Forum
Ja, vem jaa blogov pa tega je ogromno ampak sm se odločla nardit svojga. Ja tle bom lahko objavla vse kar jst želim in pač moje zgodbe in totalno use bote lahko zvedl o meni. Upam da vas bo tle čimveč!<33 Zdej bom pa kr začela.
▷▷▷▷▷▷▷▷▷▷▷▷▷▷▷▷▷▷▷▷▷▷▷▷▷▷▷▷▷▷▷▷▷▷▷▷▷▷▷▷▷▷▷▷▷▷▷▷▷▷▷▷▷▷▷▷
Najprej bom pisala kakšna sem po sami osebnosti. Ja, po sami osebnosti sem nora, čeprav v resničnem življenju tega ne pokažem navzen. Kažem se umirjeno v resnici sem pa lahko tudi zelo zdivjana na trenutke. Skratka, sem oseba ki je tud zlo nora in prpravlena pomagat. Na primer če me kdo vpraša v razredu če lahk mu nekaj posodim mu bom takoj posodla . Ja, pa iskrena sem čeprav tega ljudje ne opazijo pogosto. Pokažem svoje mnenje in sem tud velikokrat trmasta ampak o tem kdaj drugič. Po sami osebnosti sem tudi prijazna itd.

Ja, tolko o osebnosti zdej pa o mojih sanjah nasploh. Moje največje sanje so postati pevka, plesalka in igralka kar bi si res zaslužla. Pa tud obožujem modo. Želim si da bi bla tud na kakšnem poslovnem področju dobra ampak predvsem pa si v tem trenutku želim postati še farmacevtka. Aja, pa tud rada bi AUDI8 in album vsaj kakšn od katerega pevca al skupine al pevke. Neki že*-*.

Bol bedno vem. Ampak naslednjič se bom pa bol potrudla<3
06. maj 2014
Neext
06. maj 2014
nekšt
06. maj 2014
u170748
u170748
next
07. maj 2014
u171465
u171465
next
07. maj 2014
takoj bom napisala zdele
07. maj 2014
u171439
u171439
NEXT
07. maj 2014
Spet bom neki objavla. Zdej bom pa objavla koga mam najrajš izmed glasbenikov. Prve na lestvici top glasbenikov so itak Little Mix, noben ni boljši od njih one so najboljše in nore tko k jst . No, najljubša članica te skupine mi je ubistvu Jade mogoče čeprav tud mogoče Jesy. Ne vem no. Skratka, one mi pomenijo največ izmed vseh glasbenikov. Poleg tega da sem mixerka sem pa tud čisto normalna belieberka, sori hejterji s tem se boste pač mogli sprijaznit. Ja, tud Selenatorka in Swifterka sem mogoče directionerka pa ne glih haha. Ampak nohate vsem ki tole berete ne glede na kaj ste<3.

Ja, zdej bom pa spregovorila mal o teh najljubših muskah. Najboljša je itak Salute-Little Mix ki sem jo spoznala pred kratkim včasih mi je bla pa od njih Wings tako da ja<3. Sem res ena salute mixerka!

Zdej bom pa pisala o eni moji zgodbi ki se mi je pripetila!
No, spomnem se ko sem enkrat ko sem bila mala padla iz kolesa. Ko sem padla iz kolesa mi je začela tečit kri in res velikrat se mi je že zgodilo da sem padla iz kolesa:c. Planila sem v jok in umirila sem se ko mi je mami povila mojo nogo in tak čudno je zgledalo moje koleno in bla sem stara tak ene 4-6 let. Tam nekje ja mogoče več haha.
Skratka ja to je bla res ena slaba izkušnja ampak zdej se res najboljš z biciklom znam vozit .

Zdele se bom pa opisala po samem izgledu. Sem zlo visoka ampak res zlo visoke in mam rjave oči pa tak malo na blond lase drgač pa po večini rjave sam tak mal na konci mam blondi laseke hehe. Ne vem koliko merim sam vem da sem zelo visoka tak da ko me boste videli se me bote ustrašli po vsej verjetnosti . Aja, pa svetlo-temno polt kože mam al kak :"D

Pričakujem nexteke! Komentarčki, nexti, predlogi o čem bi lahko še pisala, kritike, pohvale..
07. maj 2014
u171439
u171439
NEXT.♥
07. maj 2014
kak se ti zdi?
07. maj 2014
u171439
u171439
Fuul dobr.♥
07. maj 2014
Neeext. Super je <33
Lepo da si tut Directionerka
07. maj 2014
u171498
u171498
next
08. maj 2014
NEEEEXT.! AHAA ITAK DA JE POPOLNO, a veš ti to x'd <333
08. maj 2014
u169985
u169985
Next<3 ful dobr<3 (:
08. maj 2014
Waw kolko lepih komentarjev nemorm verjet*-*! Res hvala vsakemu posebej sm zlo vesela da vam je všeč in upam da vam bo potem še bolj..Next posvečam Maji ki je prva nextala, pa Dismay.*, Bruno banani.*, Nini ter pa Ajdi! Upam da vam bo všeč!
Če sem v prejšnjem nextu pisala predvsem o glasbi sem se odločla da bom tokrat pisala nekaj totalno bolj zanimivega. Ja, vem ja gremo pogledat med šolske klopi. Ja v šolskih klopeh sem po znanju odlična kar pa ne pomeni da mam rada šolo. Po eni strani že ampak po eni strani komaj čakam da pridem domov in pridem tle na igre123 !
Tak da boste izvedli tudi kako sem sploh si naredla igre123 hihihi..Skratka, v šoli nisem najbolj družabna se pa družim z nekaterimi tak da ja fino je . Ja, najljubša učiteljica mi je mogoče moja razredničarka al pa ta za gefo učitlca ja najbrž za gefo nisem čist prepričana! Skratka, mam fajne učitle bi lahko temu rekli zdaj pa kdor to vzame. Naprimer meni je fajna učitlca za slovko pa se drugim ne zdi tak al pa sploh ne. Kdor ma znanje mu je pa fajno vse !
Razpisala bom kaj ne maram na šoli:
-Da se je treba skos učiti
-Da je treba ostat po pouku včasih
-Da mamo včasih veliko domače naloge
-Da ne smemo med poukom pet
-Da mobiji niso dovoljeni pa jih učenci prnašajo (jst ne)
-Da ne smeš žvečit čigumija al pa jest sladkarije
Skratka ja te stvari mi dejansko ni všeč. Kdo ma pa sploh rad šolo? Nihče ali pa samo 1%..to sem jaz! Pa sej res rada pišem zgodbice tako da bi bla vesela če bi lahko učitlci tole pokazala sam nebom ker je sam tle !

Zdej bom pa pisala predvsem o mojem najljubšem filmu. Moj najljubši film je Pepelkina zgodba (Cinderella story) v kateri igra Selena Gomez kot najlepša in najboljša plesalka Mary Santiago in razplet je zelo dober. Gre se o tem da Mary Santiago nima očeta in zato živi pri hudobni mačehi in dveh sestrih dvojčicah kjer more bit čistačica oziroma čistilka al pa tko rečeno služkinja. Skratka zgodba se razplete tako da se Mary Santiago po prepričevanju njene BFF z očalmi (ne vem imena) odloči da bo šla na veličasten ples kjer je Joey ki ga majo vse punce rade in z njim tud pleše no in pač ma masko gor beneško ker se noče izdat da je to ona pač tista služkinja navadna. Če želite vedet kako se zgodba konča pa ne vem kaj poglejte si fantastičen film!

Tolko ta next! Zelo bi bila vesela če bi moj blog z največjim veseljem oglaševali! Lep dan še naprej!
08. maj 2014
u169985
u169985
next!! Waaa ful dober!!<3
08. maj 2014
JEEEJ.! COOL, RESNO. NEXTT <3
08. maj 2014
u100166
u100166
neeeext <3
08. maj 2014
nextt
08. maj 2014
neext
09. maj 2014
u170980
u170980
neext:3
-napišeš kej o svoji sobi + slike?:*
09. maj 2014
u163511
u163511
next
09. maj 2014
Hvala vam za nexte pričakujem da bo končno prišlo še več nextov pa tud vesela bi blo če bi nas blo 10 al pa mogoče več! Hvala za podporo, nexte in prvi predlog Free. ja dobra ideja ampak fotke nemorem objavit kr niam kamere ampak jo bom probala čimbolj opisat! Hope you like it!
Ja, tokrat bom naprej napisala nekaj o svojih hobijih. Moj najljubši hobi je petje, nato pride na vrsto še ples ker se veliko rada gibam in plešem in pojem ob pesmi. Poleg tega pa se tudi zelo rada ukvarjam tudi z različnimi športi nogometom npr. Ja poleg tega rada rišem, rada sem na compu, rada sem na telefonu in še bi lahko naštevali ampak res najraje imam petje kar so moje resnične sanje*-*. Ja, pa telefon upam da nov dobim bi bla ful vesela . Pa mogoče tablco pa ko kamerco dobim bom pa objavla še kakšne fotke*-*. Jap!

No, opisala bom tudi najljubšo pesem. Prve na lestvici top mojih glasbenikov so zagotovo Little Mix in sicer mi je najljubša Salute ali pa Wings. Ja, to je top pesem*-*.
Od njih so mi še všeč:
-Turn your face
-Move
-Always Be Together
-Make You Believe
pa še veliko....Od ostalih izvajalcev bom pa vidla bom drugič objavla.
No to je ta pesem Salute, najboljša je*-*.

Kr poglejte si jo pa povejte če vam je všeč. Vsako mnenje bom upoštevala #NOHATE vsem ne glede na to ali vam je všeč ali ne.
No, povedati moram tudi da še rada pišem zgodbice pa take stvari btw.
No, seveda bom še opisala sobo na željo Free. slikice ne bo soriii kr ne morem.
Skratka soba je velika in lepo pospravljena. Imam dve ločeni omari. Eno imam za obleke, kjer imam zbrane in zložene hlače skupaj v prvi predal, majice skupaj v drugi, na tretji predal grejo krila in oblekice, v četrti predal pa nekaj zasebnega. Skratka, vse kar potrebujem. V drugi ločeni omari imam knjige, učbenike, delovne zvezke, zvezke lepo zložene skupaj, razne liste itd. Skratka, imam sobo lepo pospravljeno*-*. V sobi imam kar dva pograda to pa zato če pride kdo prespati k nam da pač gre na primer na 1. ali 2. pograd. Morte mi verjet ker mam res ful lepo pospravljeno ker redno pospravlam in počistim*-*. Potem imam tudi dva okenca in pa mizo na kateri imam svoj računalnik. Potem imam na stenah in vratah polepljeno polno posterjev od Little Mix do Taylor Swift*-*.

Hočem dobit 10 nextou pliss pomagite mi vsi:*. Aja pa hvala vsem pa upam da vam je všeč! Komentarčki, predlogi, mnenja, pohvale, kritike..vse!
09. maj 2014
Sobica ♡ neeeeeeext, sevede !!! ;*
10. maj 2014
u171219
u171219
nekšt
10. maj 2014
u170980
u170980
neeeeeeeeeeeext:3
10. maj 2014
u100166