Forum
Ali drži , da če imaš temen make up,prečudovito in prefinjeno frizuro,temno rdeče namazane ustnice,okoli vrata diamantne ogrlice,visoke petke in najprečudovitejše obleke, nasmešek na obrazu... da je to sreča? Ali je mogoče globoko v tej namaskirani osebi delček žalosti? Delček , ki se utaplja v žalosti ? Je mogoče , da bo tej osebi vsak čas pritekla diamantna solza iz oči?Če bi spolh lahko glede na to , da je na osebinem obrazu toliko make upa,da se utaplja v njem. Oseba se je sprehodila po veliki dvorani. Po dvorani v kateri so ljudje. Navzven takšni kot ona,namazani,čedni,lepi,čudovitih oblek in frizur. Ljudje imajo na sebi vse neprecenljive znamke od parfumov do nakita. Dekleta in žene imajo dolge ali kratke obleke iz blišča in svile. Moški imajo tople in prijetne vonje. V rokah kozarce s šampancom in na obrazu nasmeh. Okrogle mize , ki so postavljene v dvorani so napolnjene z zelo dobro raznoliko hrano in okuso pijačo. Ne manjka niti sladic. Mize so obdarjene tudi z okraski. Prti dajejo toplino.Zavese na velikih oknih pa svežino. Vzunaj je mrzla noč. Že nekaj dni sneži,a vseeno je topla dvorana polna zgovornih ust. In sreče med ljudmi. Pa je res to sreča?....

Nadaljujem? *__*

To je moja prva zgodbica,upam da vam bo všeč! Govorila bo o blišču,če je ta srečen ali ne pa spoznajte sami!

Kako se vam zdi začetek?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. september 2012
Next&ful dobr (: ko boš nadeljevala mi pliss na zs pošl d je next :'D
15. september 2012
Bom nextala za začetek.!

... Oseba , se je sprehodila do odra na katerega jo je povabil moški. Moški mora biti zelo znana oseba, saj mu ljudje ploskajo zelo močno in vse oči so uprte van! Moški je pričel z ''Dobrodošli....'' Oseba oziroma mlada ženska poleg njega se je le smehljala. Njen nasmeh je bil mehak kot sladkorna pena. Ustnice imajo mehko rdečo podlago ,in če si jih dobro pogledaš se tresejo,oči mlade ženske nosijo poseben lesk , katerega se kar ne moreš na gledati. Njen obraz je zelo mil , na pogled bi lahko rekli , da nekaj skriva. Saj takšne lepote od te mlade ženske , ki bi ji lahko rekli kar dekle ni videti nadaleč okrog!
''In to je moja žena Elisa!''...je dejal moški,ki naj bi bil znan podjetnik in skakalec!

http://data.whicdn.com/images/37448822/tumblr_mabvkkLUv21qzoaqio1_1280_large.jpg

Elissa (glavna oseba)
15. september 2012
neext!:'D
15. september 2012

Elissa (glavna oseba)

moški- Thomas (predstavljajte si ga prosim oblečenega , v moško obleko ! )

Michel ( sestra od Thomasa )

Adele (najbolša prijateljica od Elisse)

Harry ( Thomasov brat - najmlajši član družine)

next?? *___*
15. september 2012
JAA *__*
15. september 2012
Da bo vse bolj jasno zartimo čas za 8 let nazaj!

Osnovna šola,9.razred,ljubezen,prijatelji,sreča,vezi,objemi,poljubi,prva razmerja,šola,ocene,soraštva,počitice,dotiki,alkohol in zabave...
Elisa je bila Thomasova sošolka čez celo osnovno šolo. Med njima je bila le sošolska in prijatelska vez. Katera je čez čas v zadnjem razredu prerasla v nekaj več. Oba sta nadaljevala srednjo šolo na isti gimnaziji. Torej sta si delila učilnice še dodatna 4 leta. Medkaterimi sta prerasla v najbol priljubljen par na šoli. Ampak Elisa še takrat ni vedela v kaj se zapleta, namreč njen fant je bil največji bogataš v državi ,ona pa navadno vaško dekle. Čeprav je imela rada modo po zadnjih trendih ,lepe obleke in frizure in pete. Nikoli ni pomislila da bo v čez nasljednja 3-leta postala Thomasova žena. Thomasova družina jo je lepo sprejela. Bili so prijazni in topli do nje...

next? *___*
15. september 2012
da bo v nasljednih 3-letih*
15. september 2012
naaaaaaaaaaaapreeeeeeeeeeeeeej
15. september 2012
neext (:
15. september 2012
še vsaj kak next pa nadaljujem
16. september 2012
bo kaj?
16. september 2012
u103845
u103845
nnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxttttttttttt
16. september 2012
u73295
u73295
neeeeeeext
16. september 2012
nadaljujem zvečer , ker sem zajle gor prek fona
16. september 2012
Elisa je bila navdušena nad svojo novo družino.Saj je dobivala poleg prijaznih in toplih nasvetov tudi materialne dobrine,katere ne bi pričakoval nihče.Elisa se je po končani gimnaziji odločila za študij igralke.Na začetku je igrala v gledališčih zdaj pa je uresničila željo tasta. Thomas pa je odšel za športnimi vodami.A že kar hitro je šolo opustil in zasedel mesto prestolonaslednjika v očetovem podejtju.Elissa ni hotela zapustiti svojih sanj, poklic igralke,zato se je klub tastovem nasprotovanju udeleževala različnih avdicij za gledališke igre in filme. Oton ( thomasov oče,elisin tast) je hotel da bi Elissa delala v njegovem podjetju. In zdaj mu je to uspelo. Elissa je odšla iz sveta igralstva in se priključila zasedbi delavcev v Otonovem podjetju.

......pa se vrnimo zabavi....

''In nazdravimo ...'' je rekel moški po imenu Thomas. Nato je dobil besedo Oton. Thomasov oče. ''Še iz moje strani,naj vas lepo pozdravim...Tudi jaz sem zelo ponosen na svojo družino. Na mojega najmlajšega sina Harrya.(Oton je pri tem gledal Harrya , ki ni bil pri stvari. Gledal je namreč proti mizi z čednim dekletom),na hčerko Michel(Ki je poslušala glasbo in tavala v svojem svetu) in mojega najstarejšega sina Thomasa, ki bo prevzel v roke moje podjetje.....Ponosen sem tudi na ženo Marcelo in sinovo ženo Elisso,ki se je pred kratkim pridružila v našem družinskem podjetju ''Monore''.......
Dekle,ki je prej stalo na sredi odra s svojim možem,se je počasi odmikalo v levi kot odra. Na njenem obrazu je bil nasmešek....pa je bil res realni ,tisti pravi nasmešek??? K njej je pristopil njen mož.Objel jo je okoli pasu.Njen pogled je bil mil,kot modro nebo,njen nasmeh je vedno bolj bledel. Ustnice so še imele le narisan nasmešek. Noge so bile videti težke,težke....Videti je bilo , kot da jo moški drži ,da je vse bolj odvisno od njega , če še bo dekle stalo ali se bo vsak čas sesedlo. Dekle je bilo vedno bolj krhko. Tista njena koščena in drobna postava jo naredi še manjšo. Moški je imel na sebi nasmešek,ki je bil realnejši od dekletovega. Nejgova postava je bila mišičasta in njegovi svetli (ja na sliki ma temne , kr ni blo lepše slike z blond lasi ) lasje , so ga poživeli. Njegove rjave oči so bila kot koščka čokolade, ki se svetita kot diamanta. Ta par je bil res popolen , eden za drugega. Skladala sta se naravno in tudi po oblačilih. Dekle je krasila kratka bleščeča obleka. Fant pa je imel svetlo obleko.
Ko so končno glasbeniki spet pričeli igrat, in ko so se ljudje vsedli , in pripravili za večerjo. Je mlad par stopil k njuni mizi. Se je dekle sesedlo na stol......
NEXT? --> najmanj 5 nextov!
18. september 2012

Marcela

Oton
18. september 2012
naprej
18. september 2012

Thomasova obleka

in Elissina oblekca
18. september 2012
nekstam v naslednjih dneh, oz.ko se nabere vsaj 5nextov-----
18. september 2012