Forum
upam da vam bo zgodbna ušeč

ime mi je Roxy stara sem 18 let in živim v Los Angelesu , hodim na gimnazijo
To sem js

moja najboljša prjatlca Lina

zgodba:
moji dnevi so bedni prazni vsak dan ista bolečina iste besede isti udarci.Kar me še drži pokonci je moja bff Lina ki mi je kot sestra in besedila pesmi black veil brides.To mi v življenju pomeni največ.Moja Lina ve mojo zgodbo in ve da nimam kaj uredu laifa mami mi je umrla ko sm imela 3 lete. očka mi je rekel da je imela nesrečo.Moj oče hodi velikokrat domov pjan zato čutim hude udarce fizične in psihične to trpi tudi na mojih ocenah.Ampak s glasbo besedilom stojim še na tleh sem močna in upam da bom še tudi ustala.
28.december:
o shit spet bom zamudila .Ura je že pol 8. Iz umare vržem kr ene obleke kar bo bo umijem zobe pograbim torbo in se z motorjem odpravim v šolo.
Ko prispem do šole je ura 2 minuti čez 8 shit zamujam si rečem zaklenem motor in pritečem v šolo.
(jst) Oprostite ko zamujam budilka mi ni zvonila. (učitlca) roxy spet zamujaš uzami listek in pojdi iz razreda imaš neopravičeno uro. (jst) super res super si mislim sam to mi še manka in počasi grem iz razreda
čez 40 minut hvala bogu zvoni vidim svojo najboljšo prjatlco Lino obe se objameva in Lina spet teži s tem kak nesmem več zamujat jst se ji pa samo smejim in z mislimo odletim v svoj svet
Roxy Roxy reče lina. (JST) kaj kaj je . (lina ) pouk se je začeu upam da nebom uprašana anatomije
(jst) eh neskrb bo že
komaj sm dočakala da je blo konc pouka da sem lahka šla domou in se ulegla
preden sem zaspala mi je zazvonil telefon. Kaj je kaj je spet si rečem in vidim da me kliče Lina
(lina) ej neboš vrjela kaj sm dobla
(JS) kaj si dobla hit povej predn zaspim
(lina) pa ne spat ustopnce za black veil brides koncert wohoo pridejo za novo leto
(js) kaj kaj nemorem vrjetn kje si jih dobla (cela naudušena)
(lina ) brat mi jih je zrihtau komi čakam da grema
(js) omg jaaaaaaaaaaaaaa (slišim zvonec ) ej lina morm it nekdo je prišel
(lina) ok cawci
...
ko odpem vrata vidim očeta oba se pozdravima in on me jezno pogleda
(oče) kaj spet si dobila neopravičeno
(jst) nisem zanalašč zamudila
(oče) kaj nisi vedno zanalašč ( gre v mojo sobo in vzame leptop in ga vrže na tla)
(jst) ne kaj delaš nehaj
(oče) dokler ne popraviš ocen ne bo interneta (udari me po roki)
(jst) planem v kopalnico objokana nevem kaj naj naredim ko me v hipu pokliče Lina
(jst) lina nemorem zdele govorit (glas se mi trese)
(lina) kaj je spet bilo povej a spet oče
(jst) ni pomembno(vem kako lino skrbi zato je nočem obremenjevati s tem)
(lina) pridem k tebi takoj zdele
(jst) ne ne nehodi
(lina) lej neboš se ti jokala ker imaš življenje postav se na noge ob 7 pridem k tep in mi boš vse povedala
.
.
.
ob sedmih je lina prišla k meni to mi je zelo pomenilo potrebovala sem pogovor .ona je res top oseba in vedno ji bom hvaležna

dnevi so minevali in minevali prišel je 31.december
(Lina je prispala pri meni.)
ura je bila 10 zjutraj. obe sma se zbudile in odšle preoblečit. čez nekaj časa sma odšle na kavo.
ej Roxy odpeljem te domov in pridem ob 6 po tebe ok? ja ok sem ji rekla
ko sem prišla domov sem videla očeta.mirno sem odšla v sobo.na poti me je ustavil in rekel da nebom šla nikamor.kregala sma se še kakih 5 minut ko me je udariu spet.stekla sem v sobo in tam jokala kakšno uro.poslušala sem pesmi

mislila sem da bo pomagalo a tokrat ni. nato sem šla pod slike in videla te slike

recimo da sem postala malo bolj močna.začela sem se rihtati oblekla bvb maico raztrgane črne kaobojke naredila hot makeup v torbico sem si nadevala veliko stvari tut nekaj oblačil.Ura je bila 5 Lina me je poklicala da me čaka pred hišo.Malo me je bilo strah ker mi oče ne pusti a sem pograbila torbico se obula in odšla.Z Lino sma odšle na koncert.
OMG so to oni kak so hot omg to popounost je rekla lina js pa sem kričala od veselja.
odšli smo v dvorano vsi so kričali nato so začeli peti bilo je amazing*-*
best day ever.ura je bila 21. ko so prenehali peti.Lina je rekla da gre po neki iskat in da bo v pou ure nazaj.js sm jo počakala za odrom kjer ni bilo nobenga.Zvonil mi je telefon bil je oče.Prekinila sem in planila v jok.Mimo je prišel andy. Seveda me je videu js pa njega najprei nisem. Uprašal me je kaj je narobe. Nisem vedela a naj bom žalostna al vesela ker govori z mano nič nisem odgovorila.Nato sma se pogovarjala 5 minut o neki bedni stvari in spet je dejau naj mu povem kaj je narobe. Planila sem v jok a on me je objeu.Nato so me prevzela čustva in mu vse na dougo razlagala.Pritekla mu je ena souza a takoj sem mu rekla da nesme bit na novo leto zarad ene nepomembne osebe kot sem jas žalosten.Nato je dejau da nisem js nepomembna oseba da smo usi podobni in usi smo pomembni in da sem čist super oseba katera nebi smela imeti take preteklosti.Nato sma se še 20 minut pogovarjala.
Andy hvala ti, andy je rekel ne zahvaljuj se mi saj nisem naredil nič takšnega in me še enkrat obseu. In js sm mu rekla ne hvala ti za vse za vse pesmi ki ste jih napisali ste pomagali ogromno ljudem ne sam meni ampak tudi drugim naučili ste sam(cela black veil brides skupina) kako naj živimo po svoje da se nai ne sekiramo ka drugi pravijo da nei bomo to kar sami želimo in iz dneva v dan ste nam pomagali v najslabših trenutkih brez vas js nebi bila tako močna in res hvala ti in celi skupini da ste nam dvigovali samozavest. Andy je spet dobil solzice v očeh. Pogledal me je in močno objeu. Rekel je da naj ne obupam in mi začel peti pesem i never let you down
ko jo je bilo konec je ura bila 22:40 in rekel je da se boma danes še srečala ampak da more zdaj nujno iti k skupini ker imajo nastop čez pou ure.Objel me je in odšel.
nato mi je zazvonil telefon bila je Lina
10. november 2014
pozabla sm napisat da bo nadaljevanje zgodbe
sam 1 *next* rabim da vidim če se splača pisat
10. november 2014
u181382
u181382
neeext<3333
11. november 2014
next^^
12. november 2014
u173906
u173906
next
15. november 2014
ja lina je kaj narobe kje si tako dolgo?
lika:jas tako dolgo kje si ti js te že čakam tu 20 minut
ok pridem takoj ti drugič povem koga sem srečala počaki me tam (rečem in odhitim)
si le prišla reče lina
ja seveda grem po čaj zebe me
ja pohiti čez 15 minut bojo začel
...
ko pridem do stojnice z čajem srečam lušnega fanta z hot očmi
kaj boš me upraša
cela zmedena odgovorim čaj z limono prosim
izvoli reče in me nato upraša kako mi je ime
roxy rečem , o meni pa je ime alexx
kul mu odgovorim, upraša me zakaj sem tukaj če sm sam tista ki hodi na koncerte ali sem tista ki obožuje to skupino
rečem mu da sem čisto nora na njih
lepo jas pa samo delam tu rad jih poslušam sam nisem pa tak fan
kul kul spet odgovorim
reče mi da imam zelo lep nasmeh
hvala heh (zaslišim andiyev glas in začeli bojo igrati)o morem it da ne zamodim
okej lepo se imej upam da se še srečama reče in se nasmehne

alexx

16. november 2014
u173906
u173906
neeeeeeext
16. november 2014