next
07. julij 2012
ni resnicen plus napis ciprej se kako fajne zgodbe pises
07. julij 2012
Hvala :3

Kurc pa te izvidi! Ozrla sm se okol sobe in tu so. Ljudje k jih bom mogla prenašat tedn.:
Amelia:

Amelia ma mal težave z izpadu drugač pa je u redu punca.
Angelina:
[img]https://www.avenue7.com/MakeThumbnail/400/400/ProductImages/GoodsPickedByShoppers/129139560955021914lol[D]jpg[/img]
Povedala mi je da je tud ona tu po naklučju.
Tomy:

On je tu zarad mejčkenga naklučja.

No in noči se in jzt se mal spoznam z njimi. Nasprot mene leži Angelina zraven tony in nasprot njega Amelia.
Najbol se spoznam z Angelino. Še dug v noč se pogovarjava. Seveda me mika zaspat po 2-eh neprespanih nočeh. Ko zaključiva zaspiva. Spet me je postal strah. Zraven Angeline je bla kopalncav katero se je vidlo sam temo. Nato se luč rahlo prižge. Pogledam tja in se tresm. Nato se neka postava nagne izza okvirja vrat.Luč se Ugasne.
Majajoče in kar hitr se pomika prot men. Nato se mi use še enkrat vprevrti pred očmi( Zgodba) Leilino tuplo,Postave,Nož,zdravnik,policaji,TV,kopalnica,Utripajoča luč,...Nato mi postane jasno. ONA je prinesla sveče,ONA jih je prižgala,ONA je ugasnila luč in ko sva povedali ime sem bila 2x tišja kot ONA. Zato jo je B.M ubila.Z mano se samo igra in me straši! Lohka bi me že zdavni ubila a jzt trapa sm misnla da je use to naklučje!Zakričim in luč se prižge in zaslišim Angelino.

A: Kaj ti je? Use boš zbudila!
Jzt: Oprosti .
A: je že u redu. unadva spita k topa.
Jzto že res. Lahko noč.
A: Oh nenene kr povej mi kaj je blo.
Jzt: Vidla sm...
NATO SE MI ZAČNEJO NEKI ZVOKI DRET IN V GLAVI MI DONI,PREMETAVAM SE NA POSTLI in nato se umirijo.
Jzt: Ne morm ti povedat. Kr eni zvoki so se mi začel pojavlat v glavi mi je donel in...
A: Umir se vendar.
Jzt: Ne počutm se varno Angelina. še posebi ne z temi kurcevimi pasovi!!!!
A: Lej....Nerada rečem to ampak mela si nekej kar majo samo nori ljudje. Izpade. To je takrat ko začneš noret in si izmišlaš zgodbe.
Jzt: Ampak jzt.. :'(.
A: Nč ampak! Ahh..(zavzdih) Bova že nekak. Se bova jutr pogovorile zdele sm preveč zaspana. Lahko noč.
Obrnla sm se in nisem niti za trenutk zatisnla oči.
3 nexte :3
07. julij 2012
u88980
u88980
Next.!
07. julij 2012

Angelina
07. julij 2012
next
07. julij 2012
next
09. julij 2012
u88980
u88980
next.!
09. julij 2012
Next!
09. julij 2012
Razmišlam. čez vikend bodo ns,nekatere spustil dam. Tazadna stvar k hočm je to da sm ena izmed unih nesrečnežou k bodo ustal tuki. Oči so me bolele,a nikakor nism mogla zaspat. Skos so se mi pojavlale slike moje avanture. Mrtva lejla v mojem naročju,z izkopanimi očmi,vse te postave in naenkrat si rečem da ne smem na to mislt k me bo še bl strah. Ponavad jeza premaga strah zato sm začela razmišlat drugač.
TA prasica! Če unga kurčevga filma ne bi blo tud tega nebi blo! Nikol niso povedal da je to resničn!
NI delval. Probala sm z žalostjo.
Boga ona. Sej si ni sama kriva. To dela da preživi. Umoril so jo. Provzaprov sploh ne vem kako so jo ubil.
Ni delval. Probam z pogumom.
Ko bo prišla se bom postavila pred njo in jo vprašala zakaj.
Ni deloval. Vedla sm da nimam poguma to narest zato sm zatisnla oči in naslednje kar sm vidla je bla jutranja svetloba. Zbudila sm se naspana. Nato sm si domisnla:
ker se ne počutim varno...Igrala bom popovno zmešanko.! Zagotov me bojo dal v uno celico,kjer te vedno nadzorujejo. Tako bodo vidli da mam prov in šla bom domov!
A: Jutro.
Jzt: O budna si.
AmSm ti tut.
Odločila sm se da ji za moj plan povem po vikendu. Še 2 dni.Tja je pršu še doktor.
Doktor=D
D: Nikol. Tvoji izvidi so pršli.
KURC! ČIZT SM POZABLA NA TE!
D: Tu boš vsaj še 3 tedne.
Jzt : Ne! :'(
Zbežala sm u sobo. Niso pogruntal ker smo tkoaltko se že odpravlal. Angelina je prtekla za mano. Norela sm. Bla sm povna energije,ki je nisem mela kam potratit zato se norela in razbijala. Angelina me je prijela(kot objem.) Zlo močno. Odrina sm jo in jo z čizt premočenimi očmi gledala:
KONC JE! TRI TEDNE BOM ŠE TUKI! UJETA KAMOR SPLOH NE PAŠM! PRAVA JE! ZAKAJ JE POL LEJLA UMRLA???ZAKAJ NA SVETU BI UBILA ČLOVEKA K JE BIU TM VEDNO ZAME,K ME JE MEU RD!?? Zmanka mi besed. Objame me.
ANGELINA: Lej. Jzt ti vrjamm. Če bi to lahko dokazala da maš ti prov bi umrla za to. Jzt bom tuki skoz zate. Pazla bom nate. Ti olajšala te 3 tedne. Trpela bom s tabo. Čizt si že zjebana in zdej rabš prjatla k bo skos ob tep.
Pomirila sm se. Ulegla me je na postlo in zbežala na svojo prov hitr,ker so pršle enekcije. Po teh enekcijah zaspiš.

Naslednič: Vikend brez mami,celica za 2. Po treh nextih :3
09. julij 2012
u30117
u30117
next
09. julij 2012
next
09. julij 2012
Neext !
09. julij 2012
u90248
u90248
next
10. julij 2012
Next.
10. julij 2012
Zbudim se in spet vidm jutro. Biu je petk in začel smo se pakirat za domov. vsi:Jzt,Tony,Amelia in Angelina smo šli domov. Angelina me je prašala če lohk gre kej k men čez vikend in sm ji valda rekla da lohka. Dale sva si telefonski in starši so začel prhajat. Ostala sva sam še jzt pa tony.Tony se mi nasmehne in vrnm mu nasmeh. Poj se mal poprašava kako in kaj da se mal bolš spoznava in pol pride mami. Še nikol nism bla tolk srečna da sm jo vidla zato sm ji zlezla v objem. Odpelali sva se.
M=Mami
Jzt=jzt
M: Kako je blo?
Jzt: Kako mislš? No pa sej niblo tok bed. Spoznala sm Angelino.
M: Kako se piše?
Jzt: Anderson.
M: Anderson?Angelina? Njo pa poznam. Kaj je pa delala tm?
Jzt: Rekla mi je da je po nesrač pršla sm tkokt jzt.
Mami je tih.Pol spregovori.
M: Veš lubica..... Iz dons na jutr mam pomemben sestank za napredovanje. Če napredujem nama ponujajo v miamiu velik stanovan in hiš k si jih bova pogledale...

Hiše me trenutn res ne zanimajo! Zanima me samo to da sm glih kar pršla iz norišnce in mami me bo pustila samo doma! Tega bi bla vesela če se nč od tega nebi zgodil.

M: Varuško ti bom prskrbela nč se bat. Ona ma izkušne.
Jzt: Gdo, Sara?
M: Ja.
Jzt: Prov.
M: SAM GLEJ DA NE BOSTA SPET KKŠNIH NEUMNOSTI POČELE!
Jzt...Ja.
Pelale sva se.

Naslednič: Sama doma.
Po treh nextih.
10. julij 2012
Neext !
10. julij 2012
next
10. julij 2012
u90248
u90248
next
10. julij 2012
u30117
u30117
next
10. julij 2012
next
11. julij 2012
P
11. julij 2012
Prpeleva se in hiša ni nč drggačna kt takrt ko sn šla. Nasmejala sm se in se vrgla na kavč. V tistem trenutku se sploh nism zavedala kaj se je zgodil. A pol sm začela mislt na to in use se je ubrnil.
Pol sm šla na net gledat podatke o njej.
Mami se je ublekla in šla jzt pa sm si pržgala TV in čakala na Saro. Pol zaslišm telefon.
T=Telefon
Jzt: Prosim?
T= Šumi.
Jzt=Halo?
T= 7 minut.....
Jzt= Je kaj?
Obrnm hrbt prot zidu in se naslonm kr tko vem da ni nobenga zamano.
Prekine. Odložim fon in grem naprej gledat. Temni se že. Nato zaslišm neke glasove prihajat iz uzuni. Pogledam prot oknu in naenkrat se prkaže beu ubrz k kriči.
Ustrašm se in se pokrijem. Pogledam nazaj in obraz je zginu. Pol zaslišm zvok in kopalnce. Pol pržgem luč. Spet zazvoni telefon. Nočm se javt. Stečm kokr hitr morm v računalniško sobo in se zaklenm. Telefon še vedno zvoni. Pol se ugasne in luč začne utripat. Utripi luči namreč štejejo Maryne korake proti žrtvi. Probam ugasnt luč ampak še utripa. Uzuni je začel dežvt in vsaketolk se je pojavla strela in zasvet se je. Pol luč še probam ugasnt in rata mi. Usedm se u kot in se tresm. Nato zagrmi in se nardi luč in vidm spet isto majajočo postavo prhajat prot men. Pol pomislm: A bom res umrla tko? U strahu? Usaj probala se bom borit.
Pol je zavpijm: No prid če si upaš!(vem da si upa sam mal si poguma dajm) Zakaj? Zakaj ubijaš? Kašna je tvoja zgodba? KAJ SM TI NARDILA? Razn da sm te poklicala? Zjokala sm se.
Nato se je začela oddaljevt od mene. Zazvonil je. Skos sm bla napeta. Odprem vrata. Bla je Sara.

3 Nexte
11. julij 2012
next
11. julij 2012
u88980
u88980
next
11. julij 2012
u90248
u90248
next
11. julij 2012
next
11. julij 2012
u u u daj next čeprav me je vsega strah če kaj takega berem pa vlkokrat sem sama doma do večera doma te me bo pa tak kap ko sem bom na to spomnila
11. julij 2012
Neext !
11. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg