Forum
u59711
u59711
Tole zgodbico bova pisali js in ANAvril! Upamo da vam bo všeč!
********************************************************************************************************************
Uvod:

Vem, da se sprašujete, kdo sem sploh jaz. Tudi sama ne vem. Sem dekle, ki ima nadnaravno moč. Mojo zgodbo boste slišali. Imam dobro in zlobno plat. Nikoli ne bodite prepričani, nihče ne ve kaj lahko pričakuje kdo od mene... Znanci me kličejo Black Star. Ampak samo takrat, kadar sem to, kar sem. Sem skrivnostno dekle, na katero vpliva moč črne zvezde, ki je na nebu samo ob polni luni. Na tisto noč, kadar na nebu sije polna luna, in črna zvezda(Black Star) se popolnoma spremenim. Imam moč, katere si ne morate misliti... Vi me boste poznali tudi po pravem imenu... Več boste izvedeli pozneje.

Next?

Jaz Black Star:

Boste brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. oktober 2011
u59711
u59711
Dylan:

Leah:

25. oktober 2011
u59711
u59711
WHAT?! Leah ni tist Dylan!!!! Kaj je zej to?
25. oktober 2011
u59711
u59711
Leah:

25. oktober 2011
u59711
u59711
Leah je simpatična in zabavna srednješolka mojih let. Njo imam za vzornico, zaupava si vse, je najbolša osebica na vsem svetu! Moja najboljša prijateljica! Rada jo imam. Ve za mojo skrivnost in jo skrbno varuje. Imava skupno skrinjico, v kateri so zapisane vse najine težave in skrbi.

Skrinjica LeStar(skrbi, težav):

http://0.static.wix.com/media/d573e153335fa610fff39ac8d16563b2.wix_mp
25. oktober 2011
u20423
u20423
NEEEEEEEEEEEEEEEEXT
25. oktober 2011
u59711
u59711
Dylan je moja simpatija, ki pa me nikoli ne opazi. Druži se samo s tistimi "ta slavnimi". Sovražim to, da me kar naprej ignorira. Najbolj so mu všeč nališpane punce, in take neumnice. Zaradi tega sem zelo nesrečna. Velikokrat pa opazim, da njegove oči med poukom gledajo mene. A z gnusom. Takrat se zmeraj obrnem stran, ali pa se zatopim v branje kakšne fajne knjige.
26. oktober 2011
u20423
u20423
next
26. oktober 2011
u59711
u59711
Alexandra:

Alexandra je moja največja sovražnica. Kličemo jo kar Alex. Njeni nohti so vsak dan drugače pobarvani. Kar znorim ob tem! Pa ko me pogleda s tistimi svojimi očmi, bi najraje padla globoko v prepad. No, vsaj meni se tako dozdeva...
27. oktober 2011
u60011
u60011
PRVO POGLAVJE-SELITEV
Zbudil me je ropot iz dnevne sobe. Odšla sem pogledat, kaj je to, že ob tako zgodnji uri. Videla sem mamo, očeta ter dva delavca, ki sta ravno nesla omaro ven v tovornjak. "Kaj se pa dogaja??" Sem začudeno vprašala očeta. "Preselili se bomo." Je z kot še nikoli tako mirnim glasom odgovoril. "Kaj?! Zakaj mi nisi tega prej povedal?!?! Nočem iti! Tukaj imam šolo, imam prijatelje in Leah niti slučajno ne bom pustila! najboljši prijateljici sva!" Podivjala sem kot nora in v pižami stekla ven. Bilo je mrzlo in megleno jutro, jaz pa sem vseeno tekla in tekla kakor hitro sem mogla. Tekla sem proč od svojega doma, preko zdaj že treje ceste. Bil je dež in grmelo je. Grozno je bilo. Bila sem čisto premočena, lase sem imela čisto mokre, premočeno pižamo in jokala sem se. In to izvem šele trenutek pred tem ko naj bi se odpeljali! noro! Ozrla sem se nazaj in videla mamo in očeta, ki sta tekla za mano. Hitro sem zavila in stekla čez veleblagovnico. Vsi so tako strmeli vame. Pa kaj! Briga me! Samo da me starša nebi nikoli več našla! Ko sem prišla ven iz nje, sem stekla čez mesto na mirno mesto, ki je bil moj in Leahin skrivni kotiček. Vsedla sem se v lužo in upala, da me bo našla samo Leah in nobeden drug. Tudi Dylan ne!
27. oktober 2011
u59711
u59711
Sedela sem zvita v klobčič in poslušala zadenj trenutek, zadenj trenutek, ki sem ga morala ujeti. Šumenje morskih valov. To me je najbolj pomirilo. Moje sanje so propadle, da bom diplomirala prav v tem mestu, se prav v tem mestu poročila, in prav v tem sanjskem mestu lepo zaživela. Ampak za vso to mojo žalost sta krivi le dve osebi. Oče in mati. Zrla sem tja v daljavo, na otok mojih sanj. Sanjala sem o lepšem življenju. Moja maskara se je zaradi solz razmazala. Oči sem imela rdeče ter zabuhle. Vleklo me je tja v vodo, a sem se zadržala. Zazrla sem se v nebo, in opazovala najmočnejšo sijočo zvezdo, ki mi je zaslepila oči. Slišala sem zavijanje volkov, tam v gozdu. Stekla sem proti gozdu, ter v njega. Tam pa sem se spotaknila in z močnim treskom padla na tla. Krvavela sem. "Naaj mi k-k-do pomaagaa..." Sem zajecljala. Bledlo se mi je. Pred očmi so se mi prikazovale sence. Ena je celo stopila do mene, in se me skušala dotakniti. Jaz pa sem se hitro zakotalila na bok. Takrat je zvezda, katero sem opazovala zasijala še močneje. Nato sem zaslišala pok... Plaz je drvel proti meni, jaz pa sem se kotalila, in si reševala življenje... Bila sem zelo slabotna, niti najmanj primeren trenutek ni bil, da bi se takole kotalila neznano kam. A noge me niso hotele ubogati. Razmišljati tako hitro, da bi se spomnila neke zares dobre rešitve, pa spet nisem mogla. Nisem imela časa. Odštevale so se mi zadnje minute življenja...

Next?
27. oktober 2011
u59711
u59711
Jaz:

27. oktober 2011
u60011
u60011
VsAj 2 nExTa
27. oktober 2011
u59711
u59711
kkšn next?
27. oktober 2011
u20423
u20423
Next
28. oktober 2011
next
28. oktober 2011
u60011
u60011
Kotalila sem se, krvavela sem, zeblo me je, bila sem vsa premočena. Nevem zakaj sem se kotalila. Da bi si rešila življennje? Zakaj? Komu bi bilo žal če bi umrla? Še meni ne! Mogoče Leah. Ampak premislila sem se. Saj bi bilo žal samo Leah in nikomur. Ustavila sem se. "Ubij me! Tako ali tako ne maram svojega življenja!" Sem zaklicala z zaprtimi očmi tisti senci, kjerkoli je že bila. Hotela sem, da me ubije! Oči sem imela zaprte, vendar me je kljub temu zaslepila črna svetloba. Vedela sem, da je danes polna luna. In vedela sem, kaj se mi dogaja. "Black Star" sem čisto potiho zašepetala... nEkSt???
28. oktober 2011
u60011
u60011
VSaj Dva NeXtA!!! VsaJ DvA nExTa!!!
28. oktober 2011
u59711
u59711
DRUGO POGLAVJE-BLACK STAR

Plaz je drvel proti meni, jaz pa sem mirno ležala na tleh, in zrla v nebo. Zvezda mi je zaslepila pogled. Moje oči so se začele solziti, zato sem jih zaprla. Nato pa pod seboj nisem več čutila tal! Nisem jih čutila! Lebdela sem. Je bil to moj konec? Ne. Odprla sem oči, in tako pred seboj zagledala Leah. "Kaj ti je bilo? Zakaj si zbežala?" Me je začudeno vprašala. Videla sem dvojno, in v glavi so mi odmevale njene besede. "Elle! Elle! Me slišiš?!" Vrtelo se mi je. Hotela sem ji odgovoriti, a nisem mogla. Odprla sem usta s tem namenom, a jih zaradi obupa tudi zaprla. "Elle, bleda si..." Sem še slišala, nato pa zaspala. Zbudilo me je kričanje. Panično sem se zavihtela na noge, in napela ušesa, da bi slišala iz kje prihaja kričanje. Vodilo me je v kuhinjo. Tam je sedela zvezana Leah in zraven nje moški v črni opravi s črnim klobukom. Nasmehnil se mi je, nato pa Leah prijel za vrat, in ji pomolil vrv. "PUSTI JO!" Sem zakričala, in ne, da bi se zavedala sem se pognala v njega, tako, da je padel s stola. Nato pa sem ga še zabrisala v steno. Bila sem v pripravljenosti, v kakršni še nisem bila nikoli. Kaj se dogaja z menoj? Moje roke so bile močne. V meni je gorel, tako rekoč ogenj...
28. oktober 2011
u60011
u60011
"Kaj bi rad od nje?!" Sem zakričala moškemu. Primazala sem mu še eno, tako da se je sesul na tla. Odvlekla sem ga v kopalnico in še preden sem ga zaklenila, sem ga posprejala z uničevalcem žuželk. Stekla sem do Leah. Odvezala sem jo in vprašala, kaj se je zgodilo. "Postala si Black Star." Je vsa izmučena izdavila iz sebe. "Ja to vem." Sem rekla. "Saj čutim moč, ampak kaj je bilo tistemu moškemu? Zakaj te je hotel zadaviti?" "Ah, stare zamire."
28. oktober 2011
u20423
u20423
next
30. oktober 2011
neksti
01. november 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg