Forum
u151249
u151249

Alohaa.
Pred kratkim sem nehala pisati eno zgodbico. Obljubila sem,da do novega leta ne bo nič. Ampak,dokler so ideje še sveže,jih bom spravila na papir. Ali s tem primeru na računalnik. Vem,da je ff-jev že preveč,torej en več ne bo škodil,kajne? Ne me obsojati,da je podobno Somraku,Vampirski akademiji in ostalim romanom o vampirjih,nekje moram dobiti ideje,tudi najboljši,haha. Niall v zgodbici ni slaven in je star 16 let-morala sem ga malo pomlajšati za potrebe zgodbice xĐ.
Torej,da opišem glavne junake....

● ℓєαн ●
Je (skoraj) šestnajstletnica iz Londona. Čez tri dni gre v 2. letnik Srednje umetniške gimnazije smer petje. Je edinka. Živi za petje in ples. Že od četrtega leta trenira hip-hop,peti pa je začela v četrtem razredu. Čeprav je ena najpopularnejših punc na šoli,še vedno čaka na pravega. Obožuje druženje s prijateljicami,Kinder jajčke,pico margarito in Somrak.
Leah:

● ѕтєℓℓα ●
Je Leahina sošolka in najboljša prijateljica. BFF sta že od drugega razreda,ko se je Stella z družino sem preselila iz Los Angalesa. Ima starejšega brata Stevea. Tudi on trenira hip-hop in poje. Je samska. Rada ima Demi Lovato,mehiško hrano in shopping.
Stella:

● ηιαℓℓ ●
Je šestnajstletnik iz Texasa. Že vso življenje se z družino seli. Ima tudi mlajšo sestro,Ally. je vampir... Takoj ko se je rodil,ga je ugriznil vampir. Ampak dojenčki se en morejo spremeniti v vampirja,zato je postal pol vampir. Pol vampirji so nemsrtni,ampak se starajo,in vsako leto se jim pozna. Ko je dopolnil šestnajst let,je srečal Charlieja,moškega,ki je njegov ''oče''. Niall se mu je zasmilil-pol vampirji so odrinjeni iz vsake družbe,saj niso ne vampirji,ne ljudje. Zato ga je spremenil v pravega vampirja. Niall je tako že 150 let star 16 let,menjava šole. Za vse žiivljenje je obtičal v telesu šestnajstletnika,ki obiskuje 2. letnik.
Niall:

(a ni pikec na tej sliki? *w*)

Upam,da vam bo všeč <333
Za nadaljevanje potrebujem vsaj 5 nextov,od različnih oseb.
Sara vas ma rada xoxo
22. december 2013
u151249
u151249
Ne Steve,Stella trenira hip-hop,malo sem se zmotla
22. december 2013
u151777
u151777
bi brala? http://www.igre123.com/forum/tema/our-crazy-life/65459/ +oprosti za smetenje! (vračam)
22. december 2013
Čimprej nadaljuj!
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. december 2013
u156327
u156327
neeeeeeeeeeeeeeext
22. december 2013
u151249
u151249
Hvala obem,a <3 Še tri nexte.
22. december 2013
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. december 2013
u159759
u159759
Next
23. december 2013
u92391
u92391
omojboooog,kk perfektno si začeva pisat*-*
pa če boš še tto nehava pisat,se pa sama ubij a prav!
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT <33
23. december 2013
sara jaz te mam radaaaa, you know right?:*

spet si začela z enako slikico kot zadnjič? :'p I'm okay with this, until you're not going to end this story as you ended last one. :'c slikica pa je pre-fect. mimogrede<3

ne bit jezna, ampak jaz se bom že pri prvem komentarju razpisala: I'm the Boss here.:'p

● ℓєαн ●
Jaz mam tut rada kinder jajčke $ pa pico margarito $ pa somrak $
čeprav somrak je shit u bistvu, ker je najbolj depresivna knjiga kar sem jih kdaj brala. film pa mi ni preveč ušeč :'s ahahaaha

● ѕтєℓℓα ●
Umm, jaz mam en predlog: kaj če bi dala Steveovo sliko? $$ ahahah ziher bo hot. :3
Jaz mam tut rada Demi Lovato $ pa shopping. $
Demi<3 je taka carica, ni? :3 in ko ugotoviš, skozi kaj vse je šla ona v življenju..ugotoviš, da ti je lahko vzor :3 Not all wariors have weapons (:
Shopinggg<3 trololololoooo. aloo, mislim? kdo nima rad shopinga?:'D

● ηιαℓℓ ●
iz TEXASA? SESTRICO Ally? polVAMPIR? Charlie?
Okej, jaz bom mogla to mal razmiislit. mislim, a nebi bil Niall mal drugačen, če bi bil s texasa? just asking. :3
Mlajšo sestrico Ally maaaaaaaa. aweeeee:3 veš kako si ga predstavljam, ko se igrata skupaj :33 ahahhahahh a je ona tut vampir?
Vampir? umm, splošno znano je dejstvo, da so vampirji hot$$ in ko ugotoviš da Niall zdaj v resnici dejansko ni vampir (verjetno) in je vseeno tak hott.. si predstavljaš popounega vampirja Nialla? :333333 gosh.
Charlie? Why are you doing this to me? ahhaaahahah somrak :'/ Ne more bit charlie noo. hhahahhaha ehh sej kulj :'c hahahahahahah :'p

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.

I think I'm in love
with youuuuuuuuuuuuuuu
and all your little things.

Keep going babe, it's perfect. :3
go Sara, go Sara, go Sara :3
23. december 2013
sorčii k oglašuujem resnično oprostii !!! ampak nebi nič škodilo če bi mi dodalaa en glass obljubimm da bom brala to zgodbico in pisala bom: next ; samoo lepoo lepo plosim, če bi mi pomagale s top modelom! <33
23. december 2013
https://www.igre123.com/forum/tema/top-model-by-by-tarbucks.*/64839/4
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
^
gℓαѕυנ zαмє;мrš.dιαмoɴd.* . нναℓєžηα тι вσм zєℓσ ιη σвℓנυвιм,∂α тє вσм ρσναвιℓα ηα Ч. ѕєzσησ ѕαנ ѕєм ѕιgυяηα, ∂α ιмαš νєℓιкσ мσ∂ηєgα тαℓєηтα ν ѕєвι. нναℓєžηα тι вσм, яєѕηιčησ! ℓσνє,мrš.dιαмoɴd.*
ιη ѕσяčι čє мιѕℓιš,∂α тι тєžιм!
23. december 2013
neeeeeeeeeeeeext!
23. december 2013
men se ne da razpisat ker nism Barbi in ker še vedno žalujem za prejšno zgodbico.

ammm no ja uglaunem mi je zelo všeč..in pa next. (:
23. december 2013
u151249
u151249
Hvala vsem :3
Barbi-uuu,si se razpisala <3 V glavnem;meni je Somrak popoln. Charlie,nisem mela idej,he,he. Ja seveda,kdo pa ne mara shoppinga (: Stella ej taka kot jaz,obožuje shopping,mehiško hrano in Demi Lovato. Ja veeem,težko je verjet,da bi lah biu še bolj popoln *w*
Maša-Ja,saj boš prebolela ;*
Torej,nekdo je izrazl željo,tole je Steve,he,he:

Ni se mi dalo česa lepšega iskat (: I'm lazy and I know it.

● ℓєαн ●
Z Stello sva sedeli na ''štangi'' ob košarkarskem igrišču. Ob nama je sedelo še nekaj najinih prijateljic. Grace je zazehala in pri tem skoraj padla s štange. "Ne da se mi biti več tu,gremo na pijačo?" je predlagala. Abby je skomignila z rameni. "Predaleč je,ne da se mi,"se je zasmejala. Dary je le zavila z očmi. Potem se je obrnila k Grace. "Gremo,"je rekla in skočila iz štange. Pri tem si je skoraj razbila koleno. Štor. Skupaj smo odšle do nekega bara in naročile pet ledenih kav s smetano. "Pridete jutri?"je vprašala Stella. "Kam?"je rekla Grace med srebanjem ledene kave. "Na Deanovo rojstnodnevno zabavo...?" "Jap,sure,"sem rekla,in pri tem svetlo modro slamico premikala iz ene roke v drugo. Stella se je zasmejala. "Seveda Leah pride,"je sarkastično rekla in mi očitno pomežiknila. "Trapa... ni to,kar misliš,da je," sem se počasi izmikala. "Kje paaa,"so hkrati rekle one štiri koze. "Krave,"sem zamrmrala. Stella se je zahihitala. "Leah,saj je luškan...Blond laseki pa modre očke *w* Sam lah najdeš kaj boljšega..." Zavila sem z očmi. Vstala sem in plačala račun. "Grem domov,"sem rekla. Po poti mi je zazvonil mobitel. Bila je mami. Rekla je,da bo danes zamudila in bla,bla,bla. Ko sem prišla domov,sem odšla v kuhinjo. Vzela sem vrečko krekerjev in cherry colo. Odšla sem v dnevno sobo in vklopila TV. Nekaj časa sem gledala Jessie. Potem me je poklicala Stella. Vprašala me je,če grem zvečer z njo in ostalimi tremi kokšmi ven. Rekla sem prav,potem je morala nehati. Ko se je Jessie končala,sem gledala nek vampirski film,ne spomnim se naslova... Ko se je končal sem odšla v svojo sobo. Oblekla sem kratke hlače in džinsa in roza majčko,ki razkazuje popek in ima napis CUBA. Lase sem si spela v čop in se rahlo naličila. Obula sem bele All Starke in vzela torbico. S puncami smo se dobile v parku. "Kaj bomo delale?"je vprašala Dary. Abby je skomignila z rameni. Na koncu so se odločle da gremo v disko. Tam so bili Steve,Thomas in Dean. "Ooo,kdo je prišel!"se je zasmejal Dean. "Heeej,"sem se nasmehnila. Thomas se je obrnil innnn....

Oprostite za kratek in beden next (:
Mnenje?
Next?
23. december 2013
pridna sem, vem :3 somrak je dober, sam je preveč depresiven. Meni osebno je bolj všeč vampirska akademija :') ahhhahahahhahha hmm, kdo neki je izrazil željo :'p
evo, še en šiki piki :'p hahaha alo, tu maš vedno dobre slike, v real lifeu pa si izbrala nekega D*****, o katerem veš kako mnenje mam mi2 z mašo :'p ahhahaah I'm lazy too. :3 and fat.

Abby? to sm jaz. hahahaha tenkju:** :'p
''štanga?'' hahahhahahah pa ne noooooooo. a ne more bit.. ne vem.. drog? :'p
Dean Dean. ! ahahhaha alo, o maš po resničnih dogodkih? :'p

innnnnnn? Nextaj, takoj. in ne vem, kako si drzneš nehat na tak način. -.-''
hate you.<3

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext :3
23. december 2013
u151249
u151249
Vem,jaaaa Vampirka akademija je najjača :3
Alooo,on je šiki piki in D****tak da tiho,pika,amen! Joj no,me vedno rečem po pouku "A gremo na štango?" ka zdaj neki kompliciraš ;p Ne ni po resničnih dogodkih...če že,pol bi blo napovedovanje prihodnosti za ju3,ampak ne,hahahahha
23. december 2013
AHAHAHAAHAHAHA torej ostanema pri načrtu, da vseeno greš v šolo? in srečno prispeš? brez da te zadene meteor? meteorit* :3
23. december 2013
neeeeeeeexti, čim prej!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. december 2013
u151249
u151249
NISI FAAT ZDAJ SEM VIDLA -.-" Ja,bom šla v šolo,ampak če ne bom pobegnla iz šole pa ne obljubim :'d
23. december 2013
ahhahaha ja pa seem?:**
23. december 2013
u151249
u151249
Nisi,pika amen ;*
23. december 2013
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. december 2013
u142227
u142227
Neeeeeext nova bralka....
23. december 2013
neeeext
25. december 2013
Steeeve *_______* resno? no zdej me pa lahko kr pobere. :$ mislm kako sploh lahko reč, da se ti ni dal kej lepšiga poiskat če je pa tole popolno.???? Steve je srček že na začetku *w*

Zanimive tele punce ja. ena me spominja na Saro (Grace namreč) ŠTOR en.! hahah <3

No tole men postaja skos bl ušeč ane..in nevem kako ti rata Sarči ampak mislm, da sm že prebolela zgodbico ker je tole tolk popovn. :*

in resno misleš ko si rekla bedno.? ker sej vem, da si na glavo padla pa to samo tole je pa že preveč veš. tole je vse prej k bedno. Potrjujem pa da je kratko ja. :$$

