Forum
ker za zgodbice ravno nimam idej sem se odočla da bom začela pisat svoj blog:3 upam da vam bo všeč heh
ime mi je ines stara sem pa 14
prvo ena slikca od mene:3

next?
želje?

31. julij 2014
u153756
u153756
neext..zaenkrat jih šee nimam<3333
31. julij 2014
neeext! napiš kaj poslušaš, kej o svojih prijeteljih... (;
31. julij 2014
Neeeeext <3
Dunnooooooo
31. julij 2014
next
31. julij 2014
next...napiši kej o svojih lublenčkih, najbolj norih trenutkih...
01. avgust 2014
neext(:
01. avgust 2014

hvala za vse nextee<3
am prvo se vam še malo bolj podrobno predstavim heh
1.doma sem v murski soboti
2. imam dve sestri
3. 3 leta in pol sem imela domačo žival-mongolskega skakača ki je poginil 8.6
4. zdaj grem v deveti razred
5. v srednjo bi šla v slaščičarsko mb
6. sem directioner
7. naslednje leto grem najverjetneje v ny za dva tedna<3
8. zelo hitro oprostim ljudem ki jih imam rada in jih tudi postavim na prvo mesto in sebe na drugo kar je včasih narobe...
9. rada bi spoznala enga slašičarja ki me je navdušil za slaščičarstvo- buddy valastro heh
10. obužujem sadje in nutello najboj pa oboje skupaj ahhaha

next?
o čem naj pišem naslednjič?
-najboljših dogodkih letos
-opišem najboljše prijatelje
-najljuših oblačilih/kozmetiki
- dajte prdloge sami haha

01. avgust 2014
o najboljših dogodkih letos:')
neext
01. avgust 2014
u175616
u175616
next
01. avgust 2014
next
01. avgust 2014
opisi svojo sobo in dej sliko

sam predlog
01. avgust 2014
hejčii<3
odločila sem se da bom pisala o najboljših in najslabših dogodkih letos heh
najboljši:
prvi je absulutno ta ki si je zgodil ne dolgo nazaj in sicer da sta prnas prespala dva američana -austin star 15 in gladys stara 65- prišla sta sicer v skupini ki je rabila prenočišče zato so se razdelili in moja družna je dobila njiva 2, te 4 dni ki smo jih preživeli skupaj nebom nikoli pozabila<3 so res super osebe in če bo vse po sreči grem jaz naslednje leto k njim:$
drugi je pondeljek 23.6 haha takrat smo v murski soboti imeli soboške dneve (živa glasba, pijača, partyy) ahaha in takrat smo se imeli fuul fajn, sam sem mela naslednji dan mačka ahaha
tretji amm prvi maj hah čeprav smo meli deževno vreme smo se ful smejali in se v glavnem meli fajn hah
najslabši:
ko mi je umrla psička je bil resno groozen dan ker je bla stara 11 let in sem dobesedno rasla ob njej hh
pol čez tri mesce sem pa še izgubila mongolskega skakača(kar sem omenila že prej) in ja prvo je sam šepal, videl ni nič in ko sem ga vzea k sebi se je dobesedno stisnil k meni in ja naslednji dan pa sem videla da ga ni več hh
zame osebno grozen dogodek je bil tudi ko mi je mama tečnarla da si naj drugače zbiram prijatelje itd. kot če bi mi ona želela zbirati prijatelje hh
zadnji je pa ko smo v razredu zbirali denar ker smo si namesto piknika dali pripeljati pice v šolo in denar sem zbirala jaz na koncu sem ga pa zgubila ampak so mi na srečo sošolci odpusili ker se to lahko vsakumur zgodi na koncu pa se je denar našel in ja pol smo bli vsi fuul srečni haha

mislim da je to to ker se res več nič takšneg ne spomnim
02. avgust 2014
next
02. avgust 2014
neext
03. avgust 2014
neeeext
03. avgust 2014
u159129
u159129
neext
06. avgust 2014