Forum
Hojla. Z ❆☯Alεאιѕ W๏lŦ☯❆ , angelus , мємσяιєѕ... in Belamia Rose smo se odločle, da bomo pisale zgodbico. Upam, da mate radi vampirje in one direction.
UŽIVITE ❣ ❣ ❣

Sem Kate Grey. [img]https://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=64902765[/img] Stara sem 17 let in živim v Londonu. To je moj fant Ryan

.
-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_
"Zbudi se, v šolo moraš" me je zbudila mama. Počasi sem pogledala na uro in videla, da je že pol osem. Hitro sem se oblekla, namazala ter pojedla zajtrk. Čeprav sem že skoraj tekala do šole sem vseeno zamudila. In ker smo imeli prvo uro slovenščino, ki nas jo uči nek zmaj me je seveda ven poslala z neopravičeno uro. Super. Kaj naj zdaj delam celo uro. Nekaj časa sem hodilo dol in gor po šoli. Slišala sem tudi, kako čistilke opravljajo hišnika. Nato pa sem šla na stranišče. Hotela sem si popraviti make up. Kar na enkrat pa zaslišim nek glas. Nekaj je momralo. Prestrašeno sem pogledala naokoli. Ker me je bilo preveč strah sem hotela zapustiti kopalnico. A so se vrata kar na enkrat zaprla. In pred mano se je znašel nek človek. Bil je zelo bled in imel je rdeče oči. Spominjal je na vampirja. Ampak jaz ne vrjamem v vampirje. Mislila sem, da se je kak fant oblekel vanj in sedaj straši po šoli. Bil je zelo prepričljiv. Nato pa me potisnil ob steno ter me ugriznil v vrat. Za trenutek sem začela verjeti v vampirje. Vse se mi je zmeglilo pred očmi. Zbudila sem se v neki beli sobi.

boste brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. februar 2013
neeext
16. februar 2013
neeeeeext
16. februar 2013
neeeeeeeeeeeeext
16. februar 2013
u114352
u114352
neeeeeeeeext
16. februar 2013
nneexxtt
16. februar 2013
neeext
16. februar 2013
u82874
u82874
Neext
16. februar 2013
Moje ime je Rose in stara sem 17 let. In sem človek. No vsaj bila sem…

--
Končno počitnice sedaj pa party all night and all day . In to že danes. S prijateljicami gremo namreč v najnovejši klub Salsero je res dober. Hitro sem se oblekla v mojo seksi novo oblekco (bila je rdeča brez naramnic in zeloooo kratka) in se naličila. Bila se pripravljena. S prijateljicami smo klepetale in plesale kot nore. Kar neankrat pa je v klub prišel prečudovit fant z rjavimi lasmi in modrimi očmi. Zgledal je nečloveško. Nečloveško lep. Spogledala sva se in streslo me je. Prijateljicam sem ga pokazala vendar sem se jim zdela nora. Rekle so mi: »Tam ni vendar nikogar«. »Kako, da ne? Joooj verjetno ste že preveč spile. Dokazala vam bom.«. Odšla sem do njega in ga pozdravila. »Boš pijačo?« me je vprašal. Pokimala sem. Skupaj sma spila tri kozarce viskija. Meni se je potem že začelo verteti.On pa je zgledal normalno oz trezno. Povabil me je na plesišče in skupaj sma plesala kakor nora. Plesala sva dve uri in med tem so že vse moje prijateljice odšle domov. Kako so bedne. »domov morem. Pozno je že.« rečem. »Imam boljši predlog. Kaj če bi odšla k meni domov?« reče in pomežikne. Pokimala sem. V avtu sva poslušala bon jovi mojo najljubšo skupino. Kar naenkrat pa je ob cesti ustavil in me začel poljubljat. Strastno poljubljat. Bilo je zelo prijetno. Vendar sem kmalu na svojem vratu začutila podočnike in ugriznil me je. Zakričala sem.
1.Kako se vam zdi?
2.Next?
3.Boste brali?
16. februar 2013
neeeeeeexxxxxxxxtt
16. februar 2013
u114352
u114352
neeeeeeeext
-kul sam več opisuj
16. februar 2013
TISTE/I KI IMASTE FACEBOOK DODAJTE ME PROSIMM
https://www.facebook.com/florentina.stypayhorlikson
16. februar 2013
nex
16. februar 2013
next*
16. februar 2013
neeeeeeeeeeeeext
●ηємαяαš σgℓαšєναηנα νєм
●z єησ ∂σвяσ ριѕαтєℓιcσ ριšєνα ησνσ zgσ∂вιcσ σ σηє ∂ιяєcтιση
●čє тє zαηιмα кℓιкηι ηα ℓιηк кι ѕє ηαнαנα ѕρσ∂αנ ↓
ℓιηк: http://www.igre123.com/forum/tema/if-i-was-your-boyfriend-(ft.one-direction)/50660/
●нυαℓα тι zαℓт/-α ѕι čє вєяєš
16. februar 2013
next
16. februar 2013
u109005
u109005
next
16. februar 2013
neeeext!!!! nujnoo

TISTE/I KI IMASTE FACEBOOK DODAJTE ME PROSIMM
https://www.facebook.com/florentina.stypayhorlikson
16. februar 2013
next+nova bralka
16. februar 2013
1.Kako se vam zdi?supr <33
2.Next?obvezno :*
3.Boste brali?itq <33
nova bralka :*
16. februar 2013
1. Awešome!!! <3<3<3
2. Please... :3
3. Itak!!!!! :**************
new reader!!
16. februar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
16. februar 2013
u70306
u70306
Heey... Moje ime je Angelina, ja Angelina Sweety. Stara sem 18. Imam čisto črno vranje lase in vojaško zelene barve oči.

Moj fant Jack:

Huh..naporen teden na vojaškem poligonu. Komaj čakam da se vrnem nazaj k Jacku. Šla sem zvečer. Tista pot me je tako živcerala. Non stop neke luknje in podobno. Tedaj mi je crknil avto. Mislila sem že ponoreti, ko iz daljave pride nek fant. Od daleč si videl tiste svetleče oči, tako magično modrih oči še nisem videla. Prišel je do mene in me povprašal kaj se je zgodilo. Povedala sem mu, on pa me je s svojim avtom odpeljal domov. Doma sem pozdravila svoje. Tisti večer sem odšla malce žurati. Pila sem ko spet zagledam tistega prisrčnega fanta z magično modrimi očmi. Plesala sva nekaj časa skupaj ko mi zazvoni telefon. Odšla sem se oglasiti in bil je Jack. Rekel je da mora iti nazaj v Avstralijo. Torej jutri. Rekla sem mu da bom prišla kakor hitro bom mogla da se poslovila. Ker se mi ni ljubilo iti nazaj sem ostala tam in si pela tisto pesem, na katero sem plesala prej. Prišel je tisti fant do mene in me prijel za roko ter odvedel do nekega gozdička. Na enkrat pa sem začutila kako me je podrl na tla. V vratu in nato še na roki sem začutila grozno bolečino. Pred očmi pa se mi je nenadoma stemnilo....

Neext?
Kako se vam zdi?
16. februar 2013
u114352
u114352
Neeeeeeext
-kuul
16. februar 2013
u27814
u27814
Supeeeer neeeext& Nova bralkaaa
16. februar 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <3<3<3
Full Ž - best!!!!! :**
16. februar 2013
u68138
u68138
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext nujnoooooooo!
16. februar 2013
u58662
u58662
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext! omg... the best story ever... 1D <3333 vampirji <3333
16. februar 2013
next
16. februar 2013
next
16. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg