Forum
u16515
u16515
Hejj. piševa Peško&&Jaz. sm ne bove še zdele ;D pool xD
Osebe:
Klara~15 let
Aleša~15 let
Nace~15 let
Nejc~15 let
Photo's:

Aleša:

Klara:

Nejc:

Nace:

Nj začneve?♥♥ :E

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. julij 2010
u16515
u16515
Heeej!! Jaz sm Klara. nism normalen človek. Nene xD Jaz sm Vampir. moja BFF je tudi. hodive v Človeško šolo. (H) Dva fanta sta priljubljena v naši šoli. Oba sta tudi vampirja. Nace&&Nejc. Men je fuul NAce ušeč. veste Kako vem da je Nace&&Nejc vampir? Zelo preprosto... Sta bleda. pa k smo iz Moje domovine šli v Ljubjano Sm vidla da sta šla tudi Nejc&&Nace. No to sm jaz povedala zdej bo pa še Peško kj povedala ;D
26. julij 2010
u16515
u16515
Prekratkooo D:
26. julij 2010
u16515
u16515
Komentirajte!!
26. julij 2010
še kr nexti pa bomo vidl
26. julij 2010
u16515
u16515
Prišli Smo u šolo. Dolgočasno kot zmeram. Šla sem k svoji omarci in si uredila pričesko. Potem vidim da prihaja Nace&&Nejc. aaaa Naceeee♥ pomižiknil mi je! ;O kk bi blo dobr če bi bila par. Ampak pr vampirjih ni kar tako puf. ne. Naprvič more punca fantu vzati kri pol pa fant punci. Ja čudno se sliši ampak resno.Potem pride Peško vsa krvava v šolo. jaz pa 'KAJ JE BLO?!' 'Pretepli so me....' Nejc to sliči in reče ' Kdo te je pretepu?' Peško je začela jeclati 'aa...aaa.mmm..mm..33..33..lee..leeetnik..' 'Jih grem zdj jaz nekaj vzeti.' 'Jaz pa nejca primem in rečem 'EJ! vem da si vampir. če boš vzel jim kri bodo vsi vedli in bo cel polom! spet bomo mogli it v našo domovino nazaj in Kralju vse razložiti! nočem imeti 211 let zapora!!' 'Umer se...Ne grem jim kri vzet!' in Odšel.
Čez 22 min...
Pride Nejc v učilnico. Popizdla je k švicrska ura xD.... k je nejc ustopu in isku plc so vse punce kazale na prazen stol ampak se je usedu zdraven Peškote. Wiii♥ povedal je 'Ne bodo te več izival.' 'Kje pa so?' je vprašala Peško 'Na Drevesu. pusti jih xD.' za hihitale sve z Peškotem. konec Matematika. domov. Avto bom kmalu dubila ampak do takrat je še čas. Peš sem hodila. vzela sem Ipod Slušalke dala v ušesa in poslušala Skupino Paramore. Pesem: Decode....Haa Dbest komad♥.. Prečkala sem Cesto. Ipod na glas. Nekdo mi trobi. Bil je Avto. Kaj naj naredim?!
ali naj nadaljujem?
&& Komentirajte..
26. julij 2010
u16515
u16515
saj 3 komentarje pa Nadaljujem jaz ali pa Peško..
26. julij 2010
u16515
u16515
Nuben ne bere D:
26. julij 2010
u18082
u18082
jsss beremm nadaljujtaaa
26. julij 2010
jaz sem prebrala
26. julij 2010
u16515
u16515
še 2 komentarja pa Nadaljujeve...
26. julij 2010
next!!!!!!!!
26. julij 2010
u16515
u16515
1 komentar...
26. julij 2010
u21348
u21348
Ouu Maaj Gaad.:OO šła sem iz šołe..s słušałkami w ušesih.xD ~ posłušała sm musko.* od nekromanta~ Brez Mene Ti bo łažje.♥ in razmišłjała o Nejcu.♥ nakar sem wideła Kłaro ki jo je skoraj powoził awto.!! :OO stekła sem koker hitro sem mogła a me je prehiteł Nace.;P nato sta kłara & nace odšła w gozd.. jaaz pa domow zatopłjena w swoje misłi o Nejcu.♥. (= nasłednji dan s5 šoła =.=' ałi pa tudi ne..Sonce je sijało.(= mi wampirji ne smemo na sonce..saj bi wsi takoj opaziłi da smo drugačni..na soncu se swetimo..kot bi biłi posuti z diamanti.. no še nekaj časa sem łežała w postełji..nato pa mi je zazwonił mobiteł..kłicała je neznana štewiłka..ogłasiła sem se..in zasłišała głas..''Heeeeeeeeeeeeej łeepotičkaaa.*' in BIL JE NEJC.♥ omg skor sem omedłeła..♥ in s5 se je ogłasił: '' amm łepotičkaaaaa a si tukeej.?'' '' ja sm ja'' '' aha sm se že ustrašu d si umrła.xD'' '' ne nism. amm ja zkaj me kłičš.?'' ''kaj a ti ni ušeč.? '' '' ja mi je.'' '' ja no.?'' ''ja dobr.xD kaj kłičš.? xD'' ''jaa dons k pč sije sonce an.?'' '' ja.?'' ''ja a bi šła is mano mał wn.? u gozd.?'' ''hh Okeeeeej.'' '' dobr se widwa poł.xD čez 10 minut bom pred twojo hišo'' ''okej.'' in ja hitr sem se zrihtała.~obłekła sem črne raztrgane kawbojke in modro majco s kostkotom. še oči sem si obrobiła z črno barwico in biła sem nared.* in že je bił Nejc pred mojo hišo..hito swa stekła do gozda in se tam počasi sprehajała...in se pogowarjała
26. julij 2010
u16515
u16515
Sanjala sem da se utaplam. v Eni sobi z bazenom. Stene se bližajo in Bližajo.... Zbudim se. Zakričala sem. vidila sem da Peškote ni... Spomnim se včerašne Skoraj Nesreče. Avto me je skoraj povozu ampak me je Nace rešu. Potem sva Šla v Gozd. Nerodno mi je bilo. Rekel je 'Si uredu?' 'J-j-j-j-a-a-a-a..' 'Vem da si vampirka. v odhodu v ljubljano sem te vidil.' 'aha.' porinil me je na drevo 'PA KAJ JE TVOJ PROBLEM?!' 'MOJ?! KAJ SM TI NAREDILA!' 'A NEVIDŠ DA TE HOČM?!' Zlezla sem odspodi in stekla stran. Jokala sm. Kako bi mu vso kri vzela a raj počivam doma kot da bi imela 211 let zapora...Grem na FB in vidim kaj ej nace napisu.. Zakaj me noče?' jaz pa '...' in se oblekla. Ja ŠIT noo!! Sonce. Sončna očala gor&& Pokrivalo za obraz pa v Gozd steč to je to.. Le kje je Peško? Zazvoni mi mobi. SmS....LE kdo? nace? preberem.
Heeej.. Pridi v Gozd čakam te resno pridi..
Čaw, Nace...
Kje je dubu mojo telefonsko!!? GRR!!!....
26. julij 2010
u21348
u21348
še maał komentoou p nextaam. (=
26. julij 2010
u16515
u16515
Dejte prosim komentirat...
ČE do jutri ali pa še danes nobenih komentarjev nehave pisat zogdbo..
26. julij 2010
u21348
u21348
Kłari natipkam sms.*
Pikii.*
sorii. Dała sem Nacetu twojo fonsko.*
rtm Ałešiiix.^^
ja tuki sem na gozdni jasi z Nejcom.* sonce sije na naju in błeščiwa se.* Nejc zgłeda še popołnejši.* Nakaaaar me upraša ( w očeeh mu widim iskrice nagajivosti) ''ałi bii błaa łepotičkaaa moja puncaa.? ;P ♥'' '' hmm.xD'' '' a deej no.xD'' ''jaaaa bi błaa jaaa.♥'' ''jeej'' (jaz zawijem z očmi.xD) in me Nejc kušne.xD omg skoor sem umrła.xD tako swa se crkłjała ceł dan.xD in nato se je znočiło..ja to sem opaziła šeŁe potem ko je bła noč že ene 2 ure.xD in ko mi je kłara posłała sms kje sem.xD no ja.xD z Nejcem swa počasi odšła proti domu.♥ ko sem prišła domow sem šła na Fb..in že sem imeła eno družinsko prošnjo..
od Nejca.xD in itak sem potrdiłaa. sedaj mi je pisało na Profiłu : ''v zvezi z osebo Nejc Peace''
iii :33 ♥
26. julij 2010
u25213
u25213
še še nexti sam neki me moti zaka ste zej vampirji
26. julij 2010
u16515
u16515
Nwm Somrak.... Somrak je legeda. A ti ni cool?
26. julij 2010
u16515
u16515
Peško&&Nejc sta vampirski par.Jeej.ampak nekaj sta pa pozabila. vsak more Paru vzeti kri. to piše v Knjiki sveta poglave 7543c. Naprvič more Punca vzeti fantu kri. potem pa Fant punci kri. RESNO?! včeri nisem šla v gozd k Nacetu. ŠOLA!! čisto pozabla. ah samo 3 ure zamudila xD hahahha xD potem je pa vščas pouk. KOSILO!! mmm ;D joj!! SOLATA Z ČESNOM!! Vampirji sovražijo česnom. zato sve šle z Peškotem na veliko družinsko pico&& Domov. Ponovno SMS. Nace. napiše 'Pridi v Gozd.' jaz pa 'NEHAJ! RESNO PRILJUBLJEN SI U ŠOLI AMPAK MENE NE DUBIŠ!' in jokam. Peško reče 'Joj teji krvni fantje sploh ne vedo kako se me počutimo.' 'ej mal grem na sveži zrak.' 'okj. vzami marelo Klara.' 'boom. čaw peško.' 'čaaw' haa dež. moj naljubši vreme. (: Hodim hodim. Potem nekdo teče za mano. Le kdo?! Nace!! dal me je za hrbet in tekel je dalje. le kam me pelje? v gozd. porinil me je za Drevo da če bi se rešila nebi šlo. rekel je 'Zakaj nočeš da sva skupaj?' in solza mu teče po bledem obrazu. pogledam stran. 'POVEJ?!' 'kaj sem ti naredila...?' ugrizne me. 'SAJ NISVA PAR!!' 'Bodi moja punca. poljubi me. usta mu dišijo po krvi. reče 'Ugriznime, Klara, da bova dogočno par.' ugriznila sem ga in stekla stran. NEMORAM VRJET!! samo vanga sm nočem pa da kdo izve!!! AŁeša Help!!!
26. julij 2010
u25213
u25213
next
26. julij 2010
u16515
u16515
'Bodi moja punca.' poljubil me je*
26. julij 2010
u25213
u25213
next