Forum
u143581
u143581
Zdravo, vem da je teh zgodbic že ful samo odločila sem se da bom napisala svojo

Zrdavo moje ime je Laura in stara sem 15 let.
To sem jaz:

Imam pa tudi mlajšega brata Edwarda, ki ga kličemo kar Ed, star pa je 13 let.
To je on:

Poleg tega pa imam tudi mamo in očka (: Zraven pa tudi Sophie in Alice oni sta moji naajboljši prijateljici in vedno ju štejem zraven v družino ker sta enostavno naajboljši. Rada ju imam bolj kot vse na svetu in oni2 sta res osebi, katerima se da zaupati! To smo mi3:

Vzgoraj sem jaz levo je Sophie in desno Alice (:

No pa da ne bomo toliko govorili o meni in moji družini začnimo kar z današnjim dnem!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Driiiiiiiiin, driiiiiiiiin me je zjutraj zbudila budilka. Jezno sem jo izklopila in zaspala nazaj
Kar na enkrat pa v mojo sobo pride mami in me dobesedno vrže iz postle, saj je bila dans šola -.-"
Stopila sem v mojo kopalnico in odšla na wc. Nato pa sem se sprehodila do naslednjih vrat kjer je bila moja veličastna omara *.*
To je moja omara, kopalnice vam pa ne pokažem ker je preveč razmetana...

Odšla sem na oddelek (x'd) za obleke in si izbrala tole obleko:

lepa kajne?!
Nato pa sem se še na hitro naličila in si naredila figo. Odšla sem v kuhinjo kjer sem si naredila zdrav in hranilen zajterk:

Hitro sem ga pojedla nato pa zdrvela po poti do Alice, vmes pa sem še poklicala Sophio. Najin pogovor je bil točno takšen:
Sophie - s, jaz - j
s - prosiim
j - živjo Sophie, si že na poti k Alice?
s - emm recimo da ja.., si ti že tam
j - še eno ulico moram prehoditi in bom pri njej
s - aja ok pridem pa počakajta me!
j - brezskrbi šola ja dans itak ob desetih ura je pa nekaj čez osem.
s - aja haha ok

5 min. pozneje ...

Prišla sem do Alicinih vrat in potrkala. Čakala pa nisem niti munute saj zgleda, da me je Alice čakala že pri vratih. Veselo je odprla in me objela. Nato pa sem jo vprašala zakaj je tako vesela in odgovorila mi je da je dobila nov mobilni telefon. Odšli sva v njeno sobo in mi ga je pokazaja:

"wauuuu" sem zavpila ko sem ga videla saj mi je bil zares všeč *.*
Čez nekaj minut pa je vznovič pozvonilo in že je bila tu Sophie.

1. h pozneje .......

Nato pa smo skupaj odšle v šolo...... 1. uro smo imeli športno odšli smo vn zato sem vblekla superge, majico in kratke hlače:

Po športni je sledila matematika nato slovenščina po slovenš čini kemija in nazadnje še biologija. Po šoli smo odšle k Alice, da bi se zmenile kaj bi delale popolndne. Odločile smo se da pokličemo še nekaj prijateljic in se skupaj odpravimo na plažo

Na plaži smo preživele skoraj vseee popoldne saj smo plavale poslušale musko (trenutno smo poslušale ONE THING od 1d) :

Tako smo preživele skoraj vsee popoldne Ob 19.00 pa smo se odpravile domou.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Like? Rabim 15 nextou pa nadaljujm (:
05. julij 2013
next
29. april 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg