Forum
u128245
u128245
že spet. pogledam na ask in vidim kup vprašanj ki me žalijo. pa kaj sem naredila folk?se vprašam?
ko odgovorim na približno 5 vpraašanj na katerih piše da sem cipa, prasica in kurba se mi pri zadnjem začnejo solziti oči. saj nevrjamem. kaj sem naredila?
vprašanje:
dude, srsly? ženska napiše opiš me pa zravn ji piše kdo je(___________) a ti ji u glavo rečeš da je anomimc, dj kwa si delaš ask pa fb če sploh neveš kwa kj pomen, skoz se kr neki štuliš kmr kol te ni treba...? -.- srsly, get a life!

in ja. cisto me je strlo zato sem ji odpisala takole:
lajf ženska ti ga nimaš ker nimaš niti za slamo u glav da bi si jo pošlitala. in nimas lajfea ker nimas srca nimas besed da bi sploh povedala kaj je res. nimas za lajf! dgac je pa ebayu zdej spomladanska razprodaja, sicer ti bo kksn evro zmanku ampak lahko ti ga posodm ker sm radodarna. pa majkemi kaj sm ti nrdila pizda!fukej s kaktusom!ker aves btw brigej se ti za svoj lajf ne za lajf drugih ker JEST MAM SVOJ LAJF!CE GA BOM ZAGUZILA SI GA BOM TEBE TO NE BRIGA!M-O-J L-A-J-F! moj ask tvoja usrana rit. kaj tukej ne gre skupej?tvoja usrana rit ja. zato lepo pokidej prasica gnila in pejle lepo na svoj ask srt. ce ga pa nimas pa ni moj problem! pa pizda nedelej se eno fejmičko kao ena carica k mi napišeš neki kar ni res ! majkemi da si za en drek. usi se neki pretvarjate kaj ste! vsi ste hinavci in laznivci usi se brigate samo zase poj pa en nrdi mejhno napako ga je pa treba ubit? ja dej pizda a ti nimas nobene napake? a ti nis nikol zaguzila? najbrs si se vecja prasica od mene. jes usaj ne jebam ljudi u glawo in se lepo brigam zase. in ne lulej u hlace kadar ti ni treba in naslednjic dej pod neanonimno da ti bom se js kej napisala. in ja lahko bi bla tok pametna in mal pomislla da mam jes že brez tebe dost problemov in ce bi res tok ful vedla od men mi nebi to napisala. sej lah bi rekla da si ______ pa najbrs nisi. ampak kdor kol že si uspel ti je prasica. unicla si mi dan. zdej bom zarad tebe pustla frende ker nevem kdo si. o ja neki ti pa lahko povem o teb. si debela svinja. IN TI NIMAS ZA LAJF. SE NEKI. JEBI SE.

odkar imam ask mi folk vedno posilja nove in nove sovražne odgovore in vprašanja. najbrš si ga bom zbrisala. nevem. mislim vsak dan se trudim da bi bila sonce ljudem ki jih imam rada potem pa tole? mislim dej jebitese!J-E-B-I-T-E S-E! res mi je dovolj. tukaj na igrah imam vsaj prave prijatelje. (upam da niso hinavci) EMA ZALA TIM TEA IN PIA HWALA!
res ostalim pa aveste ni lajf samo pravljica. NI. live life. ne živite lajfa.ker se zmišljujete. in lažete. opravljate. in mislite kaj ste. pa ste enaki kot jaze, ali ema, grega tim. igni vsi smo enaki?pa kaj vam ni jasno?
04. april 2013
u126564
u126564
OMG! Urška pa daj naredi si tak ka te nebojo mogli več anonimno spraševat ;'(((
04. april 2013
u128245
u128245
sm si žee (:
~o bo nekst al ne?? <33
04. april 2013
u126564
u126564
seveda next <33
04. april 2013
u128121
u128121
Saam neki bom rekla (: leej btk kaj govorijo drugi k te ne poznajo vazn je da te frendi sprejmejo tako kot siij c: pa zakaj bi bla hinauc?ker vem kako boli k te obdajajo fejk frendi zakaj bi drugim jas to bolecino vracala 0.o
04. april 2013
u128245
u128245
;oo
rtm <33
04. april 2013
neext!
11. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg