Forum
u147130
u147130
Lej še en blog! Dougčas mi je pa bom mau pisala. Spizdi če ti kej ni prav. Neki za začetk.
GDO SPLOH SM?
To se uprašam vsak dan. Vrjetno samo še ena grda debela punca, ki rada izgovarja besedo NOBEL in uporablja smeškota .

F E J K F R E N D S
Preveč jih je. Hočjo bit moji prjatli sam zato da bi se lahko važl kok majo frendov. Res mi žrejo žiuce. Prou faca jim pove da vejo da so neki več. Tok mi grejo na žiuce tisti k prou povejo: ''Uuuu js mam pa novo frizuro.'' Še hujši so pa tisti k rečejo: ''Uuuu js mam pa nove uhane,'' pol ti pa une uhane skori u nos zatlačjo. Tega js NE prenašam.

I G N O R E F R E N D S
To so pa tisti ki jih 5x pokličeš pa se pol delajo da te ''niso slišal''. Sorri ampak men gre to še bl na žiuce od unih važičou. Kr neki se delajo da te niso slišal! Dobr naj si grejo po slušni aparat če ne slišjo, sam k jih 5x pokličš pa zravn treplaš pa rami al pa po hrbtu so pa neki nerazviti čudaki. Sorri če sm koga užalila sam tok pač je. Sej drgač so okej sam učasih so pa tok nadležni s tem ignoriranjem da je kr joj!

R E A L F R E N D S
Teh je premalo. Z njimi si lahko use zaupaš pa ne povejo nobenmu nobene skrivnosti. To so tisti ki te razumejo, tisti s katerimi se lahko zafrkavaš iz ush! Sicer jih je malo sam se rajš z nimi družm kukr z fejk pa ignore ''frendi''.

W E I R D P E O P L E W H O W A N T S T O B E Y O U R F R I E N D S
S tem ne mislim prjaznih ljudi ki jih ne maraš ampak nekih čudakov k čudn gledajo pa so przadeti. Pr nas jih je ene 5. ne sam iz našga razreda ampak iz useh 7. razredou.
BEREŠ AL NE JS BOM TO PISALA!!!!
17. november 2013
u156558
u156558
next<3
17. november 2013
u155980
u155980
neeext
17. november 2013
u153572
u153572
next<3
17. november 2013
u147130
u147130
Food<33

Top hrana<33
1.Lazanja. Resno. Tok je dobra. Sploh neznam opisat tistga dobrga občutka k si čist zapacan z lazanjo . Ne razumem ljudi k nemarajo lazanje. Škoda de je ni nikol u šoli za malco al pa kosilo :c. Začela sm jo jest zarad Garfielda
2. Pica. Nimam besed. Najbolša je una k je na sredini tanka na robu pa debela. Hehe.
3. Amm pomfri. Tok je fajnnnn. Res nemorm več napisat o njem.

Top dodatki.
1. Kečappp je tooooooook dobr ejj. Tud maja ga ma rada<33
2. Kisla smetana. Ful mi je dobra. Ponavad si je ful dam na tortilijo<33
3. Majoneza in ajvar. Oboje mi je dobro sam majoneza je najbolša s kečapom ajvar pa s čevapi

Top prigrizki.
1. ČIPSSSSSSSSSSS. Najbolši jee<33
2. Perutničke. Nevem če veš kere. Amm Clipsy. Uglavnem ful so dobre.
3. Bobi palčke. To so une k so slane x'd

Top pijača.
1. Čajj. Najbolši je z gozdnimi sadeži<33
2. Voda. Una iz pipe.
3. Limonada. Kisla al pa ne dobra je x'd
Mau bom povedala kok je blo dans. Pr DKE sm 5 dobila. Jupii x'd. Sam pr naravoslovju je blo najbolše. Mi smo najbl glasn razred na šoli in nas razredničarka (naravoslovje uči)zmeri krega kaj smo tok glasni. In pol danes uno se zmenmo da bomo čist tihu. In pol ona pride u razred pa nas začne čudno gledat k smo bli tok tihu x'd. Js sm mislna da bom počla od smeha. In pol ni sprašvala k je miklavž. In pol en reče:''Nerabte letos nč sprašvat ne spomin za miklavža'' x'd. Zmeri je ful fajn pr naravoslovju. Pr zgodli smo šli u knižnco in smo tm mogl poiskat neki. 2 odmora nam je uzela!!!!!!!!!!!

__________________________________________________________________________________
No ja tok za danes. Vem da že dougo ni blo nexta sam zmeri k sm mislna napisat so me odgnal od kompa x'd
05. december 2013
u155980
u155980
neext *.*
05. december 2013
u147130
u147130
Za mojo Majo<33 (tud če nisi moja Maja preber cx)
Majaaa. Tokk maš lepo ime. Ti men vedno polepšaš dan. Jebemti gdaj boš prebrala tisto knjigoo!! js sm jo u 2 dneh . K dobim Just Dance 2014 morš TAKOJJJ k men pridt. Sej ubistvu med nama ni take velke razdalje . Danes je blo najbolše. Ti hočš Mio porint na cesto pol pa tvoja mami pride. Hahahahhhaaahhhahahahaahahaha . Mogla sm to napisat. Uglavnem preidimo k bistvu. Js te mam najjjjjjrajši. Nevem kaj bi brez tebe<33. Res se nočem (spet) skregat s tabo ker si najjjjjjjjjjjjjjjjjbolša<3333. Lej kok sm j-jov nardila cx. Žani morva enkrat Labello uzet cx (če nočeš batin rajš ne cx). K bo snega več se morva it kepat. Zebst me je začelo cx. Medve sva kokr pica pa kečap, lazanja pa sir, či pa gumi,... Zdej si pa predstavli kaka bi bla pica brez kečapa, lazanja brez sira pa či brez gumi. KATASTROFAA!!!!!!!!!! Kaj hočm s tem povedat? da te mam najjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjrajšii<33 (tok dost j-jov sam zate cx)
06. december 2013
u148068
u148068
enaaako<333333333333333333333333333333333333333
06. december 2013
u147130
u147130
Prosimmm. Nov 1D ff- http://www.igre123.com/forum/tema/friends-one-direction-ff/65193/
Res bi bla full hvaležna če bi gdo pogledou<33
14. december 2013
u156558
u156558
neeeext :*
14. december 2013
u159171
u159171
Next
16. december 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike