Forum
js sm se odločla naredit en blog pač. tuki je use, kar js razmišljam in čutim. če hočeste še, napište next tko kot pri zgodbah.

-------------------

Zadnje čase je use čudno. Mama mi govori, da prihajam u puberteto, jaz pa si sama pri sebi mislim: ma kašna puberteta, kriv je on! Ja. Moje misli so popolnoma pomešane, ampak so tudi lepi momenti dneva. Recimo zdaj, ko ležim v svoji topli postelji, sem na prenosniku in nekoliko žalostno strmim v presvetel ekran. Bedna sem, da to pišem, vem. In sigurno se nekatere(i) že dolgočasite. Pah. Briga me. Važno, da izrazim svoja čustva, ki mi ležijo na duši (če jo sploh imam; mislim, da so mi jo ob rojstvu pojedli morakvarji). No, pa se premaknimo napreeeeeeeeej. --->

Ampak ne morem se. Kako naj pozabim preteklost, če se preveč osredotočam nanjo. I need a teddy bear. Jao ta ljubezen. Popolnoma te očara in začara in uroči (obsedena sem s Harryjem Potterjem ja). In od trenutka, ko sem prvič ugotovila, da mi je ušeč, je moje življenje drugačno. Sem neka senca same sebe. Manj se smejim, več sem na računalniku, nekateri pravijo da sem depresivna... Samo tako se lahko rešim iz njegovih krempljev. Čeprav jaz njemu nisem všeč. Zakaj se potem tako iskrivo nasmehne, vsakokrat ko ujame moj pogled? Zakaj se tako rad pogovarja z mano? ZAKAJ ZAKAJ ZAKAJ. Večni zakaj. Ah.

Pa še nekaj o meni. Sem Ela, stara toliko-da-te-ne-briga, doma s Krasa. Rada jem. Plešem balet, vendar bom zaradi poškodbe verjetno mogla odnehati. Sem dokaj zabavna, čeprav sem velikokrat žalostna. Uporabljam Tumblr, Twitter, Facebook, Ask.fm in podobne zadevice. Poslušam One Direction, Chrisa Browna, Rihanno, AC/DC, Gunse, Nirvano, Nickelblack, Aerosmithe, Bon Jovi, RHCP, Green Day, Beatlese, Queene... Pač rock in nekaj malo modernega. Hočem, da bi se rodila 30 let nazaj. Okej, dovolj za danes.

~ Love, Ella Potter Hutcherson

-------------------

aja, še neki: če bi gdo rad kej objavu (pač tipo blog) pa si ne upa pod svojim imenom, nej mi pošlje po sporočilu pa zraven en uzdevek pripiše pa bom js zalimala sm.

vam je okej?
18. oktober 2012
u91970
u91970
ja< 3 res boš mogla nehat balet? :c
18. oktober 2012
nevem,nisem še sigurna. bomo vidli u roku dveh mescou.
18. oktober 2012
u108011
u108011
ELAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA .
next. o;
šunka, kaj si si poškodovala?
{šunka ne pomeni da si debela, pomeni da si mi vse }
< 33
20. oktober 2012
neki sm si ahilovo tetivo sfukala. :c
- nextam potem.
21. oktober 2012
u108011
u108011
okej.
:c joj no..
21. oktober 2012
evo:3

-------------------

Veste tisti občutek, ko je use perfektno in se imaš usaj dve urci fajn in pozabiš na use ampak ene osebe to potem uničijo? Sovražim jih. Uničijo usem ki se zabavajo kr njih ne pogledajo. Če so pa glupe. Pač ljudje ki iščejo pozornost z navadnim sranjem.

Paaaaaa nevem kaj naj vam povem. To, da sem preživela krasen vikend s samimi legendami, da jutri pišemo tekmovanje iz angleščine in da se počutim dobro z izjemo tega da bo čez dve uri ponedeljek? Dvomim da vas to zanima. Sam res. Še kadar gre use izjemno nekdo more zajebat. Se opravičujem izrazu ampak sem jezna do kraja.

Okej pa naj bodo danes vici. Lol.

HRABER:
Prideš sredi noči pijan domov,
žena je že v postelji ampak ne spi.
Vzameš stol, se vsedeš zraven postelje nakar te žena vpraša:
“Ja kaj pa ti delaš????”.
In ti ti ji odgovoriš:
“Želim sedeti v prvi vrsti, ko se bo začel ves ta CIRKUS!”

HRABREJŠI:
Prideš sredi noči domov,
žena te čaka z metlo v rokah in ti jo vprašaš:
“Kaj je stara….čistiš ali misliš kam odleteti?”

NAJBOLJ HRABER:
Prideš sredi noči pijan domov,
dišiš po ženskem parfumu in imaš šminko na ovratniku srajce.
Pokneš ženo po riti in ji rečeš:
“Ti si naslednja!”

HRABER V TRI P…. M…….
Prideš sredi noči domov z ljubico
in šepneš ženi na uho:
“Delaj se, da si mi sestra!”

Par je šel zvečer na zabavo. Pokličeta taxi, peljeta psičko ven in
čakata na taxi. Psička medtem spizdi nazaj v hišo. Mož jo gre iskat,
ker ni hotel da ostane zaprta v hiši cel večer. Žena gre do
taksista, ki je že nestrpno čakal, da ju odpelje, ter zanj najde
izgovor. “Veste, samo k moji materi se je šel še poslovit!”, je
rekla. Mož čez nekaj časa pride, se vsede v taksi in pravi:
“Oprostite, ker je trajalo tako dolgo. Blesava kuzla se je skrila pod
posteljo, pa sem jo moral dvakrat mahnt z metlo, da je prilezla ven,
pol sem jo moral zavit v plašč, da me ni spraskala, ker se je upirala
ko sem jo vlekel po štengah in jo privezal na dvorišču. Tako da mi ne
bo spet srala po vrtu kot včeraj!”

Ajde, zadosti teh bednih vicov. Gremo spaaaaaaaaaaaaat:3

~ Love, Ella with broken brain

-------------------

zelo kratko danes.
21. oktober 2012
u91970
u91970
hahahahaahhaaahahahahahahahaa lolooooolololol :'D
ele povej kaj je blo?o:
21. oktober 2012
u108011
u108011
ta zadnga pozanm jaaa x'd
< 33
nextt s:
21. oktober 2012
to je blo.

-------------------

Rakov Škocjan, CŠOD Rak. Fantje in punce smo bili ločeni (punce v eni hiši fantje v drugi) in itak smo usak prost moment preživeli pred domom skupaj. In potem pridejo na vrsto one. Štiri al tri totalne kurbe. Se postavijo na okensko polico, zaprejo luč in se slečejo v modrc in gate in se delajo neke carice. Mi spodi se jim smejimo in kričimo 'Če vas je kej u modrcu užgite luč!', nakar šestarčki zatožijo učitelci. Zaradi njih se potem moremo pobrat usak u svojo sobo, uzamejo nam telefone tistim kurbam pa se ne zgodi nič. Prasice. Ceu večer so uničle.

-------------------

več nemorem kr sm jezna in še iz mobija to pišem
22. oktober 2012
u91970
u91970
next :c
23. oktober 2012
u108011
u108011
next? :x
23. oktober 2012
u106387
u106387
Aaaaaa, mi smo bili tut lansko leto u Rakovem Škocjanu.
Next
23. oktober 2012
okej nextam danes zvečer:3
23. oktober 2012
u108011
u108011
okeeej :3
23. oktober 2012
here we go:

-------------------

Imam momente, ko se mi zdi, da je že use pod kontrolo. Da me ne more nič presenetiti. In potem me nekaj preseneti. Ponavadi me spravi v slabo voljo, včasih pa me ne. Potem slabo voljo prenašam na druge in se počutim še bolj grozno. Ampak veste kaj? Mami zaupam use. To mi potem najbolj pomaga. In potem imam kitaro, se narežim z učiteljom, sem zadovoljna ker bojo kmalu počitnice... No, pa mate zdaj vi tuki en pozitiven next. And let's talk about FANDOMS! --->

Najbolj znan je sigurno fandom Potterheadov, fanov Harryja Potterja. Potem mu sledijo Belieberji Justina Bieberja, Directionerji One Direction, Selenini Selenators, pa Lady Gagini Little Monsters, fani Iger lakote, Tributi itd., itd. Ogromno jih je. Vsak pomeni nekomu ogromno, jaz osebno sem Potterhead, Directioner, Little Monster in Tribute. In najlepše je, ko se lahko pogovarjaš s tistimi, ki razmišljajo enako. Počutiš se razumljenega in zadovoljnega. Usaj jaz. Najboljše se mi zdi, da na Facebooku lajkaš take strani, ki so povezane s tvojimi priljubljenimi zvezdniki in se s tem približaš ostalim fenom. Poskusite.

-------------------

bedno in kratko,sam bo potem še:*
spodi napište svoje fandome c:
23. oktober 2012
u108011
u108011
Harry Potter | One Direction| hoooh. ha. ne da se mi pisat drugih drgač pa še star rock ap to x'd
neeext :'D
- sori res se mi ne da pisat
23. oktober 2012
u91970
u91970
GRRRRRRRRRRRRRR- sam za bieberja od naštetih nisi.o:

-js sm belieber samo :3
----------------------------------------
za potterheade sm prvič slišala, tko da mislm, da smo belieberji še vedno u največjem številu < 333 PAČ...mi:3
23. oktober 2012
u108011
u108011
hahahahhaha x'd
joj no. ne da si mi pista o:
23. oktober 2012
nah pottergheadv nas je več:3
23. oktober 2012
u91970
u91970
NE. Belieberjov je 28 miljonou ha:3
23. oktober 2012
u108011
u108011
potterjev je več. -.-
23. oktober 2012
next...
Sry za oglaševanje
Bi kdo bral?
http://www.igre123.com/forum/tema/prijateljice/43660/1
23. oktober 2012
u91970
u91970
29 miljonov***
:3
kaj boste z tem potterjem kr enim piflarskim čarounikom huh o:
23. oktober 2012
Amm... Jst sm belieber pa jasminator
IN ja BIEBER je car
23. oktober 2012
u91970
u91970
afkorzz no:3
23. oktober 2012
Amm... ???
23. oktober 2012
u108011
u108011
ja, sej je :3
sej je car, pa to, sam useen mislm da harryjev potterjev je več, nvem no
23. oktober 2012
Mislm,da je več beliebejev pa fanov od Psy
Hehehe ja cela japonska,kitajska pa naša šola je fan od Psy
23. oktober 2012
hana ne jebi kr ko so ljudje postali feni bibrja aka gospodične bieber je meu harry potter fandom že 30 mio ljudi. nej te opomnim da obstajajo že od leta 1999.
23. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg