Forum
Ojla, no tokrat to ni moja forum tema ampak je od TheSadGirl , ker se je odločila, da že prvi dan naredi oz. ji naredim forum temo ubistvu na hitro blog ♥. No, upam, da boste kej bral :*** Thank anyone ♥
21. oktober 2016
Next
21. oktober 2016
Hvala za Next Is.Somerhalder ♥
Awwwww... hvala ti ♡.Aɴɢᴇʟ.ɢɪʀʟ.♡ ker si hitro naredila temo ♥ Upam, da bom dobila kaj bralcev XP
Ime mi je ________, zapomni si! Pred nekaj časa sem imela še profil (bila sem rubythecat), če se me kdo sploh spomni Profil sem imela ubistvu še eno leto ne, he he :$ Zbirsala sem se pa iz nikakršnjih razlag pač nisem imela časa za igre pa te scene XP Ya, shame is here
;
KAKŠEN JE BIL DANES DAN?
Če po pravici povem je bil prav zaj**an. Takole je potekal; konec pouka;
Čakala sem (imena si bom raje izmislila) Ano, Karin in Emo. Z Ano sva šli v zgornje nadstropje, kjer sva se metali po blazinah. Potem je prišla učiteljica katero smo imeli za razredničarko pa vpraša
''Ste bili kaj vprašani?''
''Ja, jaz sem pri matematiki dobila 5,'' reče Ana. Potem učiteljica pogleda mene, v zadregi rečem
''Mene raje ne spraševat,'' zasmeji se in odide. Z Ano greve dol v avlo, ker sva čakali, da Ema in Karin pokosita. Kmalu sta prišli, potem smo se obule, oblekle in šle ven pred šolo.
''Kaj pa čakate?'' vprašam. ''Še Leona počakamo. (zavzdihnem) Sej, če te moti lahko greš'' reče Karin.
''Čakajte, dežnik sem pozabila'' rečem in hitro grem v avlo in se prerivam skozi gručo mlajših učencev. Hitro pohitim, da ne gredo. Leon odpre vrata in steče k njim. Pridem ven oni pa tečejo. Resno!? Idijoti! Kako lahko! Me samo iskoriščajo, da dobijo te pofuka*e bonbone!?
Z njimi gre še Gašper... tega človeka res ne prenesem. Sploh ne mislim hiteti! Ampak jih vendarle prehitim.
''A ne greš z nami?'' reče Leon.
''Zakaj že? Sej me itak niste počakal,'' rečem zamrljivo.
Potem se vmeša Gašper in reče
'Dam ti deset centov, če spizdiš,'' okej to je že višek...
Pohitim, da se jih znebim... pa tudi, da se znebim bližine njihove družbe. Gašper mi v glavo vrže tistih njegovih deset centov. To kar se je zdaj zgodilo res nisem pričakovala... Karin, Ana in Ema se zasmejijo! Kaj ta prekleta, grda, debelušna Karin! Potem mi pa ONA govori, kaj sem 'grdo' rekla! Prekleta debela prasica!
Potem sem si šla v pekarno kupit čokoladni rogljiček. In hitro šla domov. Prasička grda... zamerim jim! Tisti trenutek so mi v očeh prav gorele, vroče, debele solze. Ampak jih nisem izlila... tokrat se jim nisem dala!
**************KO JE TA GRDA KARIN KAO NEKI PAMETNA... PFF***********************
''Zakaj ste tok teh sladkarij kupil, če itak ne bomo vsega pojedl'' reče Edin.
''Ker mamo tebe v razredu'' mu kao zabijem.
Karin se je že hotela zasmejat potlej pa reče
''Okej (moje ime) to je bilo pa že nesramno''
Pa pismo kaj bi!? Sej sm za zajebancijo rekla pa nism njej... ona bi se cmerla pa zamerla... pol k mi ta ta gadn gašper vrže v !!!GLAVO!!! teh 10centov ji je pa smešn!!!
__________________________________________--
Ajde vem, da ni neki ampak ok....

21. oktober 2016
Next
21. oktober 2016
Še kakšen Next?
24. oktober 2016
Next
24. oktober 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg