Forum
u176222
u176222
Black rain on a white sky - PROLOG

Angel is a general term supernatural spiritual beings in the vicinity of the deities. Often, their servants and messengers. Their whereabouts are mostly heaven. In contrast to the evil spirits representing the celestial world and well. Those who monitor and protect humans have guardian angels. Angela often depicted with wings. What if the guardian angel falls in love with a girl who must protect?
Strgala sem pismo in majhne delčke zalučala v koš. Po glavi mi je rojila ena in edina misel. “To mi je storil zanalašč! . ” zakričala sem in od jeze prevrnila stol, ki je zdaj žalostno ležal na mrzlih tleh. Naenkrat so se odprla vrata in noter je stopila mama, ki je zaskrbljeno gledala. “Ljubica, slišala sem pok in odšla pogledat. Je s tabo vse v redu?” lažni nasmeh je na mami deloval kadarkoli. Tudi tokrat. “Seveda, samo po nesreči sem prevrnila stol,” mama je pokimala in zaprla vrata. Oddahnila sem si in se ulegla na posteljo. Če bi vedela kaj mi bo storil, se pred mesecem dni ne bi nikoli odločila zanj. Pa če prav je imel tako lepe modre oči s kančkom zelene. Vedno sem se izgubila v njih. Ali pa njegovi svetli lasje, ki so na sončni svetlobi žareli kot najbolj dragoceno zlato. Stresla sem z glavo, da bi se znebila teh misli a mi ni uspevalo najbolje. Vedno se mi je v glavi pojavljala njegova podoba, ki se je lahkotno smejala. Če pomislim ni vreden mojih solz, a pogrešam njegove pomirjajoče besede in sladke poljube. Ampak kakšen fant te pusti preko pisma? Navaden strahopetec. Na list papirja je napisal samo: “Draga Sienna! Žal mi je, da ti to pišem, vendar ti ne moram povedati tega osebno, preprosto nemogoče je. Predenj bom prišel do tistega glavnega ti moram povedati, da te bom vedno nosil v srcu. Vedno boš moja prva prečudovita ljubezen, ki se mi je kdajkoli, pa čeprav nepričakovano zgodila… Čeprav ti s težkim srcem to povem, nimam izbere. Konec je. Konec je najinega razmerja, ki je trajal samo en mesec, pa vendar je bil ta najboljši v mojem življenju. Oprosti, ampak nimam izbere. Tudi videla me ne boš nikoli več , saj odhajam s tvojega življenja. Tako bo še najboljše. Vedi da nisi ti storila nič , jaz sem kriv za vse. Ne pričakujem,da mi boš odpustila, tudi ne kliči me več. Zbogom! Aaliyah.” teh besed ne morem pozabiti. In jih tudi nikoli ne bom. Vtisnile so se mi v spomin, kot povedi zapisane v učbeniku...

Boste brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. julij 2014
u172777
u172777
next
17. julij 2014
Next
18. julij 2014
next
18. julij 2014
next