, češ da sem jo zmotila. Vprašala sem jo ''Kaj delaš? '' čisto začudno ona nazaj:'' ... hmm..snifam..'' 'Zakaj?'' sem začudeno odvrnila. ''Kaj mi pa preostane?'' Povabila sem jo k meni domov in odšla je domov. Med potjo domov mi je razložila kako je pristala na drogah že pri teh letih. Mislila sem si, da sva sorudni duši, samo, da so njej starši umrli v prometni nesreči med tem je pa ona kot 6.letnica pristala v parku.. 'Tega pa socialna ne vidi ' sem si mislila potiho. Lahko bi to deklico, po imenu Emily imenovali 'deklica parka' . Ko sva prišli domov, je bilo direktno na vrsti kosilo, a še prej pa se je odšla Em umiti in oblečti v nova in čista oblačila. Med kosilom sem tudi moji preostali družini kdo je in zakaj je pri nas. Čez teden dni je začela dobivati nekakšne zelo hude napade. Nisem vedela zakaj, ona mi ni znala razložiti, tudi zdravniki niso vedeli vzroka za te napade in na koncu sem le ''skužila'' da je potrebna ali kako se naj izrazim, droge. Tistega belega praha je bila odvisna. Nisem vedela, kaj naj si mislim in predsem kaj naj storim zato sem se odločila, da ji le pojdem po tisto belo vrečko prahu, ko pa mi nek čisto ta tretji moški ponudi to belo vrečko..

glasujte!
a) vzame
b) ne vzame in vzame samo za Em

next? ;3
22. oktober 2012
Tiasha Sutcliff
Tiasha Sutcliff
vzame samo za em!
nexšt!!!!!
07. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike