Forum
Odločila sem se, da bom delala blog in upam da sem ga prau umestila v temo. Res newem kam naj bi to sodilo. :$
Moj blog bo predvsem o random stvareh.. Ideja za dekoracije sobe in hiše nasploh, slike out-fitov (nekatere moje kombinacije in kombinacije iz neta), ideje za frizure, ideje za makeup, nohte... Bo kakšen post tudi kajo meni (opis, 50 stvari o meni..)
Upam da boste brali. Zato najprej 3 NEXTE...

Lahko pa seveda predlagate kaj naj pišem. (:
30. april 2014
u168109
u168109
next
30. april 2014
COLL TEMA KOMAJ ČAKAM!!!
NEXT
30. april 2014
next
30. april 2014
Kaj bi radi kot prvi blog post:
-nohti
-frizure
-out-fit
-ideje za dekoracije
30. april 2014
nohti frizure
30. april 2014
u170969
u170969
fizure in nohte
30. april 2014
če se lahko prosm odločite za ENO.. (: hvala
30. april 2014
u170969
u170969
ok frizure
30. april 2014
Okej...

- FRIZURE - HEIR STYLE -

Frizure so del našega vsakdanja tak za fante kot za punce ofkors. :33
Priznat je treba da se večkrat pogledamo v ogledalo, se počešemo, popravimo prečko. Za lase pa je potrebna tudi pravilna nega, ampak o tem kdaj drugič.

Sedaj pa nekaj preprostih idej za frizure:

Riba kost oz. Fishbone

Poglejte si tale video: https://www.youtube.com/watch?v=NxYXbPgsnz4

Vem prvi post je res malo čuden + kratek..
naslednjič bo bolše... i hope so

------*------
Naslednji next naj bo o..?
NEXT?
01. maj 2014
u170969
u170969
nexxxxttt naslednji next naj bo o nohtih
01. maj 2014
- NOHTI – NAILS –

Današnji blog post bo o nohtih, lakih, negi…

Punce rade poskrbimo da so naši nohti popolni. Poznamo razne tehnike oblikovanja in lakiranja. Zagotovo je najbolj poznana francoska metoda:

Za lakiranje uporabljamo različne lake za nohte. Razlikujejo se po proizvajalcu, firmi, kakovosti, barvi.. Najbolj poznani znamki sta po mojem mnenju Joy in Essence, ki se kupita v Muller-ju. Poleg teh poznamo tudi lake znamke ZOYA, Depend, CORAL Prosilk, Nailgirls, Jessica, Catrice, AVON…

NEGA: nohte si strižemo in oblikujemo s ščipalko za nohte, navadno jih potem še popilimo s polico. Ne malo dekletom se nohti lomijo in takrat si jih okrepimo s raznimi podlaki in nadlaki. Te le da nohte okrepijo,vendar tudi poskrbijo da lak, ki ga nanesemo obstoji dlje časa.

ODSTRANJEVANJE: za odstranjevanje lakov uporabljamo odstranjevalce oz. acetone. Tudi te pripomorejo k tem, da se naši nohti okrepijo.

MOJE MNENJE:
- navadno imam nohte nelakirane z nežnimi barvami: rjava, bež, marelična, oranžna, prozorna
- vedno nanesem podlak in potem 2plasti barvnega laka
- ne maram lakov Joy in Essence, ker se mi zdijo ne kvalitetni in se hitro »zlepijo« stridjo in se jih potem ne da več lepo namazat…
- največ uporabljam lake od Depend-a (največ številko 042) in Coral Prosilk (največ številko 157, 159 S03)
------*------
1. Katere lake, acetone uporabljate vi?
2. Naslednji blog post bo o meni.
3. NEXT?
04. maj 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg