Forum
u164327
u164327
ღ Ja vrjetno si zdej mislte oh ne se en blog ampak ja….haha. Upam, da vam bo vsec :3 Neda se mi naklad just dont spam, ker vs bom blokirala..razen ce pises blog pa ce bers mojga lol. ok read now ↓

! 20 FACTS ABOUT ME !

1. Vcasih, ko sm bla mlajsa smo mele tak klub k smo reseval polze in smo mele ceu klub in smo jim delal take hise pa iz listja smo jim delale nevem kaj use za jest haha..in pol une k so se poskodval smo jih opreiral :3

2. Ful mam rada vse take pijace kot so: arizona, aloe vera pa ksne take caje alpa kej

3. Nevem zakaj ampak komi cakam, da bo božič pa december..

4. To leto hocm met dobre ocene sam mi grejo ful nazivce nivojske skpuine pr matematiki k so u mojm nivoju najvecji kreteni -.-

5. Obsedena sm z american horror story pa z pretty little liars

6. Ful bi rada doma mela vec zivali une kjut muckee pa zajčkee pa miw :3

7. Nazivce me gre k sm u stunfih in pol stopim na kei mokrga ne no

8. Ful mam rada pospravljeno sobo ampak cez tedn je zmeri usaj mau razmetana k nekak ne najdm casa, da bi pol pospravla

9. Zadne case se mi ful neda v solo tak nevem kak bi opisala filing

10. Obooozujem film Mean Girls, mer je tok abcdghijkl *_* so fetch!

11. Vcasih ko nemorm spat snemam na fon neke cudne videe sebe in pol kr neke cudne frise delam

12. Velikrat hodim v spanju in kr neki govorim pa kricim pa uno wtf haha?!

13. Sovrazim, ker je sola tok zgodi hah

14. Odkar sm dubla zvezdice sploh nemorm jest čipsa oz. ga ful tezko in to ni kul

15. Nazivce mi gre tak folk k je totaln attention seek

16. Ful mi je biu vedno creepy un sesauc k je telebajse lovil

17. Ok pri men je zmeri tak ko se zju3 zbudim zgledam k en gnoj in tko je tud cez dan pol pa zvecer k sm u pizami ze pa se odpravlam spat pa kr na enkrat zgledam dokej dobr like wtf?

18. Obooozujem karksnekoli parke kot so gardaland, disney land alpa kej z dinozavri always

19. Ful rada nosm pajkice nevem zakaj ok

20. Ok konc sm haha

Oki vem, da ni neki ful woow ampak naslednic bo dalsee pa proooosim napisete o cem nej pisem :3

13. september 2014
Neeeeext.
Family?
13. september 2014
u164327
u164327
tenks al lahk mau oglasujej da bo se kdo brau
14. september 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext *O*
it is like perfect (bc i do all the things above xđ)
18. september 2014
u164327
u164327
and i like u:3 ma haha bom pisala mogoce mau kasnej alpa cez vikend ker ju3 pride ena sosolka k men in nevem ce bo cas miw:3
18. september 2014
u169476
u169476
neextt
18. september 2014
u164327
u164327
jutri dobite:3
18. september 2014
u164327
u164327
Okej dans bom pisala o........GARDALAND :3

Jup okej odkar smo sli v Gardaland je neki casa ampak je blo toook hudo in če bom mela srečo bomo vrjetno šli letos še enkrat! Pac zto nism cis prepricana a nej zdej pisem o Gardalandu al pol tkoda ce vm je kul bom zdele in pol se enx napisala o tistih stvar novih k sm sla :3 Ok? upam, da bo kul.

Ok prevec blebetam vrjetno vsi poznate Gardaland v Italji pac mi smo sli jst, moja mami, sestrična pa še en prjatu in je blo ful fajn sam najprej smo se ful doug vozil and i was like dying in the car Ampak pol k smo prisli sm bla like yey.

No, ko vstopis se najprej menis neki za karte pa to..

No js vem,da smo najprej sli na Atlantido pac ful je fajn in se pac na nekm čovnu po vodi peljes in vmes so taki kipi in pol te 2x tko spusti dol kot vlakec smrti sej ni tko hudo sam pol si ful moker haha ampak ja res ful je fajn!

Magic House

To je nekaksna hisa ane k pac se najprej peles z nekim dvigalom k neves a gres dol al gor pol pa je tm ena dvorana in se usedes na neke sedeze in gre gor in dol in pac uresnic se samo uzadje premika sam mas tak filing in pol kr mau orentacijo zgubis..

BLUE TORNADO

No to vrjetno vsi poznate ne pac to je kao najhujsi vlakc v Gardalandu in pac kr na glavo te premetava pa tko tm k so tirnce kr dol visis pa ful gre hitrooo tkoda se v 1 minutki alpa 2 minutkah konc :3

Ortobruco Tour

To gres na neko gosenico in tko lusna voznja na vsake tok gre hitro ampak te nic ne premetava js sm se skos smejala pa se slikajo te nakonc :'D

DOREMI FARM

Oki dont judge me. to je pac neka farma za otroke. gres v vlakec in se peljes medtem ko te zivali take seveda, ne žive pozdravljajo. Ok sori dont judge.

L'ALBERO DI PREZZEMOLO

Ok to je ta zmajčkova hiša ko je tako velko drevo k razgledan točka c:

COLORADO BOAT

Oki to je tok kul haha pac gres v en tak coln k zgleda k un iz lesa in se peles po eni taki progi neki casa pol je pac tak vzpon navzdol in te tak vrze v vodo hahah :'D

I CORSARI

To je tak kul gres na neke colne in se peles po neki jami gusarjev pol je kao neka kanalizacija k se ples pa so taki zvocni effekti pa tko ful hudo pa se svetio diamanti pa pol je se tak gres mimo gusarjev k se kao bojujejo inskos mislis da ti bo krogla v glavo priletela

JUNGLE RAPIDS

Too je najace gres na neko tako gumo in se gor peles in gres cez nek vulkan pa pol se cez tako deroco vodo pels pa njprej je dzungla pa pol je se afrika pa se coln obrača glede na tok vode in je pač ful carskooo :3

Eto to je to kar smo sli je se veeeeeeeliko več ampak v 1 dnevu nismo mogli tok bom pa definitivno sla se na kej, ko bomo sli še 1x če bo po sreči in bom še napisala več o tem!

X
19. september 2014
Neext
19. september 2014
u169476
u169476
neeeext
20. september 2014
u164327
u164327
Okej torej dans bom pisala o mesnih časih pač če stekate..( poletje, jesen, zima, pomlad ) :3 Tkoa ja...

POLETJE:
Oki js obožujem poletje zrd tega, ker ni šole to je valda najbols. Ampak mi je tudi vsec, ker je toplo lahko si v kratkih rokavih pa na morje greš in pač mislim, da je to obdobje, ko si res na off in pač lahko delaš kar hočeš in ker sm js rada bol na free mi je všeč če grem lahko spat kdr hocem in vstanem kdr hocem. Pač ful mam rada poletje res wow *o*

JESEN:

Pač osebno men jesen je najm priblublen mesni čas nevem pač ostali so mi bolj zanimivi ampak pri jeseni obožujem barve sploh, ko listi dobijo uno rumenkasto - oranzno- rdečkasto barvo in je rees ful lepo in tak navdih je pac ahaha...Drugace mi je pa pac kot letni čas nic takega...

ZIMA:

Okeej i love winter seriously sploh komi cakam, da bo zima res. Tko je carobno sploh pa obožujem december k so lučke posod, tako vzdušje je pa obožujem te sprehodu z čajem v roki pa joj just i can't wait tud nasploh mi je vsec zima pa oh my god sneeg uno k se zbudiš pa vidiš da sneži dreamyy *o* pa ne un 2cm sneg ampak prou uno k zapada hahaha..alpa ko prids domov vs prezmražen pa se stisnes v eno fluffy odejo pa s čajom v roki joj! i love the christmas spirit and winter!

POMLAD:

Mi je pa tud tko kul no ko se narava prebuje pa glih ni tok zelo vroče ampak spet ni mraz pač lepo je ne sam pomald je glih tko sam to je glih tko en konc aprila pa maj pa junij pa takrt je v šoli najvec testou pa teh sprasevan k zaklučujejo vse tkoda ja ni tok kul...

Tkoda men osebno sta mi najbl top POLETJE in ZIMA :3

Eto to je to tkoda povejte mnenje pa se ker letni čs je vm naljubsi?

+ kaj nej naslednic pism lol
24. september 2014
Next cist cool.family?
24. september 2014
u169476
u169476
neeeext
enakozimapa poletje
25. september 2014
u164327
u164327
a lahk kdo mau oglasuje ce vm ni bed
25. september 2014
Neeeext! Js mam pa najrajš poletje
25. september 2014
u164327
u164327
Dejte idejo o cem nej pisem pa nebom pisala o družini k nočm izpostavljati sori
29. september 2014
u164327
u164327
Okej vem, da skor noben ne bere but ja..drugace pa sori ker nism nic pisala ampak sm bla zaposlena s šolo pa nobene ideje nism mela zdej jo pa mam but it's weird okay :3

MY FAVORITE STORES/SHOPPING CENTERS
1. OBi: Okej ja vem, da je cudno ampak Obi mi je vsec, ker je tko velik pa un vonj po lesu je no :3 In pac res mi je ful fajn k lahk gor pa dol tecs in pol k se zgubis pa tavas med unimi ogromni policami wiwiw..vem slisi se cudno ampak mi je zlo vsec..pac tak big place..sej sm ful malkrat tm sam ko pa grem je fino hihi

2. SUPER NOVA
Men je tko kr blizu ane sploh ce sm z avtom in ja pac vse mas notr tko za obleke, hrano, nakit, igrače/zvezke pa za jest mas mehiško, sushi pa tud picco itd..pac vse je v enmu nakupovalnem centru, i like it do you?

3. IKEA
Omfg tooo je najboljsa trgovina ceprov je ni v sloveniji ampak ja...vsec mi je k je ful velka ampak ful mi je vsec zgori k so postavljene sobe in se pol lahk tm kako slikaš pa to k mas na ogled in nekje je prov maketa celga stanovanja x'd no ja in tm prodajajo plisaskota tazga velkga v obliki korenja don't judge me. pa ful je fajn k lahko tm se kosilo pojes aveste no..

Okeej pa se trgovine k jih ne maram ful....

STORES/SHOPPING CENTERS I DON'T LIKE

1. LIDL
Moja mami skos tja hod no haha ful je bedn nevem sej robo majo ful uredu pa se, da marsi kej kupit sam kot objekt ni tko zanimiv no nevem nc tazga ni not no...

2. HOFER

Isto ko Lidl sej kokr sm rekla roba je uredu sam not interesting. Aves pa tm sploh nimajo revij a ni to kruto pa ful je mejhn in si tkoj ukrog..pa ponavadi je ful dolga vrsta, k je tok folka tm no x'd

3. MURGLE CENTER
Js nikooool ne hodm tja resno tko tja sm sla sam z mami na pošto sam je tok prazen sam eni tipi tm po lokalih sedijo, pol trgovin sploh ne dela ma žive duše ni tm pa tko ful je zanemarjen nevem no če bi ga mau usposobl bi blo pomoje več folka tm

am ja upam, da je kul + ideas!!
17. oktober 2014
u169476
u169476
Next lidl. Pa obi bi js zamenala ej a ti zivis na rudniku?? Kr je una slika suprnive v rudniku
17. oktober 2014
u164327
u164327
Hahaha a res? Aja drugace pa a ni sam ena super nova v ljubljai?
17. oktober 2014
u169476
u169476
Ja nwm js hidm na rudnik kjerjetistslikan
17. oktober 2014
u164327
u164327
js tud haha
17. oktober 2014
u169476
u169476
No pol bliz je pa moja sola os skoflca<33333