Forum
u210820
u210820
Zdravo,sem Kindry's girl(Kate Kity) in to je moja tretja zgodbica.Dobila sem jo na odlični temi: https://www.igre123.com/forum/tema/ideas-covers-and-more-.../186154/1
Upam da vam bo všeč

Zoey Deutch as Lady Anne Middleton
Taylor Launtner as Lord William Kinloss
Cher Lloyd as Susanna Down
James Maslow as Thomas Polwarth

PROLOG:

Moje življenje v enakem ritmu se je vilo,
na zabavi v večeru,na plesu osamlenih mask,
spoznala sem prav te,ki ti srce ni bilo
in zdaj poskušava zbežati braz prask.
16. julij 2016
NNNNEXTTT<33
16. julij 2016
Next
16. julij 2016
Next
Takoj , ko je v zgodbi Taylor Lautner jo morem prebrat !
16. julij 2016
Next
16. julij 2016
Next
17. julij 2016
u210820
u210820
Next bo zečer
29. julij 2016
u159384
u159384
Next
29. julij 2016
u210820
u210820
Sorry da ni blo nexta dolg časa,mela sm obveznosti itd...
Sem Anne Middleton in sem stara 22 let.Sem hčerka Lorda Andellesa Middletona in Lady Rosalie Middleton.Imam rjave lase in rjave oči.Moja starša pa sta obsedena s mojo poroko,saj se še vedno nisem poročila.
*
"Ann,takoj pridi sem!"naroči očka."Da oče?"ga vprašam."Ljubica,veš da se moraš ustaliti,zato sva v tvojo čast priredila ples v maskah.Tam si boš izbrala moža,"pravi mama.Čakaj sem prav slišala MOŽA."Ne,to se nikoli ne bo zgodilo,mati!"povem."O,ne skrbi.Zgodilo se bo!"ukaže očka.Hitro pobegnem iz dvorane v hlev k moji kobili Samanthi:

Hitro jo osedlam."Ann,da se mi takoj zrišeš tukaj!"zakriči očka.Jaz pa zajaham Samantho in skupaj greva proti gozdu,nakar pred naju skoči puma.Sam se hitro dvigne in jaz padam s sedla,ko pa vidim da je nekdo z lokom ustrelil pumo.In ta nekdo mi pomaga ustati.Pogledam ga in vidim moškega."William Kinloss,my Lady,"se predstavi."Ann Middleton,"mu odvrnem."Na svidenje,my Lady,"reče in odjaha.Jaz pa odidem proti hiški moje najboljše prijateljice Ever Finletin."Pazi Sam,nisva še varni!"zašepetam Samanthi."Galop,"in res Sam se požene v galop.Le še par metrov naju loči do Ever.

"Počasi Sam."
Skočim s sedla in jo privežem,k Everinemu Mereü-ju.

Aja pozabila sem povedati,da je Ever čarovnica.To vem samo jaz in njem mož.Ona pa ima ljubečega in prijaznega moža.
30. julij 2016
Nnnneeeexxxxtt
30. julij 2016
u159384
u159384
Next
30. julij 2016
Next
07. avgust 2016
u210820
u210820
Ann
Ravno hočem potrkati,ko se vrata odprejo.Everin čut vedno zaznava,ko kdo pride na obisk."Ježešna Ann,KAJ se ti je zgodilo?!"vpraša,ko me zagleda.Povleče me v hišo in mi pomoli ogledalo.Pogledam v ogledalo in se prestrašim sama sebe.Od padca s sedla sem si čisto raztrgala obleko in zaradi drevja imam popraskan obraz,kot da bi mi obraz spraskala mačka."Najprej je oče rekel da me bo poročil z NEZNANCEM,nato me je na poti sem napadla puma..."začnem a me Ever prekine."PUMA!"zakriči."Ja puma,ki je zdaj..."nadaljujem."Samo najdem tisto pumo in jo mislim zaklat!"me spet prekine Ever."Ampak tista puma..."začnem."Kaj Ann?Ali misliš zdaj reči lepa...""Ne Ever,če bi mi pustila reči do konca,bi vedela,da je mrtva,"končno končam."Ohh,kdo pa jo je ubil?"vpraša.Vsekakor ji ne mislim povedati.Še vedno zre vame.Zdaj odneha."Ne pozabi da te imam na piki,Ann,"reče."Kaj pa tisti del o poroki?"vpraša."Hočeta me poročiti.Misliš,da sta normalna?"rečem obupano."Ne samo svojo hčerkico imata izjemno rada.Ne želita,da bi bila žalostna.""Ja ampak kako naj bi bila vesela,če me mislita z nekom poročiti?"zatarnam.
William
Ko je dekle odšla,sem se vrnil do pume.Seveda mi je bilo žal živali ampak nekje sem moral potolažiti mojo žejo.
27. avgust 2016
cool, Next
30. avgust 2016
u210820
u210820
Next bo zvečer
10. september 2016
Next
13. september 2016
u216558
u216558
Next???