Mnenje? hmmm a še nism povedala. *per-fect* with Leroy voice. *__*

in seveda Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.<3
26. december 2013
u92391
u92391
omgg kk je steve leep*-*
a že spet to sprašuješ?a si zmešana ti?bedn next?pa daaj zabij se u steno z tem da je "bedn" ko ni niti mavo bedn,a prav?
zaj pa en veliiiiiik NEEEEEEEEEEEEEEXT <333
26. december 2013
neeeeeeeeeeeeext
26. december 2013
u160178
u160178
https://www.igre123.com/forum/tema/prepovedana-ljubezen-in-lt-3/65695/
Oprosti, ker oglašujem. Ampak vesela bom če boste brale (zgodba je one direction)
neeeeeeeeeeeexxt
26. december 2013
u151249
u151249
Hola<3 Ta next bo mogoče malo krajši (spet :3)
Maša-Ja hvala to glede Grace,no -.-" Awč,zdaj si me spomnla na mojo bogo rit (učeri sem po stopnicah padla-.- " pred tem pa sem z ono sobno žogo (ono,za telovadbo) trčla v kup legokock-.-" awwč). Ni ti treba zgodbice prebolevat :3 idi na temo,boš vidla zakaj <3 Rada te mam <3
Nika-Pa kaj usi vidite na totem Stevu?? Naj povem Maši in Brabari,da je čist podoben D*****,kot izgleda v resničnem lajfu,tko da..... Kakorkoli;rada te mam <3 Najboljša si ;*
Barbi-Sem že komentirala,sam še enkrat bi rada povedla,da te mam rada <3
Ta next posvečam...usem <3 Rada vas mam xoxo

● ℓєαн ●
Na koncu so se odločle da gremo v disko. Tam so bili Steve,Thomas in Dean. "Ooo,kdo je prišel!"se je zasmejal Dean. "Heeej,"sem se nasmehnila. Thomas se je obrnil in se nasmehnil (Barbi,kaj si pa ti misla,da bo? -.-"). Steve je zavil z očmi,ko je zagledal Stello. Sem omenila,da svoje mlajše sestre ne prenaša ravno najbolje? Kakorkoli. Nekaj časa smo plesali. Potem so ostali postali žejni. "Grem jaz po pijačo,"se je javil Dean. Potem je rahlo oklevajoče pristavil: "Leah,greš z mano?" Prikimala sem. Stella mi je pomežiknila. pokazala sem ji jezik. Potem sva odšla proti baru. Dean je naročil tri Fante (za fante) in pet cherry col,za nas punce. Naslonil se je na pult in se obrnil proti meni. Nekaj časa me je samo opazoval. "Kaj?"sem rekla. Zmajal je z glavo in se zasmejal. "Nič,"je rekel. "Leah...Imam težavo. Dobro prijateljico bi rad povabil na zmenek. Ampak ne vem, kam jo naj povabim. Mi pomagaš?" je vprašal. Stresla sem se. upaal sem,da imam pri njemu kaj možnosti... "Verjetno bi bil punci ušeč kino,ali pa romantična restavracija,"sem počasi rekla. "Hvala,"se je nasmehnil. Pravkar je natakar prinesel pijačo. Vsak je vzel štiri pločevinke in vrnila sva se k ostalim. Čez dve uri,smo se vrnili domov.
Zjutraj so me zbudili sončni žarki. Pretegnila sem se. Starša sta šla že v službo. V pižami sem šla dol. Pojedla sem žitno ploščico. Potem sem vklopila iPad in šla na Facebook. Pod pošto sem imela Deanovo sporočilo...
υм...нєנ!
мιѕℓιℓ ѕєм,čє ιмαš ν тσяєк zνєčєя кαנ čαѕα
∂α вι šℓα ѕкυραנ ηα νєčєяנσ?
ιмαš čαѕ?
∂єαη

Odpisala sem mu,da je dogovorjeno. Potem sem ugasnila iPad. Odšla sem v svojo sobo. Oblekla sem si preprosto poletno oblekico. Bila je že bolj stara,bledo rumene barve. Nato sem odšla v dnevno sobo. Na Disney Channelu je bil maraton serije Jessie. Obožujem jo. Ko se je končal sem odšla v kuhinjo. Mami mi je poslala SMS in me prosila,naj pripravim kosilo. Ravno,ko sem rezala korenje na kolobarje,mi je zazvonil mobitel. Stella. Vprašal me je,če imam popoldan kaj časa. Mislila je,da bi šle popoldan z Grace,Dary,Abby in njo v shopping. Rekla sem,da mi je verjetno prav. Tako ali tako sem potrebovala nekaj za obleči za jutri zvečer. Potem je morala nehati,ker si je sposodila Stevov telefon (njen je na servisu,ker ji je padel in zdaj ne dela. štor -.-") in je Steve hotel telefon nazaj. Telefon sem odložila na pult in se posvetila kuhanju. Čez uro in pol sta starša prišla domov. Ko smo pojedli,sem odšla v svojo sobo. Oblekla sem:

Lase sem si razčesala in vzela torbico. S puncami smo se dobile na avtobusni postaji. Skupaj smo peš odšle do nakupovalnega centra. Če upoštevamo,da smo v Londonu,je bilo zelo toplo.
*
Mnenje?
Next?
Hope you like it
29. december 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg