Forum
u81097
u81097
To je moja nova zgodbica, ki je posvečena moje naj frendici, ki se reže ... Ostali misljo, d je njen lajf, d ona odloča o tem, ampak jst of course mislim, d ji to škod. Upam, d vam bo ušeč!

Heej. Moje ime je March. Stara sem 17 let in sem nekako mrtva. Vse se je začelo včeraj. Z najboljšo prijateljico Lottie, sva se odpravljali iz kina. Taksi se je ustavil pred našim blokom, kjer sva plačali in odšli noter. Tisti dan je bil zelo napet in nisem se mogla sprostiti. Niti zvečer. Niti v topli vodi, v tušu, medtem, ko je Lottie gledala televizijo. Sprostila me je lahko le ena in edina stvar. Na skrivnem mestu, ki sem ga odkrila pred nekaj leti, v steni od kod se je odkrušila ploščica, je bila majhna luknja kjer sem skrivala le najnujnejše stvari. Ven sem vzela manjši ruski nožek, ki mi ga je pred nekaj mesci iz Rusije prinesel oče, ki je nekaj dni po tem umrl, z njim pa tudi moja mati. Oče mi ga je kupil za obrambo, ampak jaz sem ga uporabljala za nekaj drugega. Rezanje. Da. Režem se. Povsod. Noge, roke, trebuh. Do takrat, ko sem dobila ta nož, sem uporabljala manjšega, ki sem ga vzela iz kuhinje brez, da bi kdo opazil. Tisti nož ni deloval tako dobro kot ta. Ta nožek je počasi zarezal čez kožo in občutek je bil tako dober. Ampak tisti večer sme šla predaleč. Zarezala sem predaleč, prerezala sem glavno žilo. Začela je teči kri in vsa voda je počasi postajala rdeča. Začela sme zehati in spalo se mi je. začel se je hud glavobol in grozna moč po spancu. Nisem hotela zaspati, ampak zaspala sem in sanjala svoje zadnje sanje. Ni mi bilo več pomoči, takoj sem izkrvavela. Od takrat sem mrtva.

Next?
05. april 2012
u85301
u85301
nextttttttttt!!!!!!!!!!! naj zgodbica ever!!!!!!!! lahko prebereš še ti mojo??????? http://www.igre123.com/forum/tema/dragi-dnevnik-moja-hisa-je-moj-grob/31507/2 in nextaj pol ne !? upam da ti bo ušeč!!!
05. april 2012
u85301
u85301
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gdaj boš nadaljevala!?
08. april 2012
u85301
u85301
dej ne morš začet pisat pol pa nehat
14. april 2012
u81097
u81097
Neke vrste sem duh. Vidim kar ljudje ne vidijo. Vidim moške in ženske, oblečene v belo, motne postave. Kričim, ampak me nihče ne sliši. Odločila sem se, da bom začela pisati dnevnik, za vsak dan. No, bom kar začela.
3.1.2012
En dan po moji smrti. Trenutno sem v svoje (bivšem) stanovanju. Moja prijateljica se joka. Ne more verjeti, kaj se je zgodilo. "Vse je moja krivda!" pravi. Njaraje bi jo objela inji rekla, da ni ona kriva. Sama sem kriva. Nisem mislila iti tako daleč, ampak ponesrečilo se mi je. Zdaj pa sem dobila vse za nazaj, za rezanje, kreganje s starši, skoraj samomor.
20. april 2012
u81097
u81097
Sori, k je tolk mal, nimam cajta nč. ):
20. april 2012
u85301
u85301
dej hitr nexti
21. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg