Forum
Hi babies!

No js sm se odločila da bom začela pisat eno zgodbo, šla se bo o Daisy Whitmore, 16letnici iz Londona, ki potuje po svetu in spoznava različne grozote sveta al kako naj rečem
So yeah, 2 nexta in začen pisat, love you <3
Daisy:

05. junij 2014
Ok bom prvi del kr začela

part 1
----------------------------------------------
Zbudila me je budila, in z veseljem sem ustala. Bilo je torkovo jutro, in ob vratih so čakali moji kovčki. Danes se odpravljam v Severno Ameriko, letim v Los Angeles kjer bom živela v obmorskem stanovanju skupaj z mojo sestrično Sally.
Ura je 6:15 in moj let je čez natanko 2 uri in pol.
Stečem v kopalnico in se stuširam, umijem moje belo blond lase in si ogrnem brisačo. Stopim do postelje, ob kateri je majhna omara, na njej pa že izbran outfit.

Oblečem se, nato pa grem nazaj v kopalnico. Nanesem korektor in puder v prahu, Naredim cat-eye z eye-linerjem, nanesem še maskaro in nude šminko. Obujem moje najljubše Doc martinse v beli mat barvi in pogeldam na uro.
7:15, imam še 1uro in pol.
Kovčke nesem po stopnicah k vhodnim vratom in grem v kuhinjo, kjer si pripravim zajtrk. Jedla bom nugat bites v mleku. Medtem ko se mi greje mleko naredim smoothie iz jagod,banan in borovnic in ga nalijem v 1litrsko flašo, ter vržem v torbico. Sama sem doma, vzamem slušalke in preko iphona poslušam glasbo. Ko je uro 8:00 pred mojo hišo zapiska taksi. Zaklenem hišo in sedem vanj. Odpelje me do letališča kjer pokažem karto in čez 10minut sedim na letalu in čakam na vzlet.
------------------------------
Hope you like it<3
05. junij 2014
Next
05. junij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg