Forum
u67818
u67818
˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙BLOODY CHRISTMAS˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙
˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙°°°°°°°°°°°°°°°°°°˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙

Sem Marie Lucie Hellibow, 15 letnica.

Imam malo nenavaden 'Girly' stil (:

Imam BFF (girl) - Annabella Trustton Wanne.

Njen stil:

& tudi BFF (boy) - Frideric McSuller.

Vse se je začelo z ponedeljkom, tednom pred počitnicami...
20. december 2011
u67818
u67818
Odšla sem v šolo in videla sošolko Alice Browen. Pozdravila me je-jaz pa sem jo nazaj.
Z Alice sva sicer skregani, ampak me je pozdravila, kar je bilo sumljivo. Je neumna & grda.
(Alice: )

Šla sem v razred. Bila je matematika. Pri matematiki sedim zdraven Rossaline Mayor. Učiteljica McSuppore nam bo danes vrnila teste. Ona me ima na piki in jaz jo sovražim!!!

Rekla sem Rossaline: ,,Rose, kok mislš da si pisala.?'' Rose mi je želela odgovoriti, ampak je učiteljica McSuppore začela težiti:,,Tišina tam zadaj.!''
In je razlagala naprej...: ,,V razredu je bilo 8 odličnih ocen, 2 prav dobri, 5 dobrih, 2 zadostni in 1 nezadostna...''
'Okej' sm si rekla ... 'Jst pa Tim zadostno...'

,,Začela bom pri najslabših...'' se je oglasila: ''Gospodična Hellibow, zelo slabo! Nezadostno (1). Sedi.''

Drugi rezultati me niso zanimali. Kako sem lahko pisala nezadostno.? Saj sem uporabljala kalkulator.!

Pokazala sem učiteljici in ona mi reče: ,, Nezadostno si dobila zaradi obnašanja!'' Kaj.? Ne sme mi ocenjevati obnašanja! Povedala sem ji, ampak ona samo reče, da ni nič hudega če parkrat ponavljam razred... Ja pa je! Budala ta učiteljica. Rekla sem ji da se bom pritožila če mi ne da ocene, ki si jo zaslužim. Potem mi je dala prav dobro ;D

,, Naslednjič ne bom popustila '' je še zabičala, ampak mene ni bilo več pri njej.
Vse ostalo je hitro minilo... Na poti domov pa...

Next.?
22. december 2011
u156493
u156493
Next
22. december 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg