Forum
prolog:

Tekla sem.Bila je trda tema okoli pol 4 zjutraj nikogar ni bilo na spregled zato sem se ustavila da bi naredila vdih morda zadnji vdih kadar koli , na kar sem na svojem vratu začutila mrzlo sapo ki je nagnala strah v kosti v tem zadnjem usodnem udihu sem videla svoj konec ujel me je.Navratu sem čutila da mi je nekaj prebodlo kožo . Začelo se mi je megliti pred očmi ničesar več nisem videla. Zbudila sem se v nekem umazanem skladišču.Bila sem privezana na kirurški stol. Roke sem imela priklenjene na slol prav tako kot noge.Na ustih sem imela prevezo.Pred sabo sem zagledala svoj največji strah in največjega sovražnika ob enem.

upam da je za začetek uredu.
next?
25. april 2018
Potter
Potter
sliši se zelo zanimivo, mogoče se za začetek vse dogaja malce prehitro
Next
26. april 2018
❛ blackie ❜
❛ blackie ❜
ja, čist vredu je. Next
26. april 2018
hvala za nasvet bom probala malo bolj pocasi (pac kadar mam idejo se ful raspisem pa ne moram nehat...)
26. april 2018
ce bom mela cas bom danes zvecer drgace pride pa jutri zjutraj
26. april 2018
Next
27. april 2018
Next
27. april 2018
Next
27. april 2018
NYC
Next
02. maj 2018
ok sory k ful dolg nism pisla sam sm mela ful dela s šolo...

Zbudila sem se. Ohh vse so bile samo sanje. Zelo me je bolela glava zato sem šla v kuhinjo po tablete . Ničesar nisem videla .(leče nosim 3 leta in se še nisem navadila na njih) sla sem do kopalnice medtem pa sem premisljevala kaj bi pomenile moje sanje. Ko sem si ustavila lece sem si odmaknila lase z vratu. Shit na vratu sem imela majhno rdečo piko.
16. maj 2018
to niso bile sanje....

Next?
16. maj 2018
Next pa fajn bi blo ce pises mal dalse nexte
19. maj 2018
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg