Forum
★Heii
★Imam novo temico
★Torej to je moj blog
★#iloveitaly
★ Za začetek rabim 5 nextov please ?!

03. julij 2016
u213326
u213326
nextttt
03. julij 2016
u213751
u213751
Next
04. julij 2016
nexttt
04. julij 2016
1. NEEXT.♥

♥Sem Patricija. Stara sem 14 let in zdaj grem v deveti razred x'd. Zelo sem si želela imeti blog. Čeprav ste mi dali samo tri nexte bom nadaljevala *0*. Zelo rada imam znano Ariano Grande in manj znano Piper Curda. Rada imam živali, sem vegeterjanka in velika zagovornica živalskih pravic. Iz mcdonaldsa jem samo sladoled z čokoldanimi bonbomčki in karamelnim prelivom. Morate enkrat poskusit ! Torej jaz hodim na jahanje že od četrtega razreda, torej že pet let in jaham kobilo Iris včasih tudi Vesno. Rajši imam Iris, ki se tudi prodaja in mi je bomo kupili saj imamo veliko posest(ali kak naj rečem) in imamo tudi hlev za konje, ker imam že žrebca Browna. Upam, da se bosta z Iris ujela. Tudi Vesna se prodaja, amppak je najveretneje ne bomo kupili razen če se ne bo našel kupec(če ne bi nobenemu mogli prodat bi jo poslali v klavnico). Torej zelo rada imam konje še rajši pa mačke, pse in hrčke. Doma nimam mačke in je tudi ne bomo imeli, ker se moja psička Neli(posvojena) ne razume z mačkami. Neli je stara pet let, dobili smo jo, ko je bila stara cca.3 leta tako, da jo imamo dve leti. Podobna je nemškemu ovčarju. Hrčka nimam amppak si ga zelo želim. Pa dovolj o živalih. Letos grem na more za dva tedna v Grčijo z Klaro, z katero sva se spoznali preko iger 123, in sva se 25.junija srečali v živo, je ful lepa pa prijazna in sva bestiki, tudi ona gre zdaj v devetega in vpisali se bova na isto gimnazijo, da bova lahko skupaj. Pa bom sam povedla še kako hišo imamo. Mi imamo res velikansko hišo. V hiši imamo bazen, pa imamo ful moderno hišo, odzunaj je bele barve x'd. Jaz imam res velikansko sobo, malo večjo od sobe moje destletne sestrice Tine. Vso pohištvo imam bele barve, in res pazim, da jo imam vedno brezhibno pospravljeno. Za našo ddvorišče lahko rečem, da je malo manjše kot so posesti. Imamo zelo lepo dvorišče, ker imamo vrtnarja, ki nam ureja, da imam travo brezhibno. Zunaj imamo dva bazena, ki nista napihljiva in sta en kvadtrane oblike in en pravokotne sta pa ful velika in en ma skakalnico <33 Dosti-krat se z nami v bazenu kopa moja psička Neli. Imamo pa razgled na morje saj živimo v Kopru. Pred tremi leti smo še v Mariboru amppak smo se preselili, ker imamo tu lepšo hišo. Maribor še kr pogrešam, amppak sem v Kopru, oziroma Izoli spoznala mojo prelepo Klaro. No poleg naše hiše je še ena posest, samo, da ni hiše je hlev in ta posest ter hlev sta naša. Na tej posesti imamo še pašnik, tako, da se lahko Brown pase in kasneje se bo še Iris in maybe Vesna. Torej, moja mami je noseča v devetem mesecu, rok ima čez en teden, in zdravniki so povedali, da bosta dvojčici- juheeeeej ! Tina and me se že ful veselilva, ker imav radi mlajše otrokce. Moja mama je mene imela že, ko je bila stara 20 let in zdaj je stara komaj 34 let, tako, da še ni prepozno za otroka. No mami in oči sta se z najino pomočjo odločila, da bo deklicama ime Eva in Ariela. Pa če vas že zanima mojima staršema je ime Ana in pa Luka. Ful sta prijazna, mi se vedemo tak, kot da bi bili prijatelji in sta rez razumevajoča. Zdaj pa še kako se imam v šoli. Imam same petke pa pet štirk čeprav se ne učim dosti, razen eno dvojko imam pri matematiki, ker je naša učiteljica ful stroga. Pa pri matematiki imam še štiri štirke in tri petke, štiri imam zaključeno. To pa je vse, upam, da vam je zanimivo. Čuuuuči !

04. julij 2016
u186827
u186827
Next, vsega ti ne verjamem čisto, ker bi pol mela popolno življenje, ki ga nekak nima nihče, ampak mi je všeč
04. julij 2016
u213326
u213326
nextt, Rock style girl kar verjami ji, ker sm jaz Klara pa sm bla že pri njej doma x'd
04. julij 2016
u213540
u213540
nexxt, ful dobro pišeš Patri, no Rocky Style girl ma prav sm jaz sm bla že pri tebi tk, da vem, da ti lahk vse verjamem
04. julij 2016
1. NEEXT.♥

♥Za začetek, Rock Style Girl. Hvalaaaa za nextt amppak to, da mi ne verjameš... Klara pa Ajda sta ti potrdili, da mi lahko verjameš. No moje življenje je res sanjsko tega se zavedam, čeprav se mi dogajajo tut grde stvari naprimer, da mi je predkratkim umrl kuža Ron. Tak, da nočem več slišat besed POPOLNO ŽIVLJENJE. Če mi ne verjameš pa me to ne briga. Torej v prihodnosti si želim imet fanta, nogometaša x'd. Mogoče se mi bo to uresničil, ker moj ati pozna dosti nogometašov, ki imajo lepe sinove moje starosti in so ful dobri v nogometu. Z njim bi mela dva otroka, al dve punčki, sam the best pa bi bilo če bi imela punčko in fantka. Starejša naj bi bila punčka, tamali pa mlajši za dve leti. Punčki bi bilo ime Alexandra/Kaja fantek pa bi bil Jakob/Gal. Ko bi bila velika bi imela dva kužka, fantka in punčko, rešenca iz azila. Pa imela bi tri mucke. In enega hrčka. Konjev bi imela največ tri. Zdaj pa k hiši. Hišo si želim imeti praktično tako kot zdaj, le, da ne bi odzunaj imeli dveh bazenov amppak enega. Torej imela bi hišo pri morju- v bistvu tako kot imam zdaj. Amppak zdaj mam sam razgled na morje jaz pa bi bila tak, da bi mela konec dvorišča in bi bilo poleg dvorišča morje, da se bi lahk šli kopat, amppak da ne bi bilo plaže tam. Torej kakšna bi bila soba Alexandre/Kaje (rajši bi, da bi bila Kaja). Imela bi belo/roza steno in posteljo v obliki krone princeske x'd. Po stenah bi imeča nalepkice princesk ali vil kaj ji bo boljše. Imela bo bele omare z roza odpiralniki. Imela bo pa še veliko košarico plišastih živali/punčk. V sobi bo imela akvarij, ki pa ga bom čistila jaz. To bo soba Kaje <333 Jakob/Gal (rajši bi, da bi bil Jakob) bi imel sobo z modro/belo steno. Posteljo bi imel v obliki formule ali nogometne žoge odvisno kaj bi hotel. Steno bi imel prekrito z nalepkami nogometnih žog ali formul. Imel bo kpšaro z plišastimi žogami, zmaji in avtomobili. Pa omare bo imel modre barve. Seveda bosta otroka, ko bosta odrasla imela sobo po izbiri. Aja, pa Jakob bo imel v sobi kletko z hrčkom, seveda pa bom jaz skrbela za njega. Za hrčka, ne Jakoba oziroma za Jakoba tudi sm povedla sem, da bom skrbela za Jakoba, da neboste misli, da bo hrček za njega. Moja perfect služba bi bilo, da bi bila veterinarka, ali pa manekenka. Vsi mi pravijo, da mam ful lepo postavico. Drgač mam take lase kot ma punca na moji profilki zarad tega to profilko. No torej dolge črne lase. V prihodnosti bi z mojim možem in otrokoma odpotovala v Irsko, Italijo(to itak sm že) in na Švedsko x'd. Pa še kam. No, to o moji #upamda# prihodnosti. Ker bi kot veterinarka/manekenka dosti zaslužila, si bi lahk tako življenje privoščila. In seved tudi hišo na spodnji sliki. Jaz bi mela tako hišo. No sj je še kr podobna naši sm, da mamo večje dvorišče&dva bazena. Jaz bi točn tako hišo mela samo večje dvorišče pa poleg morja. Pa upam, da vam je zanimivo *0*

04. julij 2016
Jaz tudi noro obožujem živali sploh pande *w* Sn že jela toti sladoled in je booožanskii. Bazen imate v hiši resno? toooooooooooop jas si tuji to želim že od malega <3
Jas bi tuji mela hišo ob morju *w*
Moja sestrična je veterinarka in je ful zadovoljna z službo pa ja jaz bi tudi bla ker res bi rada pomagala živalcam.

Ful zanimivo pišeš res..
Next čimpreeej <3
04. julij 2016
u213540
u213540
nextttt, omg jst tut hočem mettako hišo
04. julij 2016
nextt o, jakob je res cute ime
04. julij 2016
u186827
u186827
Next, saj nisem nič slabega mislila, če maš tak super življenje, sem res vesela za tebe
Res ful dobro pišeš, pa jaz bi tudi šla na švedsko
05. julij 2016
3. NEEXT.♥

♥Torej zdaj pa še moj najljubši nextt do zdaj ! Prvo bom predstavila my mother. Moji mami je ime Ana sam šest dni še morem počakati pa bom dobila dve novi sestrici <3 No mojo mami včasih kličem Mami Ani, sam ponavadi samo mami x'd. Moja mama je po poklicu frizerka. Zgleda ful mladostno, moje sošolke, ko so jo prvič vidle so rekle << Patricija zakaj nisi povedala, da maš starejšo sestro !!! >> x'd Je ful vredi mama, je mama prijateljica sm včasih je tečna pa začne razlagad neki o službi naprimer : Patricija veš, danes je moja sodelovka Mojca eni stranki za kar en centimeter preveč postrigla lase in potem sta se opravičevali !!! Mislim to je zelo bedno poslušat. Sory mum. No moja mama ima modre oči in srednje dolge blond lase, pač no dolge sam ne do riti. Njena najljubša žival je hrček pa pes in mačka, sm konjev nima tak rada pa je ata potem ožaljen x'd. Stara je 34 let in 4 avgusta bo 35. Na živce ji gre, ko mora posodo umivat in največkrat to delo preloži na očija. Njeni mami, torej moji grandma je ime Doroteja očiju pa Štefan. Obadva sta še živa tam nekje stara 60 let točo nevem. Ima pa še brata Aleša. Aleš ima punco, oziroma ženo Loresano z katero ima dve posvojeni punčki iz Afrike, ker je pač on neploden x'd. Vem, da je čudno, da to omenjam ne si zej mislit, da sem čudak sj v filmih je tudi dosti neplodnih ljudi. No ena punčka je stara pet let, ime ji je Liza ena pa je stara komaj eno leto ime pa ji je Gajidi. Tolko o mamini strani pa about my mum. Zej pa o očiju. Očiju je ime Luka, star je 35 let rojstni dan ima 1 julija. Tudi on je lušen, zgleda kot 20 letnik. Ne vem kak naj rečem amppak ma sixpeke x'd. No sj men to ni tak fajn, ker ko se sama sprehajava, ko ni mame poleg ga vse ženske osvajajo. Sm on jim nič ne odgovori. Njegovi mami so my grandma je Alenka and my granpa is Gorazd. Sta ful prijazna tut stara okoli 60 let. Babica ima rojstni dan 2.aprila dedi pa 23. oktobra. Aja pa babica Doroteja have birthday 19. avgusta dedi Štefan pa 7.marca. No moj ati je zelo prijazen samo, ko sem dobila dvojko pri matematiki mi je rekel, 3 mesece brez jahanja ! Seveda je tudi to držalo. Ati ima eno sestro, ime ji je Martina in brata Egona. Martina je rodila danes ponoči ob 0:22. Pa je mela rok za danes. Rodila je fantka kot je bilo načrtovano ime mu je Jernej. Ful je luškan in zdaj, ko prideta na svet še Eva pa Ariela bom imela pet malih otrokcev za igrat ! Torej Liza, Jernej, Eva, Ariela in Gajidi. Zdaj pa nazaj k Martini. Martina ima fanta Roberta, z katerim se je poročila pred enim mesecom, tak, da je že mož, no. No brat od očija Egon ima ženo Simono z katero imasta dva otroka. Imasta sina in punčko. Sin je star 15 in ime mu je Anej. Ni mi fajn, da je star tolko približno kot jaz, ker ko pride na obisk mi starša pravita : Pojdi se malo igrat z bratrancem Patricija !!! Mislim daj no, sj nisem petletnica. Njuna hčerka Lia pa je stara dvanjast let in se z njo TOP razumeva. Ful je zabavna pa to. Tak pa sem predstavla vse člane. Samo bom še malo več napisala o članih, ker če ne bi bi bil to zelo kratek nexxt. Aja, ups še mojo sestrico Tino moram predstaviti. Tina je ful fajna sestrica, stara je 10 let in, ko mame pa ateja ni naskrivaj jeva sirove smokije x'd. Ful ma rada vse živali razen konjev nima preveč rada. Čez dve leti al pa, ko bo stara 11(6.oktobra) se bo lahko registrirala na igrah 123. No njena najlubša sladkarija je borovničeva sladkorna pena *0* Torej this is my family. Pa tu je link še od mojega družinskega drevesa : https://www.myheritage.si/site-family-tree-362531511/vidi%C4%8D Byeee !

05. julij 2016
u213751
u213751
lol sam ti imaš pa res sanjsko življenje
Next
05. julij 2016
u186827
u186827
Next, kaj pa je tvoj ata po poklicu, mislim od frizerstvo ne obogatiš ravno
05. julij 2016
nextt, supr družina Patri
05. julij 2016
u209548
u209548
Nexttt
05. julij 2016
Neext super družino maš.
05. julij 2016
Next
06. julij 2016
4. NEEXT.♥

♥Kot veste ima vsak v svojem lajfu sramotne trenutke. Sama jih bom predstavila. Idejo sem dobila od Sare uporabnice Fantaasty*. Res hvala vsem, ki berete moj blog sem ful vesela <333 Sramotni trenutek 1 je najmanj sramoten 10 pa najbolj x'd.

1. Ko sem sprehajala mojo psičko Neli pa sem se zaletela v ono štango od uličnih luči pa me je videl moj sošolec x'd

2. Ko se je neki gospod poleg menev trgovini sprdnil pa se je začel dret na glas, kaj gledaš saj ti tudi prdiš !!! Pa so naju vsi gledali bla pa sem v trgovini z mojo bestiko Klaro

3. Ko sem bla stara 10 let pa smo bli na morju in sem mela oblečene prevelike kopalke pa so mi dol padle in so me vsi vidli nago x'd Ker sem bla še v plitkem delu morja.

4. Ko sem skakal na našem trampolinu pa je prišla na obisk mamina sodelovka pa sem delala salte pa se je drla kako gibčna sem in uaaauuu, kake salte dela Laura. Pač zamenjla me je z neko Lauro, pa mi je namesto Patricija govorila Laura.

5. Ko sem bla na rojstnem dnevu od sošolke Klarine pa sem n glas rignila, ko sem se cocacole napila x'd

6. Ko sem padla v trgovini pa sem naredla špago, po pomoti pa so me vsi čudno gledali.

7. Ko sem srečala pijanca pa me je hotel objet, sprehajala sem se z mojo sestro Tino in potem naju je lovil po ulici, midve sva pa bli 11 ulic oddaljeni od doma.

8. Ko sem po pomoti v najstrožjo učiteljico na šoli vrgla radirko, ker sem misla podat sošolki, ki je bila za učiteljico pa me je prosila če ji jo posodim

9. Ko sem klepetala z sošolko v šoli pa me je učiteljica poslala ven iz razreda x'd

10. Ko me je neka gospa zamenjala z neko Nežo pa me je primla za roko pa sva dolgo hodli pa sva prišli pred neko hišo in je komaj potem ugotovila, da me je zamenjala z eno Nežo.

To so moji sramotni trenutki. Mam jih še polno samo zdaj sem naštela najbolj stramotnih 10. Upam, da vam je moj blog zanimiv. V nasljednem nextu bom pisala o mojih prijateljih v real lajfu pa o prijateljih na igrah 123. Adijoo !

07. julij 2016
Neext
07. julij 2016
Next se opravičujem ker oglašujem http://www.igre123.com/forum/tema/keri-je-bolj-cute/186212/
07. julij 2016
u209548
u209548
Nexttt pa podobno 10. Se je meni na bazenu naredilo*0*
07. julij 2016
ful dobr, sam useen mal preveč kičasto oz. preveč popolno, kot je že prej ena omenla + neext
07. julij 2016
hahahahahahahhaha
Next <3
07. julij 2016
u186827
u186827
Next, maš srečo, da se ti ni kaj bolj sramotnega zgodila, meni se zdi nahujše ono s kopalkami
07. julij 2016
Neeext!<3
Topp *_*
07. julij 2016
Nextt
11. julij 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg