Forum
živijo! sama sem se odločila da tudi jaz ustvarim svoj blog na igrah 123, prav gotovo zaradi dolgčasa, hihi. poskušala ga bom narediti čim bolj drugačnega od ostalih, saj so si mnogi podobni. upam da ne bo kakšen izredno podoben mojemu, be nice, okay? nove prispevke bom poskušala objavljati vsak dan, ob možni odsotnosti vas opozorim.

19. avgust 2014
u178008
u178008
neext :3
19. avgust 2014
u178338
u178338
Next;$
19. avgust 2014
neeeeeeeeeeeeeeext :3
perf je *-* in je komi začetek .. i can feel it
19. avgust 2014
hvala vsem za nexte! <3
ime mi je urška, prihajam iz koroške, vendar včasih prav rada rečem, da živim blizu maribora, saj mnogi nebi poznali mojega kraja. 17. septembra bom stara 15 let (letnik 1999), s septembrom pa bom začela obiskovati gimnazijo v mariboru (pgmb). imam fanta, vendar še zmeraj nemorem verjeti, da sem komu sploh všeč (it's a wonder). moji najljubši barvi sta črna in rdeča, najljubša žival so mačke, najljubša jed testenine, pomfri in zelenjavni medaljoni. najraje pijem mineralno vodo. sem vegetarijanka.

to je v bistvu vse za osnovno predstavitev, mislim da vam to pove vse o meni. vendar ne, naslednji prispevki ne bodo tako kratki. tam bom predvsem govorila o sebi in stvari, ki sem vam jih povedala tukaj, obrazložila, povedala zakaj to, zakaj ono.
told ya all bitchezzz this is going to be perf ^.^
20. avgust 2014
why are you flattering me so much? x.x thanks anyway, dearie! <3
20. avgust 2014
u177875
u177875
next<3
20. avgust 2014
u178047
u178047
Že vidm da bo popouno c; neeeeeeext<3
20. avgust 2014
u178008
u178008
next!<3
20. avgust 2014
u178338
u178338
Next*wwwwwwwwwwwwww*
Pohvale za to da si vegetarijanka<3
Spodbujam te c:
Men to ne uspeva najbolje hahaha x'd
Koliko časa pa si že vegetarijanka?
Pomojem moreš bit res zdrava če piješ mineralno vodo c:
Glede tistega o svojem fantu... Ne moreš bit presenečen<3
Vso srečo v življenju,ker vem kaj vse si prestala<3
20. avgust 2014
u177683
u177683
next ;3
20. avgust 2014
welcome, new readers! vsa vaša vprašanja so dobrodošla, nanje bom posebej odgovorila enkrat, kajti bom naredila q&a prispevek (mislim da ga na igrah še nisem zasledila in mi je kul da to naredim prva, dokler nebodo ostali kopirali haha). prispevek pride jutri, dnevno bodo gor, upam! :3
20. avgust 2014
u177875
u177875
So ze nardili eni to pac da so ljudje iz iger poslali vprasanja na zs pol pa je na blog odgovoril ;3 sam povem
20. avgust 2014
aha, okej, hvala no pač, v to temo lahko kdaj po kakšnem postu kaj vprašate, pa bom (ko se bo nabralo vprašanj) odgovorila. hvala Frisbee.* za informacijo
20. avgust 2014
u177875
u177875
Ok supr:*
20. avgust 2014
next
20. avgust 2014
SOCIAL NETWORKS
socialna omrežja, bolj znana kot prostor za zbiranje fejmičev. vsaj tako se zdi zadnje čase. v tem prispevku bom pisala o tem, kako so se za moje pojme spremenila določena socialna omrežja, kaj lahko sploh delaš na le-teh in kako se sama imenujem (da me lahko dodate).
seveda bom kot prvo socialno omrežje izpostavila facebook. prav gotovo najbolj znana stran za spoznavanje ljudi, zbirališče fake profilov, fejmičev in dober procent tistih, ki so gor z namenom da bi komu pomagali, spoznali prijatelje, se pogovarjali in tako dalje. sama imam facebook že od leta 2009, če se prav spomnem. sprva sem ga imela le za igranje iger, najljubša mi je bila vsekakor ena in edina, pet society. no, facebook se je čez leta spreminjal, ljudje so začeli zbirati všečke na njihovih objavah in slikah, tako pa je prišlo do teh pupolarnih fejmičev. ko prideš na facebook imaš pospaman zid z njihovimi slikami in t.i. realnimi objavami (which suck). sama imam facebook za komuniciranje z drugimi, za podporo različnim projektom in ustanovam (za živali, podpisovanje peticij). včasih sodelujem tudi v kakšni nagradni igri, sicer pa objavljam le malo stvari, torej slik in objav. moj facebook dobiš, če sva se dovolj spoznali na igrah, še vedno imaš možnost da me.
tumblr je odlična stran za spoznavanje ljudi iz različnih delov sveta. tam lahko všečkaš in reblogaš slike na svoj blog, ali tega enostavno pišeš. prav tako je moj fant svež dokaz, da lahko postane tumblr tvoja obsesija. sprva se mu je zdela izredno čudna stran, ni znal delati na njej, vendar sem ga naučila in mi še zdaj govori, zakaj sem mu kdaj pokazala tumblr, kajti postal je obseden. odlična stran, tukaj je moj tumblr: http://myfavouritewonderland.tumblr.com
we heart it je stran s slikami, ki jih lahko všečkaš ob kliku namajhen srček in delaš kolaže slik, ki lahko postanejo izredno pupolarni. ljudem lahko slediš ali oni tebi, spoznaš jih če imajo napisan kontakt v njihovem profilu - res bi bilo super če bi imel we heart it funkcijo pošiljanja zasebnih sporočil. moti me tudi da so vse slike ukradene iz tumblrja, kar je žalostno. moj we heart it: http://weheartit.com/Ursheek99
youtube je super stran za poslušanje glasbe, spoznavanje ljudi, za objavljanje videov, spremljanje slavnih oseb, posebej youtuberjev.
pinterest je prav tako super stran za slike. gor najdeš veliko diy idej in jo res priporočam. moj pinterest je sledeč: http://www.pinterest.com/cheshireursula/
combative, thank you dear!
u177683
next
21. avgust 2014
u177875
u177875
next<3
21. avgust 2014
u178047
u178047
Neext<333
21. avgust 2014
u154879
u154879
nekstaj hitro pa dve uprašanji:
zakaj uporabljaš fb če ti ni tak več všeč
in zakaj imaš ravno mačke, ne pa psa doma
21. avgust 2014
gurl i love ya more <3 kak je spet perf *-*
omg pa če eni na facebook-u (fejmiči (in sploh nimam fb-ja in to vem -.-) ) zmeri povejo kje bojo ob tej uri, mislim dafak i don't care let's meet in real life it is better + don't be on the phone when i am talking to u -.- <---- ok this is tottaly me
vsa tvoja omrežja grem gledat *-* stavim, da so fab and perf *O*
popolno te razumem zakaj imaš facebook ... zato, ker te peticije pa vse *-* gurl i srsly love u <3
vprašanja :
kako dolgo si že skupaj s svojim fantom?
tvoja najljubša jed? fries? i know u xđ
omg kak lepe socialna omrežja imaš *-* sem šla gledat ravno
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext :3
21. avgust 2014
u178338
u178338
Thanks hun<3
And no problem hun x'd
_________

Ful dobre teme za pisanje si se lotla goosh
Ta next se mi zdi ful dober:3
Ful dobro si to napisala se strinjam z vecino stvari...
Omg facebook ja tam je res tok fejmicov...
Meni osebno prav pije zivce ko tam tolko selfijev objavljajo in pozornost iscejo-.-
Ko sm js se imela facebook sem svojo sliko imela samo za sliko profila.. in dobila samo okoli 10 lajkov x'd drgac pa ceprav so drugi fejmici vseeno v rl niso tako nesramni.. v koloniji sem sama spoznala kar nekaj takih.. sicer pa sem jaz uporabljala facebook samo za komuniciranje in spremljanje kaksnih spletnih strani... In zdaj si bom novega nardila:'D
Sicer pa ja na facebooku je tut dost pedofilov in velik fejk profilov... To je prav zalostno .. hah svet je krut kot pravijo...

Gremo se na tumblr.. v glavnem js sm na tumblrju mela ze vec proffilov ampak se zdaj nisem pogruntala kako se ga uporablja:'D v glavnem ja se sama ne vem kaksno uporabnisko ime imam tam x'''''d no ja enx mi bo uspelo ce bom se sprobavala lol... Upam da se bo tvoj fant odvadil tega ...

Jah we<3it ma skoraj vse slike iz tumblrja... No ja skoda ampak se vseeno ni tako slab... Tut js si zelim da bi imel to funkcijo o fakk.. js sem sama dodala ze nekaj slik in morem rec da mi se kar uspeva : ) slabo pa mi gre s followerji mam jih okol 120 :'D hah stupid me.. tvoj we<3it sem ze veckrat zasledila in bi ga rada pohvalila.. ful dober stil ima in vse je p e r f e c t i o n..
*________________________*
Youtube se popolnoma strinjam... Upam da ti bo uspelo sej ves kaj<3 samo trudi se in nikol ne nehaj verjet vase<3

Vprasanj za enx nimam ampak se enx pohvalim ta blog<3

NNNNEEEEEEXXXXXXTTTTT !<33333333
21. avgust 2014
WHAT APPS DO I HAVE ON MY PHONE
hi beautiful! za danes sem se odločila, da bom pisala o vseh aplikacijah oziroma programih, ki jih imam na mojem telefonu. imam le tiste, ki so mi všeč, nikoli ne gledam na to, če so izredno popularne ali ne. uporabljam to, kar je meni všečno.
1. FB Messenger: uporabljam ga za pogovarjanje s prijatelji na facebooku. je res super stvarca, ki včasih nekoliko nagaja, ampak ponavadi deluje v redu. všeč so mi smeški, katerih je res velika izbira in možnost pošiljanja zvočnih posnetkov.
2. OPERA mini: opero, spletni brskalnik, uporabljam tudi na računalniku, kot tudi na telefonu. res je uporaba le-te izredno enostavna, je pregleden in super brskalnik.
3. Gmail: na hitrejši način si lahko izbrišem nezaželeno pošto. je res super aplikacija in jo redno uporabljam.
4. SUPERCLOUD song downloader: preko te aplikacije si na telefon naložim glasbo, ki mi je všeč. uporaba je res enostavna, priporočam!
5. POU: igra, kjer imaš nekakšnega ljubljenčka in zanj skrbiš. ne uporabljam oziroma igram je veliko, le redko, ko mi je dolgčas, se spravim k igranju.
6. Temple run 2: super zadevica, ko mi je dolgčas ga vedno igram.
7. Subway surf: igra, ki me včasih prav rada spravi ob živce, ampak imam res visok highscore za moje pojme in jo igram ko mi je dolgčas.
8. Flappy bird: nikoli si je nisem zbrisala, tudi ko je bila izbrisana iz Google playa. ostala je na mojemu telefonu in jo igram ko sem se pripravljena živcirati, haha.
9. Piano tiles: super igra, priporočam za vse hitre prstke in tise, ki jim nagaja dolgčas.
10. Guess emoji: igra, ki se rada poigra z vašimi mislimi in moraš pogosto logično pomisliti, kaj bi lahko določena slika pomenila.
3. Zakaj imaš mačke in ne psa?
4. Kako dolgo si že skupaj s tvojim fantom?
5. Tvoja najljubša jed?
-feel free to ask me anything!
next?
22. avgust 2014
u177875
u177875
Next *o*
Keri fon pa mas sploh?
22. avgust 2014
u177683
u177683
next
22. avgust 2014
next
22. avgust 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext *-*
gurl i freaking love u <3 edin shit je v tem, da jaz nimam več android ali pa iphona :'D imam paaaaa .... windows
omg prej, ko sem imela android sem pri flappy bird-u živce izgubila (in to na bratovem telefononu :') ) jaz sem začela telefon ignorirat <--- this is possible,
pol sem mu začela neke vrste govorit tako, kot če bi bil moj fant in se ne bi razumela -.-" pol pa me familija vidi : Ana ti si čudna xđ ahhahahhahahahhah
pri temle run-u 2 sem imela ... neki čez pet milijonov :'D yeah i was obsessed with it.

piano tiles, da sploh ne začnem ... jaz to igro prvič igram sam enkrat je bilo potrebno, da sem postala zasvojena :'D ahahahhha jaz ko so mi prijateljice in sošolke podrle rekorde v šoli (yeah i know, telefon sem imela v šoli... ps. kot že veš me hišnik sovraži :'d)
sem začela neki tam skakat in v šoli imamo kamere in sem neki začela plesat pred tistimi kamerami -.- in zato me verjetno vsi učitelji čudno gledajo ... hmmmm story of my life <--- omg 1d referenc *-*

PERF JE GURL *-*
PERFECTO
PERF
AND
FABU
FABULOUS *-*
I AM OBSESSED *0*
OMG ZADNE ČASE OPAŽAM, DA SEM S TVOJIMI TEMAMI (S DVEMA) PREVEČ OBSEDENA KOT PA JE PRIPOROČLJIVO ZA MOJE ZDRAVJE :'D AHAHAH OK MENI SEM ŠTRUDLA :'D
question time
kakšne barve las imaš in kakšo barvo bi imela?
i don't know why i just asked u this, but i am curious
V GLAVNEM RES SVAKA TI ČAST KER JE POPOLNO *OOOOOOOOOO*
22. avgust 2014
u154879
u154879
omg ful kulsko temo maš obedve tvoji sta res zakon
kak to da opero uporablaš?
pogosto igraš igrce na fonu pač a ti je pogosto dc?
22. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg